Maç Listesine Dön
İngiltere Premier League • 20.05.2026 — 19:45

Tevragh-Zeïne

Elo: 1527
λ (Beklenen Gol): 1.48
0 - 2
Tamamlandı
İY: 0 - 0

SNIM

Elo: 1453
λ (Beklenen Gol): 0.87
Model Güven Derecesi:
%61
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (3 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Tevragh-Zeïne - SNIM mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.48, Dep: 0.87 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Tevragh-Zeïne %50.5 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %41.9, Karşılıklı Gol Var olasılığı %45.9, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %28.2 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %72.3
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Tevragh-Zeïne xG 1.91
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
SNIM xG 1.16
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.91 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.48 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %50.5
X (Beraberlik) %28.2
2 (Deplasman) %21.3

Çifte Şans 1X: %78.7
Çifte Şans X2: %49.5
Çifte Şans 12: %71.8
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %89.5 0.5 Alt: %10.5
1.5 Üst: %69.1 1.5 Alt: %30.9
2.5 Üst: %41.9 2.5 Alt: %58.2
3.5 Üst: %21.2 3.5 Alt: %78.8

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %45.9
KG Yok %54.1
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-1
%13.2
1-0
%13.1
0-0
%10.4
2-0
%10.4
2-1
%9.1
0-1
%7.4

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %36.1 İY X: %45.7 İY 2: %18.2
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %64.6 İY 0.5 Alt: %35.4
İY 1.5 Üst: %29.3 İY 1.5 Alt: %70.8
İY 2.5 Üst: %9.1 İY 2.5 Alt: %90.9
İY 3.5 Üst: %2.2 İY 3.5 Alt: %97.8
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 4.93
+
Dep 3.48
=
Toplam 8.41
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %46.5 8.5 Alt: %53.5
9.5 Üst: %33.6 9.5 Alt: %66.4
10.5 Üst: %22.7 10.5 Alt: %77.3

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.87 Korner (Ev: 2.27, Dep: 1.6)
İY 4.5 Üst: %34.6 İY 4.5 Alt: %65.4
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %62.7 | Eşit: %12.4 | Dep: %24.8
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~1.95
+
Dep ~2.3
=
Toplam ~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4 3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0 4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5 5.5 Kart Alt: %74.5

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %17.3
Ev KK: %7.7 Orta Risk Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 20.9
Ev: 12.7 • Dep: 8.2
İsabetli Şut 7.3
Ev: 4.5 • Dep: 2.8
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %43.0 21.5 Alt: %57.0
23.5 Şut Üst: %27.3 23.5 Alt: %72.7

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %44.8 7.5 Alt: %55.2
8.5 İsabetli Üst: %31.3 8.5 Alt: %68.8
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Tevragh-Zeïne
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
SNIM
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Tevragh-Zeïne (-0.50)
@1.99
%50.3 İhtimal
İade (Push): %0.0
SNIM (+0.50)
@2.01
%49.7 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+2.25 Gol Üst
@2.08
%48.2 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.25 Gol Alt
@1.93
%51.8 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @3.88 %25.8 %0.0 @1.35 %74.2
-1.25 @3.40 %29.4 %0.0 @1.42 %70.6
-1.00 @2.93 %34.2 %24.5 @1.52 %65.9
-0.75 @2.31 %43.4 %0.0 @1.77 %56.7
-0.50 Ana Hat @1.99 %50.3 %0.0 @2.01 %49.7
-0.25 @1.71 %58.6 %0.0 @2.42 %41.4
0.0 @1.42 %70.2 %28.3 @3.35 %29.8
+0.25 @1.33 %75.1 %0.0 @4.02 %24.9
+0.50 @1.27 %78.6 %0.0 @4.68 %21.4
+0.75 @1.18 %84.6 %0.0 @6.49 %15.4
+1.00 @1.09 %91.5 %14.1 @11.82 %8.5
+1.25 @1.08 %92.2 %0.0 @12.79 %7.8
+1.50 @1.08 %92.7 %0.0 @13.76 %7.3
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.56 %64.0 %0.0 @2.78 %36.0
+2.00 @1.75 %57.3 %27.4 @2.34 %42.8
+2.25 Ana Hat @2.08 %48.2 %0.0 @1.93 %51.8
+2.50 @2.40 %41.6 %0.0 @1.71 %58.4
+2.75 @2.87 %34.8 %0.0 @1.53 %65.2
+3.00 @3.80 %26.3 %20.8 @1.36 %73.7
+3.25 @4.30 %23.3 %0.0 @1.30 %76.8
+3.50 @4.80 %20.8 %0.0 @1.26 %79.2
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 10.5% 7.4% 3.6% 1.1% 0.2% 0.0%
1 Gol 13.2% 13.3% 5.4% 1.6% 0.3% 0.1%
2 Gol 10.5% 9.1% 4.0% 1.2% 0.3% 0.0%
3 Gol 5.2% 4.5% 2.0% 0.6% 0.1% 0.0%
4 Gol 1.9% 1.7% 0.7% 0.2% 0.0% 0.0%
5 Gol 0.6% 0.5% 0.2% 0.1% 0.0% 0.0%
Tevragh-Zeïne — Son 5 Maç
B vs Pompiers (E)
1 - 1
G vs Kaédi (D)
2 - 4
G vs Armée (D)
3 - 5
SNIM — Son 5 Maç
M vs Pompiers (E)
0 - 1
M vs Inter Nouakchott (D)
2 - 1
B vs AC Douane (E)
0 - 0
B vs N'Zidane (E)
1 - 1
M vs Nouakchott King's (E)
1 - 3
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.