Fransa
Ligue 2 •
06.11.2026 — 22:00
Dijon
Elo: 1501λ (Beklenen Gol): 2.15
CANLI
Red Star FC 93
Elo: 1541λ (Beklenen Gol): 2.34
Model Güven Derecesi:
%69
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Dijon - Red Star FC 93 mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 2.15, Dep: 2.34 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Red Star FC 93 %43.3 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %82.6, Karşılıklı Gol Var olasılığı %80.3, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %20.2 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %74.3
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Dijon xG
2.35
Dengeli
Red Star FC 93 xG
2.39
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%36.5
X (Beraberlik)
%20.2
2 (Deplasman)
%43.3
Çifte Şans 1X: %56.7
Çifte Şans X2: %63.5
Çifte Şans 12: %79.8
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %98.4
0.5 Alt: %1.6
1.5 Üst: %94.3
1.5 Alt: %5.7
2.5 Üst: %82.6
2.5 Alt: %17.4
3.5 Üst: %65.7
3.5 Alt: %34.3
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%80.3
KG Yok
%19.7
En Olası Skorlar
Top 6 Skor2-2
%7.1
1-2
%6.6
2-1
%6.1
1-1
%6.1
2-3
%5.6
1-3
%5.2
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %31.4
İY X: %32.9
İY 2: %35.7
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %85.7
İY 0.5 Alt: %14.3
İY 1.5 Üst: %60.7
İY 1.5 Alt: %39.3
İY 2.5 Üst: %32.5
İY 2.5 Alt: %67.6
İY 3.5 Üst: %14.1
İY 3.5 Alt: %86.0
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
6.42
+
Dep
6.76
=
Toplam
13.17
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %90.8
8.5 Alt: %9.2
9.5 Üst: %84.5
9.5 Alt: %15.5
10.5 Üst: %76.3
10.5 Alt: %23.7
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 6.06 Korner (Ev: 2.95, Dep: 3.11)
İY 4.5 Üst: %72.3
İY 4.5 Alt: %27.7
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %40.8 |
Eşit: %11.1 |
Dep: %48.2
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
34.7
Ev: 17.2 • Dep: 17.5
İsabetli Şut
12.1
Ev: 6.1 • Dep: 6
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %99.1
21.5 Alt: %0.9
23.5 Şut Üst: %97.7
23.5 Alt: %2.3
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %91.5
7.5 Alt: %8.5
8.5 İsabetli Üst: %85.2
8.5 Alt: %14.8
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiDijon
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Red Star FC 93
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Dijon (+0.25)
@1.91
%52.5 İhtimal
İade (Push): %0.0
Red Star FC 93 (-0.25)
@2.10
%47.6 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+4.00 Gol Üst
@1.83
%54.6 İhtimal
İade (Push): %20.1
+4.00 Gol Alt
@2.20
%45.4 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @5.13 | %19.5 | %0.0 | @1.24 | %80.5 |
| -1.25 | @4.70 | %21.3 | %0.0 | @1.27 | %78.8 |
| -1.00 | @4.28 | %23.4 | %16.7 | @1.31 | %76.6 |
| -0.75 | @3.29 | %30.4 | %0.0 | @1.44 | %69.6 |
| -0.50 | @2.76 | %36.2 | %0.0 | @1.57 | %63.8 |
| -0.25 | @2.47 | %40.5 | %0.0 | @1.68 | %59.5 |
| 0.0 | @2.17 | %46.0 | %21.3 | @1.85 | %54.0 |
| +0.25 Ana Hat | @1.91 | %52.5 | %0.0 | @2.10 | %47.6 |
| +0.50 | @1.74 | %57.5 | %0.0 | @2.35 | %42.5 |
| +0.75 | @1.58 | %63.3 | %0.0 | @2.72 | %36.7 |
| +1.00 | @1.42 | %70.3 | %18.2 | @3.37 | %29.7 |
| +1.25 | @1.36 | %73.3 | %0.0 | @3.75 | %26.7 |
| +1.50 | @1.32 | %75.8 | %0.0 | @4.12 | %24.3 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.07 | %93.6 | %0.0 | @15.56 | %6.4 |
| +2.00 | @1.07 | %93.1 | %12.4 | @14.53 | %6.9 |
| +2.25 | @1.15 | %87.0 | %0.0 | @7.68 | %13.0 |
| +2.50 | @1.23 | %81.6 | %0.0 | @5.44 | %18.4 |
| +2.75 | @1.25 | %79.8 | %0.0 | @4.95 | %20.2 |
| +3.00 | @1.29 | %77.6 | %17.9 | @4.47 | %22.4 |
| +3.25 | @1.43 | %70.0 | %0.0 | @3.33 | %30.0 |
| +3.50 | @1.57 | %63.8 | %0.0 | @2.76 | %36.3 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 1.6% | 2.3% | 3.2% | 2.5% | 1.5% | 0.7% |
| 1 Gol | 2.1% | 6.4% | 7.0% | 5.4% | 3.2% | 1.5% |
| 2 Gol | 2.7% | 6.4% | 7.5% | 5.9% | 3.4% | 1.6% |
| 3 Gol | 2.0% | 4.6% | 5.4% | 4.2% | 2.5% | 1.2% |
| 4 Gol | 1.1% | 2.5% | 2.9% | 2.3% | 1.3% | 0.6% |
| 5 Gol | 0.5% | 1.1% | 1.2% | 1.0% | 0.6% | 0.3% |
Dijon — Son 5 Maç
G
vs Grenoble (D)
1 - 2
M
vs Rodez (E)
1 - 2
M
vs Reims (D)
4 - 2
G
vs Metz (E)
4 - 2
G
vs Laval (E)
3 - 2
Red Star FC 93 — Son 5 Maç
M
vs Nancy (E)
1 - 4
M
vs Montpellier (D)
2 - 1
M
vs Saint-Etienne (E)
0 - 1
G
vs Clermont (D)
2 - 3
G
vs Clermont Foot (D)
2 - 3
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.