Maç Listesine Dön
İngiltere U18 Premier League - North • 05.05.2026 — 14:00

Newcastle United U18

Elo: 1511
λ (Beklenen Gol): 2.67
3 - 2
Tamamlandı
İY: 1 - 1

Leeds United U18

Elo: 1399
λ (Beklenen Gol): 1.25
Model Güven Derecesi:
%80
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Newcastle United U18 - Leeds United U18 mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 2.67, Dep: 1.25 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Newcastle United U18 %67.0 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %75.0, Karşılıklı Gol Var olasılığı %66.9, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %17.7 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %90.3
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal %60.6
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Newcastle United U18 xG 2.75
Dengeli
Leeds United U18 xG 1.55
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %67.0
X (Beraberlik) %17.7
2 (Deplasman) %15.3

Çifte Şans 1X: %84.7
Çifte Şans X2: %33.0
Çifte Şans 12: %82.3
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %97.4 0.5 Alt: %2.6
1.5 Üst: %90.7 1.5 Alt: %9.3
2.5 Üst: %75.0 2.5 Alt: %25.0
3.5 Üst: %55.0 3.5 Alt: %45.0

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %66.9
KG Yok %33.1
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
2-1
%8.9
3-1
%7.9
1-1
%7.1
2-0
%7.1
3-0
%6.3
2-2
%5.5

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %50.6 İY X: %32.8 İY 2: %16.6
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %81.9 İY 0.5 Alt: %18.1
İY 1.5 Üst: %53.2 İY 1.5 Alt: %46.9
İY 2.5 Üst: %25.4 İY 2.5 Alt: %74.6
İY 3.5 Üst: %9.6 İY 3.5 Alt: %90.4
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 7.46
+
Dep 4.41
=
Toplam 11.87
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %83.6 8.5 Alt: %16.4
9.5 Üst: %74.6 9.5 Alt: %25.4
10.5 Üst: %63.9 10.5 Alt: %36.1

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.46 Korner (Ev: 3.43, Dep: 2.03)
İY 4.5 Üst: %63.6 İY 4.5 Alt: %36.4
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %77.1 | Eşit: %8.0 | Dep: %14.9
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~1.95
+
Dep ~2.3
=
Toplam ~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4 3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0 4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5 5.5 Kart Alt: %74.5

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %17.3
Ev KK: %7.7 Orta Risk Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 31.1
Ev: 20.3 • Dep: 10.8
İsabetli Şut 10.9
Ev: 7.2 • Dep: 3.7
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %96.4 21.5 Alt: %3.6
23.5 Şut Üst: %92.0 23.5 Alt: %8.1

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %85.3 7.5 Alt: %14.7
8.5 İsabetli Üst: %76.2 8.5 Alt: %23.8
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Newcastle United U18
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Leeds United U18
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Newcastle United U18 (-1.25)
@2.03
%49.2 İhtimal
İade (Push): %0.0
Leeds United U18 (+1.25)
@1.97
%50.8 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+3.50 Gol Üst
@1.91
%52.4 İhtimal
İade (Push): %0.0
+3.50 Gol Alt
@2.10
%47.6 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @2.27 %44.0 %0.0 @1.78 %56.0
-1.25 Ana Hat @2.03 %49.2 %0.0 @1.97 %50.8
-1.00 @1.79 %55.9 %21.4 @2.27 %44.1
-0.75 @1.63 %61.2 %0.0 @2.58 %38.8
-0.50 @1.53 %65.3 %0.0 @2.88 %34.7
-0.25 @1.39 %72.1 %0.0 @3.58 %28.0
0.0 @1.24 %80.3 %18.7 @5.09 %19.7
+0.25 @1.21 %82.4 %0.0 @5.67 %17.6
+0.50 @1.19 %84.0 %0.0 @6.26 %16.0
+0.75 @1.13 %88.3 %0.0 @8.55 %11.7
+1.00 @1.07 %93.1 %9.7 @14.42 %6.9
+1.25 @1.07 %93.4 %0.0 @15.19 %6.6
+1.50 @1.07 %93.7 %0.0 @15.97 %6.3
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.12 %89.3 %0.0 @9.35 %10.7
+2.00 @1.13 %88.2 %16.7 @8.50 %11.8
+2.25 @1.25 %80.2 %0.0 @5.06 %19.8
+2.50 @1.36 %73.5 %0.0 @3.78 %26.5
+2.75 @1.42 %70.4 %0.0 @3.38 %29.6
+3.00 @1.50 %66.5 %21.1 @2.98 %33.5
+3.25 @1.71 %58.6 %0.0 @2.42 %41.4
+3.50 Ana Hat @1.91 %52.4 %0.0 @2.10 %47.6
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 2.6% 2.1% 1.6% 0.7% 0.2% 0.1%
1 Gol 5.1% 7.5% 4.4% 1.8% 0.6% 0.1%
2 Gol 7.5% 9.4% 5.9% 2.4% 0.8% 0.2%
3 Gol 6.7% 8.3% 5.2% 2.2% 0.7% 0.2%
4 Gol 4.4% 5.6% 3.5% 1.5% 0.5% 0.1%
5 Gol 2.4% 3.0% 1.9% 0.8% 0.2% 0.1%
Newcastle United U18 — Son 5 Maç
G vs Middlesbrough U18 (E)
2 - 1
G vs Middlesbrough U18 (D)
2 - 4
M vs Middlesbrough U18 (E)
0 - 1
G vs Middlesbrough U18 (D)
3 - 4
M vs Middlesbrough U18 (E)
1 - 3
Leeds United U18 — Son 5 Maç
M vs Nottingham Forest U18 (E)
1 - 2
M vs Blackburn Rovers U18 (D)
4 - 1
M vs Burnley U18 (E)
2 - 5
G vs Blackburn Rovers U18 (E)
2 - 1
B vs Blackburn Rovers U18 (E)
1 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.