Germany
Oberliga - Hamburg •
06.11.2026 — 22:00
Norderstedt II
Elo: 1414λ (Beklenen Gol): 1.66
VS
Başlamadı
Niendorfer TSV
Elo: 1553λ (Beklenen Gol): 4.66
Model Güven Derecesi:
%80
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Norderstedt II - Niendorfer TSV mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.66, Dep: 4.66 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Niendorfer TSV %83.7 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %94.8, Karşılıklı Gol Var olasılığı %80.2, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %8.7 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %52.2
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Norderstedt II xG
1.95
Dengeli
Niendorfer TSV xG
3.02
⚠️ Aşırı Şanslı (Doygun)
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%7.6
X (Beraberlik)
%8.7
2 (Deplasman)
%83.7
Çifte Şans 1X: %16.4
Çifte Şans X2: %92.4
Çifte Şans 12: %91.3
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %99.6
0.5 Alt: %0.4
1.5 Üst: %98.7
1.5 Alt: %1.3
2.5 Üst: %94.8
2.5 Alt: %5.2
3.5 Üst: %86.9
3.5 Alt: %13.1
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%80.2
KG Yok
%19.8
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-4
%6.2
1-5
%5.8
1-3
%5.3
2-4
%5.1
2-5
%4.8
1-6
%4.5
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %12.1
İY X: %21.9
İY 2: %66.0
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %93.1
İY 0.5 Alt: %6.9
İY 1.5 Üst: %76.9
İY 1.5 Alt: %23.1
İY 2.5 Üst: %51.0
İY 2.5 Alt: %49.0
İY 3.5 Üst: %27.2
İY 3.5 Alt: %72.8
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
5.42
+
Dep
9
=
Toplam
14.42
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %95.0
8.5 Alt: %5.1
9.5 Üst: %90.9
9.5 Alt: %9.1
10.5 Üst: %85.0
10.5 Alt: %15.0
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 6.63 Korner (Ev: 2.49, Dep: 4.14)
İY 4.5 Üst: %79.1
İY 4.5 Alt: %20.9
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %14.0 |
Eşit: %6.9 |
Dep: %79.1
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
34.2
Ev: 14.2 • Dep: 20
İsabetli Şut
13
Ev: 5 • Dep: 8
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %98.9
21.5 Alt: %1.1
23.5 Şut Üst: %97.1
23.5 Alt: %2.9
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %94.7
7.5 Alt: %5.3
8.5 İsabetli Üst: %90.2
8.5 Alt: %9.8
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiNorderstedt II
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Niendorfer TSV
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Norderstedt II (+2.00)
@1.96
%51.0 İhtimal
İade (Push): %21.5
Niendorfer TSV (-2.00)
@2.04
%49.0 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+4.00 Gol Üst
@1.29
%77.3 İhtimal
İade (Push): %17.9
+4.00 Gol Alt
@4.41
%22.7 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @25.96 | %3.9 | %0.0 | @1.04 | %96.2 |
| -1.25 | @25.15 | %4.0 | %0.0 | @1.04 | %96.0 |
| -1.00 | @24.35 | %4.1 | %6.2 | @1.04 | %95.9 |
| -0.75 | @13.94 | %7.2 | %0.0 | @1.08 | %92.8 |
| -0.50 | @9.95 | %10.1 | %0.0 | @1.11 | %90.0 |
| -0.25 | @9.34 | %10.7 | %0.0 | @1.12 | %89.3 |
| 0.0 | @8.73 | %11.5 | %12.3 | @1.13 | %88.5 |
| +0.25 | @5.80 | %17.3 | %0.0 | @1.21 | %82.8 |
| +0.50 | @4.48 | %22.3 | %0.0 | @1.29 | %77.7 |
| +0.75 | @4.08 | %24.5 | %0.0 | @1.32 | %75.5 |
| +1.00 | @3.68 | %27.2 | %17.7 | @1.37 | %72.9 |
| +1.25 | @2.92 | %34.2 | %0.0 | @1.52 | %65.8 |
| +1.50 | @2.50 | %40.1 | %0.0 | @1.67 | %59.9 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.02 | %98.1 | %0.0 | @53.70 | %1.9 |
| +2.00 | @1.02 | %98.1 | %5.5 | @52.18 | %1.9 |
| +2.25 | @1.05 | %95.3 | %0.0 | @21.27 | %4.7 |
| +2.50 | @1.08 | %92.7 | %0.0 | @13.64 | %7.3 |
| +2.75 | @1.08 | %92.2 | %0.0 | @12.87 | %7.8 |
| +3.00 | @1.09 | %91.7 | %11.3 | @12.10 | %8.3 |
| +3.25 | @1.16 | %86.2 | %0.0 | @7.27 | %13.8 |
| +3.50 | @1.23 | %81.4 | %0.0 | @5.37 | %18.6 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 0.4% | 1.1% | 2.9% | 4.5% | 5.3% | 4.9% |
| 1 Gol | 0.3% | 2.2% | 4.8% | 7.5% | 8.8% | 8.2% |
| 2 Gol | 0.4% | 1.7% | 4.0% | 6.2% | 7.3% | 6.8% |
| 3 Gol | 0.2% | 0.9% | 2.2% | 3.4% | 4.0% | 3.7% |
| 4 Gol | 0.1% | 0.4% | 0.9% | 1.4% | 1.7% | 1.6% |
| 5 Gol | 0.0% | 0.1% | 0.3% | 0.5% | 0.6% | 0.5% |
Norderstedt II — Son 5 Maç
M
vs Paloma (D)
5 - 2
M
vs HEBC (E)
1 - 2
G
vs ETSV Hamburg (E)
2 - 1
M
vs Altona 93 (E)
1 - 4
M
vs Buchholz (D)
1 - 0
Niendorfer TSV — Son 5 Maç
G
vs Harksheide (E)
2 - 1
G
vs Altona 93 (D)
2 - 3
G
vs Buchholz (E)
9 - 5
G
vs ETSV Hamburg (D)
4 - 6
M
vs Concordia (E)
1 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.