Maç Listesine Dön
World UEFA Youth League • 04.02.2026 — 18:00

Villarreal U19

Elo: 1578
λ (Beklenen Gol): 1.69
3 - 2
Tamamlandı
İY: 1 - 2

Bayer Leverkusen U19

Elo: 1596
λ (Beklenen Gol): 0.95
Model Güven Derecesi:
%63
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (4 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Villarreal U19 - Bayer Leverkusen U19 mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.69, Dep: 0.95 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Villarreal U19 %53.9 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %49.0, Karşılıklı Gol Var olasılığı %50.7, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %25.8 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %95.8
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Villarreal U19 xG 1.95
Dengeli
Bayer Leverkusen U19 xG 1.20
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %54.0
X (Beraberlik) %25.8
2 (Deplasman) %20.2

Çifte Şans 1X: %79.8
Çifte Şans X2: %46.1
Çifte Şans 12: %74.2
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %91.9 0.5 Alt: %8.1
1.5 Üst: %74.8 1.5 Alt: %25.2
2.5 Üst: %49.0 2.5 Alt: %51.0
3.5 Üst: %27.2 3.5 Alt: %72.8

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %50.8
KG Yok %49.3
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-1
%12.3
1-0
%11.3
2-0
%10.2
2-1
%9.7
0-0
%8.0
0-1
%5.9

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %39.1 İY X: %42.8 İY 2: %18.1
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %68.7 İY 0.5 Alt: %31.3
İY 1.5 Üst: %33.9 İY 1.5 Alt: %66.1
İY 2.5 Üst: %11.6 İY 2.5 Alt: %88.4
İY 3.5 Üst: %3.1 İY 3.5 Alt: %96.9
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 5.48
+
Dep 3.76
=
Toplam 9.23
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %57.5 8.5 Alt: %42.5
9.5 Üst: %44.3 9.5 Alt: %55.7
10.5 Üst: %32.2 10.5 Alt: %67.8

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.25 Korner (Ev: 2.52, Dep: 1.73)
İY 4.5 Üst: %41.9 İY 4.5 Alt: %58.1
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %65.6 | Eşit: %11.4 | Dep: %23.0
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~2.24
+
Dep ~2.65
=
Toplam ~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9 3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0 4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4 5.5 Kart Alt: %63.6

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %19.6
Ev KK: %8.8 Orta Risk Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 23.3
Ev: 14.3 • Dep: 9
İsabetli Şut 8.2
Ev: 5.1 • Dep: 3.1
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %63.3 21.5 Alt: %36.7
23.5 Şut Üst: %46.9 23.5 Alt: %53.1

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %57.0 7.5 Alt: %43.0
8.5 İsabetli Üst: %43.1 8.5 Alt: %56.9
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Villarreal U19
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Bayer Leverkusen U19
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Villarreal U19 (-0.75)
@2.12
%47.3 İhtimal
İade (Push): %0.0
Bayer Leverkusen U19 (+0.75)
@1.90
%52.7 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+2.50 Gol Üst
@2.06
%48.6 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.50 Gol Alt
@1.95
%51.4 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @3.38 %29.5 %0.0 @1.42 %70.5
-1.25 @2.98 %33.6 %0.0 @1.51 %66.4
-1.00 @2.57 %38.9 %24.1 @1.64 %61.1
-0.75 Ana Hat @2.12 %47.3 %0.0 @1.90 %52.7
-0.50 @1.87 %53.6 %0.0 @2.16 %46.4
-0.25 @1.62 %61.6 %0.0 @2.61 %38.4
0.0 @1.38 %72.5 %26.1 @3.64 %27.5
+0.25 @1.31 %76.6 %0.0 @4.28 %23.4
+0.50 @1.26 %79.7 %0.0 @4.92 %20.3
+0.75 @1.17 %85.3 %0.0 @6.78 %14.7
+1.00 @1.09 %91.7 %13.1 @12.04 %8.3
+1.25 @1.08 %92.3 %0.0 @12.95 %7.7
+1.50 @1.08 %92.8 %0.0 @13.86 %7.2
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.41 %70.8 %0.0 @3.42 %29.2
+2.00 @1.52 %65.7 %26.0 @2.91 %34.3
+2.25 @1.79 %55.9 %0.0 @2.27 %44.1
+2.50 Ana Hat @2.06 %48.6 %0.0 @1.95 %51.4
+2.75 @2.37 %42.2 %0.0 @1.73 %57.8
+3.00 @2.93 %34.1 %22.1 @1.52 %65.9
+3.25 @3.35 %29.9 %0.0 @1.43 %70.2
+3.50 @3.76 %26.6 %0.0 @1.36 %73.4
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 8.1% 6.0% 3.2% 1.0% 0.2% 0.0%
1 Gol 11.3% 12.4% 5.5% 1.7% 0.4% 0.1%
2 Gol 10.3% 9.8% 4.6% 1.5% 0.3% 0.1%
3 Gol 5.8% 5.5% 2.6% 0.8% 0.2% 0.0%
4 Gol 2.4% 2.3% 1.1% 0.3% 0.1% 0.0%
5 Gol 0.8% 0.8% 0.4% 0.1% 0.0% 0.0%
Villarreal U19 — Son 5 Maç
G vs København U19 (E)
2 - 0
G vs Borussia Dortmund U19 (D)
1 - 2
G vs Pafos U19 (D)
0 - 2
G vs Manchester City U19 (E)
2 - 1
Bayer Leverkusen U19 — Son 5 Maç
B vs Borussia M'bach U19 (E)
1 - 1
M vs Salzburg U19 (E)
0 - 1
G vs Kaiserslautern U19 (D)
1 - 3
B vs Borussia M'bach U19 (D)
0 - 0
G vs Kaiserslautern U19 (E)
4 - 3
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.