Germany
Oberliga - Niederrhein •
06.11.2026 — 22:00
Holzheimer SG
Elo: 1408λ (Beklenen Gol): 1.11
VS
Başlamadı
Fortuna Düsseldorf II
Elo: 1559λ (Beklenen Gol): 4.35
Model Güven Derecesi:
%80
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Holzheimer SG - Fortuna Düsseldorf II mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.11, Dep: 4.35 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Fortuna Düsseldorf II %88.3 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %90.6, Karşılıklı Gol Var olasılığı %66.2, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %7.3 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %49.8
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Holzheimer SG xG
1.55
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Fortuna Düsseldorf II xG
3.02
⚠️ Aşırı Şanslı (Doygun)
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.55 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.11 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%4.4
X (Beraberlik)
%7.3
2 (Deplasman)
%88.3
Çifte Şans 1X: %11.7
Çifte Şans X2: %95.6
Çifte Şans 12: %92.7
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %99.2
0.5 Alt: %0.8
1.5 Üst: %97.3
1.5 Alt: %2.7
2.5 Üst: %90.6
2.5 Alt: %9.4
3.5 Üst: %78.6
3.5 Alt: %21.4
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%66.2
KG Yok
%33.8
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-4
%7.3
1-3
%6.7
0-4
%6.6
1-5
%6.3
0-3
%6.1
0-5
%5.7
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %8.2
İY X: %21.6
İY 2: %70.2
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %90.3
İY 0.5 Alt: %9.7
İY 1.5 Üst: %69.5
İY 1.5 Alt: %30.5
İY 2.5 Üst: %41.6
İY 2.5 Alt: %58.4
İY 3.5 Üst: %19.3
İY 3.5 Alt: %80.7
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.31
+
Dep
9
=
Toplam
13.31
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %91.4
8.5 Alt: %8.6
9.5 Üst: %85.4
9.5 Alt: %14.6
10.5 Üst: %77.4
10.5 Alt: %22.6
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 6.12 Korner (Ev: 1.98, Dep: 4.14)
İY 4.5 Üst: %73.1
İY 4.5 Alt: %26.9
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %7.4 |
Eşit: %4.9 |
Dep: %87.6
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
30.8
Ev: 10.8 • Dep: 20
İsabetli Şut
11.8
Ev: 3.8 • Dep: 8
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %95.9
21.5 Alt: %4.1
23.5 Şut Üst: %91.0
23.5 Alt: %9.0
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %90.3
7.5 Alt: %9.7
8.5 İsabetli Üst: %83.4
8.5 Alt: %16.6
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiHolzheimer SG
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Fortuna Düsseldorf II
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Holzheimer SG (+2.00)
@2.50
%39.9 İhtimal
İade (Push): %21.5
Fortuna Düsseldorf II (-2.00)
@1.66
%60.1 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+4.00 Gol Üst
@1.57
%63.8 İhtimal
İade (Push): %21.7
+4.00 Gol Alt
@2.76
%36.3 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @54.07 | %1.9 | %0.0 | @1.02 | %98.2 |
| -1.25 | @53.02 | %1.9 | %0.0 | @1.02 | %98.1 |
| -1.00 | @51.97 | %1.9 | %3.9 | @1.02 | %98.1 |
| -0.75 | @25.85 | %3.9 | %0.0 | @1.04 | %96.1 |
| -0.50 | @17.43 | %5.7 | %0.0 | @1.06 | %94.3 |
| -0.25 | @16.58 | %6.0 | %0.0 | @1.06 | %94.0 |
| 0.0 | @15.74 | %6.4 | %9.7 | @1.07 | %93.7 |
| +0.25 | @8.98 | %11.1 | %0.0 | @1.13 | %88.9 |
| +0.50 | @6.47 | %15.5 | %0.0 | @1.18 | %84.6 |
| +0.75 | @5.96 | %16.8 | %0.0 | @1.20 | %83.2 |
| +1.00 | @5.44 | %18.4 | %15.9 | @1.23 | %81.6 |
| +1.25 | @3.94 | %25.4 | %0.0 | @1.34 | %74.6 |
| +1.50 | @3.19 | %31.3 | %0.0 | @1.46 | %68.7 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.04 | %96.3 | %0.0 | @26.72 | %3.7 |
| +2.00 | @1.04 | %96.1 | %8.9 | @25.47 | %3.9 |
| +2.25 | @1.09 | %91.6 | %0.0 | @11.87 | %8.4 |
| +2.50 | @1.14 | %87.5 | %0.0 | @7.99 | %12.5 |
| +2.75 | @1.16 | %86.4 | %0.0 | @7.35 | %13.6 |
| +3.00 | @1.17 | %85.1 | %15.9 | @6.72 | %14.9 |
| +3.25 | @1.29 | %77.8 | %0.0 | @4.50 | %22.2 |
| +3.50 | @1.40 | %71.6 | %0.0 | @3.52 | %28.4 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 0.8% | 2.3% | 5.5% | 8.0% | 8.7% | 7.6% |
| 1 Gol | 0.4% | 3.0% | 6.1% | 8.9% | 9.7% | 8.4% |
| 2 Gol | 0.4% | 1.6% | 3.4% | 4.9% | 5.4% | 4.7% |
| 3 Gol | 0.1% | 0.6% | 1.3% | 1.8% | 2.0% | 1.7% |
| 4 Gol | 0.0% | 0.2% | 0.3% | 0.5% | 0.5% | 0.5% |
| 5 Gol | 0.0% | 0.0% | 0.1% | 0.1% | 0.1% | 0.1% |
Holzheimer SG — Son 5 Maç
M
vs SSVg Velbert (D)
4 - 1
M
vs SC St. Tönis (D)
1 - 0
M
vs BW Dingden (E)
1 - 4
G
vs Büderich (D)
2 - 3
M
vs Schonnebeck (E)
0 - 3
Fortuna Düsseldorf II — Son 5 Maç
B
vs SC St. Tönis (E)
1 - 1
G
vs BW Dingden (D)
0 - 2
B
vs Büderich (E)
2 - 2
M
vs Schonnebeck (D)
3 - 2
G
vs Germania Ratingen (D)
1 - 4
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.