İngiltere
U18 Premier League - North •
09.05.2026 — 17:00
Nottingham Forest U18
Elo: 1595λ (Beklenen Gol): 3.59
2 - 1
Tamamlandı
İY: 2 - 0
Blackburn Rovers U18
Elo: 1489λ (Beklenen Gol): 1.69
Model Güven Derecesi:
%90
Nottingham Forest U18 - Blackburn Rovers U18 mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 3.59, Dep: 1.69 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Nottingham Forest U18 %72.3 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %89.6, Karşılıklı Gol Var olasılığı %79.5, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %13.6 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %98
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal
%62.8
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Nottingham Forest U18 xG
3.47
Dengeli
Blackburn Rovers U18 xG
1.95
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%72.3
X (Beraberlik)
%13.6
2 (Deplasman)
%14.1
Çifte Şans 1X: %85.9
Çifte Şans X2: %27.7
Çifte Şans 12: %86.4
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %99.1
0.5 Alt: %0.9
1.5 Üst: %97.0
1.5 Alt: %3.0
2.5 Üst: %89.6
2.5 Alt: %10.4
3.5 Üst: %77.0
3.5 Alt: %23.0
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%79.6
KG Yok
%20.5
En Olası Skorlar
Top 6 Skor3-1
%6.7
4-1
%6.0
3-2
%5.7
2-1
%5.6
4-2
%5.1
2-2
%4.7
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %55.9
İY X: %27.1
İY 2: %17.0
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %89.6
İY 0.5 Alt: %10.4
İY 1.5 Üst: %68.7
İY 1.5 Alt: %31.3
İY 2.5 Üst: %40.9
İY 2.5 Alt: %59.1
İY 3.5 Üst: %19.6
İY 3.5 Alt: %80.4
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
9.31
+
Dep
5.36
=
Toplam
14.67
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %95.6
8.5 Alt: %4.4
9.5 Üst: %91.9
9.5 Alt: %8.1
10.5 Üst: %86.5
10.5 Alt: %13.6
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 6.75 Korner (Ev: 4.28, Dep: 2.46)
İY 4.5 Üst: %80.3
İY 4.5 Alt: %19.7
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %81.5 |
Eşit: %6.3 |
Dep: %12.2
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
37.5
Ev: 24 • Dep: 13.5
İsabetli Şut
13.9
Ev: 9.2 • Dep: 4.6
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %99.8
21.5 Alt: %0.2
23.5 Şut Üst: %99.2
23.5 Alt: %0.8
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %96.6
7.5 Alt: %3.4
8.5 İsabetli Üst: %93.4
8.5 Alt: %6.7
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiNottingham Forest U18
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Blackburn Rovers U18
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Nottingham Forest U18 (-1.50)
@2.06
%48.6 İhtimal
İade (Push): %0.0
Blackburn Rovers U18 (+1.50)
@1.95
%51.4 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+4.00 Gol Üst
@1.51
%66.3 İhtimal
İade (Push): %19.7
+4.00 Gol Alt
@2.96
%33.8 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 Ana Hat | @2.06 | %48.6 | %0.0 | @1.95 | %51.4 |
| -1.25 | @1.85 | %53.9 | %0.0 | @2.17 | %46.1 |
| -1.00 | @1.65 | %60.5 | %19.6 | @2.53 | %39.5 |
| -0.75 | @1.54 | %64.8 | %0.0 | @2.84 | %35.2 |
| -0.50 | @1.47 | %68.2 | %0.0 | @3.15 | %31.8 |
| -0.25 | @1.35 | %74.2 | %0.0 | @3.87 | %25.8 |
| 0.0 | @1.23 | %81.2 | %16.0 | @5.32 | %18.8 |
| +0.25 | @1.21 | %82.8 | %0.0 | @5.83 | %17.2 |
| +0.50 | @1.19 | %84.2 | %0.0 | @6.33 | %15.8 |
| +0.75 | @1.13 | %88.2 | %0.0 | @8.49 | %11.8 |
| +1.00 | @1.08 | %92.6 | %9.1 | @13.57 | %7.4 |
| +1.25 | @1.08 | %93.0 | %0.0 | @14.25 | %7.0 |
| +1.50 | @1.07 | %93.3 | %0.0 | @14.92 | %6.7 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.04 | %96.3 | %0.0 | @27.13 | %3.7 |
| +2.00 | @1.04 | %96.1 | %8.7 | @25.89 | %3.9 |
| +2.25 | @1.09 | %91.8 | %0.0 | @12.13 | %8.2 |
| +2.50 | @1.14 | %87.8 | %0.0 | @8.17 | %12.2 |
| +2.75 | @1.15 | %86.8 | %0.0 | @7.56 | %13.2 |
| +3.00 | @1.17 | %85.6 | %14.9 | @6.95 | %14.4 |
| +3.25 | @1.27 | %78.7 | %0.0 | @4.70 | %21.3 |
| +3.50 | @1.37 | %72.9 | %0.0 | @3.69 | %27.1 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 0.9% | 0.7% | 0.9% | 0.5% | 0.2% | 0.1% |
| 1 Gol | 1.9% | 4.0% | 3.1% | 1.8% | 0.7% | 0.3% |
| 2 Gol | 3.9% | 6.6% | 5.6% | 3.2% | 1.3% | 0.5% |
| 3 Gol | 4.7% | 7.9% | 6.7% | 3.8% | 1.6% | 0.5% |
| 4 Gol | 4.2% | 7.1% | 6.0% | 3.4% | 1.4% | 0.5% |
| 5 Gol | 3.0% | 5.1% | 4.3% | 2.4% | 1.0% | 0.3% |
Nottingham Forest U18 — Son 5 Maç
G
vs Leeds United U18 (D)
1 - 2
M
vs Blackburn Rovers U18 (D)
4 - 2
B
vs Blackburn Rovers U18 (E)
2 - 2
M
vs Blackburn Rovers U18 (D)
5 - 2
G
vs Blackburn Rovers U18 (E)
2 - 1
Blackburn Rovers U18 — Son 5 Maç
G
vs Sunderland U18 (E)
3 - 1
M
vs Middlesbrough U18 (D)
9 - 0
G
vs Leeds United U18 (E)
4 - 1
G
vs Middlesbrough U18 (E)
6 - 2
G
vs Nottingham Forest U18 (E)
4 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
8 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 19.12.2025 | U18 Premier League - North | Blackburn Rovers U18 | 4 - 2 | Nottingham Forest U18 |
| 26.04.2025 | U18 Premier League - North | Nottingham Forest U18 | 2 - 2 | Blackburn Rovers U18 |
| 09.11.2024 | U18 Premier League - North | Blackburn Rovers U18 | 5 - 2 | Nottingham Forest U18 |
| 04.05.2024 | U18 Premier League - North | Nottingham Forest U18 | 2 - 1 | Blackburn Rovers U18 |
| 07.10.2023 | U18 Premier League - North | Blackburn Rovers U18 | 0 - 2 | Nottingham Forest U18 |
| 18.03.2023 | U18 Premier League - North | Blackburn Rovers U18 | 2 - 4 | Nottingham Forest U18 |
| 26.11.2022 | U18 Premier League - North | Nottingham Forest U18 | 3 - 0 | Blackburn Rovers U18 |
| 19.04.2022 | U18 Premier League - North | Nottingham Forest U18 | 3 - 2 | Blackburn Rovers U18 |