Fransa
Ligue 2 •
06.11.2026 — 22:00
Boulogne
Elo: 1471λ (Beklenen Gol): 0.96
CANLI
Annecy
Elo: 1499λ (Beklenen Gol): 1.49
Model Güven Derecesi:
%67
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Boulogne - Annecy mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 0.96, Dep: 1.49 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Annecy %48.6 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %44.3, Karşılıklı Gol Var olasılığı %48.7, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %28.0 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %52.1
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Boulogne xG
1.51
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Annecy xG
1.60
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.51 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (0.96 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%23.3
X (Beraberlik)
%28.0
2 (Deplasman)
%48.7
Çifte Şans 1X: %51.4
Çifte Şans X2: %76.7
Çifte Şans 12: %72.0
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %90.4
0.5 Alt: %9.6
1.5 Üst: %71.1
1.5 Alt: %28.9
2.5 Üst: %44.3
2.5 Alt: %55.7
3.5 Üst: %23.1
3.5 Alt: %76.9
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%48.7
KG Yok
%51.3
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%13.3
0-1
%12.0
0-2
%9.6
0-0
%9.6
1-2
%9.2
1-0
%7.4
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %19.7
İY X: %45.0
İY 2: %35.3
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %66.0
İY 0.5 Alt: %34.0
İY 1.5 Üst: %30.8
İY 1.5 Alt: %69.2
İY 2.5 Üst: %9.9
İY 2.5 Alt: %90.1
İY 3.5 Üst: %2.5
İY 3.5 Alt: %97.5
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.01
+
Dep
4.92
=
Toplam
8.93
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %53.5
8.5 Alt: %46.5
9.5 Üst: %40.4
9.5 Alt: %59.6
10.5 Üst: %28.6
10.5 Alt: %71.4
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.11 Korner (Ev: 1.84, Dep: 2.26)
İY 4.5 Üst: %39.2
İY 4.5 Alt: %60.8
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %31.6 |
Eşit: %13.0 |
Dep: %55.4
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
22.2
Ev: 9.9 • Dep: 12.3
İsabetli Şut
7.7
Ev: 3.5 • Dep: 4.2
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %54.2
21.5 Alt: %45.8
23.5 Şut Üst: %37.6
23.5 Alt: %62.4
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %50.8
7.5 Alt: %49.2
8.5 İsabetli Üst: %36.9
8.5 Alt: %63.1
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiBoulogne
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Annecy
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Boulogne (+0.50)
@1.94
%51.6 İhtimal
İade (Push): %0.0
Annecy (-0.50)
@2.06
%48.4 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.25 Gol Üst
@1.97
%50.9 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.25 Gol Alt
@2.04
%49.1 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @11.77 | %8.5 | %0.0 | @1.09 | %91.5 |
| -1.25 | @10.89 | %9.2 | %0.0 | @1.10 | %90.8 |
| -1.00 | @10.01 | %10.0 | %14.9 | @1.11 | %90.0 |
| -0.75 | @5.80 | %17.3 | %0.0 | @1.21 | %82.8 |
| -0.50 | @4.27 | %23.4 | %0.0 | @1.31 | %76.6 |
| -0.25 | @3.67 | %27.3 | %0.0 | @1.37 | %72.7 |
| 0.0 | @3.07 | %32.6 | %28.1 | @1.48 | %67.4 |
| +0.25 | @2.29 | %43.6 | %0.0 | @1.77 | %56.4 |
| +0.50 Ana Hat | @1.94 | %51.6 | %0.0 | @2.06 | %48.4 |
| +0.75 | @1.71 | %58.5 | %0.0 | @2.41 | %41.5 |
| +1.00 | @1.48 | %67.6 | %23.7 | @3.09 | %32.4 |
| +1.25 | @1.39 | %72.0 | %0.0 | @3.57 | %28.0 |
| +1.50 | @1.33 | %75.3 | %0.0 | @4.05 | %24.7 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.50 | %66.5 | %0.0 | @2.98 | %33.6 |
| +2.00 | @1.66 | %60.3 | %27.0 | @2.52 | %39.7 |
| +2.25 Ana Hat | @1.97 | %50.9 | %0.0 | @2.04 | %49.1 |
| +2.50 | @2.27 | %44.0 | %0.0 | @1.79 | %56.0 |
| +2.75 | @2.68 | %37.4 | %0.0 | @1.60 | %62.6 |
| +3.00 | @3.46 | %28.9 | %21.2 | @1.41 | %71.1 |
| +3.25 | @3.93 | %25.5 | %0.0 | @1.34 | %74.5 |
| +3.50 | @4.39 | %22.8 | %0.0 | @1.29 | %77.2 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 9.6% | 12.0% | 9.6% | 4.8% | 1.8% | 0.5% |
| 1 Gol | 7.4% | 13.3% | 9.2% | 4.6% | 1.7% | 0.5% |
| 2 Gol | 4.0% | 5.9% | 4.4% | 2.2% | 0.8% | 0.2% |
| 3 Gol | 1.3% | 1.9% | 1.4% | 0.7% | 0.3% | 0.1% |
| 4 Gol | 0.3% | 0.5% | 0.3% | 0.2% | 0.1% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.1% | 0.1% | 0.1% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Boulogne — Son 5 Maç
M
vs Laval (D)
1 - 0
B
vs Reims (E)
1 - 1
G
vs Grenoble (D)
0 - 2
B
vs Sochaux (D)
1 - 1
M
vs Le Havre (D)
6 - 1
Annecy — Son 5 Maç
M
vs Montpellier (E)
0 - 3
G
vs Sochaux (D)
1 - 3
M
vs Nancy (E)
1 - 2
G
vs Dunkerque (D)
0 - 1
G
vs Servette FC (E)
2 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.