Germany
Oberliga - Rheinland-Pfalz / Saar •
06.11.2026 — 21:30
Ahrweiler BC
Elo: 1463λ (Beklenen Gol): 2.21
VS
Başlamadı
Eisbachtal
Elo: 1401λ (Beklenen Gol): 1.08
Model Güven Derecesi:
%80
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Ahrweiler BC - Eisbachtal mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 2.21, Dep: 1.08 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Ahrweiler BC %62.2 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %63.7, Karşılıklı Gol Var olasılığı %59.4, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %20.9 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %92
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal
%56.9
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Ahrweiler BC xG
2.35
Dengeli
Eisbachtal xG
1.24
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%62.2
X (Beraberlik)
%21.0
2 (Deplasman)
%16.9
Çifte Şans 1X: %83.2
Çifte Şans X2: %37.8
Çifte Şans 12: %79.1
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %95.5
0.5 Alt: %4.5
1.5 Üst: %84.6
1.5 Alt: %15.4
2.5 Üst: %63.7
2.5 Alt: %36.3
3.5 Üst: %41.6
3.5 Alt: %58.4
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%59.4
KG Yok
%40.6
En Olası Skorlar
Top 6 Skor2-1
%9.8
1-1
%9.6
2-0
%9.1
1-0
%7.6
3-1
%7.2
3-0
%6.7
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %46.1
İY X: %37.0
İY 2: %16.9
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %76.3
İY 0.5 Alt: %23.7
İY 1.5 Üst: %44.1
İY 1.5 Alt: %55.9
İY 2.5 Üst: %18.3
İY 2.5 Alt: %81.7
İY 3.5 Üst: %6.0
İY 3.5 Alt: %94.1
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
6.52
+
Dep
4.04
=
Toplam
10.56
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %72.7
8.5 Alt: %27.3
9.5 Üst: %61.0
9.5 Alt: %39.0
10.5 Üst: %48.7
10.5 Alt: %51.3
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.86 Korner (Ev: 3, Dep: 1.86)
İY 4.5 Üst: %53.4
İY 4.5 Alt: %46.6
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %72.9 |
Eşit: %9.4 |
Dep: %17.7
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
27.3
Ev: 17.5 • Dep: 9.8
İsabetli Şut
9.6
Ev: 6.2 • Dep: 3.3
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %86.7
21.5 Alt: %13.3
23.5 Şut Üst: %76.0
23.5 Alt: %24.1
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %73.8
7.5 Alt: %26.2
8.5 İsabetli Üst: %61.7
8.5 Alt: %38.4
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiAhrweiler BC
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Eisbachtal
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Ahrweiler BC (-1.00)
@2.01
%49.9 İhtimal
İade (Push): %22.8
Eisbachtal (+1.00)
@1.99
%50.1 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+3.00 Gol Üst
@1.93
%51.9 İhtimal
İade (Push): %22.7
+3.00 Gol Alt
@2.08
%48.2 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @2.60 | %38.5 | %0.0 | @1.63 | %61.5 |
| -1.25 | @2.30 | %43.5 | %0.0 | @1.77 | %56.5 |
| -1.00 Ana Hat | @2.01 | %49.9 | %22.8 | @1.99 | %50.1 |
| -0.75 | @1.78 | %56.3 | %0.0 | @2.29 | %43.7 |
| -0.50 | @1.63 | %61.3 | %0.0 | @2.58 | %38.7 |
| -0.25 | @1.46 | %68.7 | %0.0 | @3.19 | %31.3 |
| 0.0 | @1.28 | %78.1 | %21.5 | @4.56 | %21.9 |
| +0.25 | @1.24 | %80.7 | %0.0 | @5.19 | %19.3 |
| +0.50 | @1.21 | %82.8 | %0.0 | @5.81 | %17.2 |
| +0.75 | @1.14 | %87.5 | %0.0 | @8.01 | %12.5 |
| +1.00 | @1.08 | %92.8 | %10.8 | @13.92 | %7.2 |
| +1.25 | @1.07 | %93.2 | %0.0 | @14.77 | %6.8 |
| +1.50 | @1.07 | %93.6 | %0.0 | @15.61 | %6.4 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.21 | %82.3 | %0.0 | @5.66 | %17.7 |
| +2.00 | @1.25 | %79.9 | %21.4 | @4.98 | %20.1 |
| +2.25 | @1.42 | %70.3 | %0.0 | @3.37 | %29.7 |
| +2.50 | @1.59 | %62.8 | %0.0 | @2.69 | %37.2 |
| +2.75 | @1.72 | %58.0 | %0.0 | @2.38 | %42.0 |
| +3.00 Ana Hat | @1.93 | %51.9 | %22.7 | @2.08 | %48.2 |
| +3.25 | @2.21 | %45.2 | %0.0 | @1.83 | %54.8 |
| +3.50 | @2.50 | %40.1 | %0.0 | @1.67 | %59.9 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 4.5% | 3.5% | 2.2% | 0.8% | 0.2% | 0.0% |
| 1 Gol | 7.8% | 9.8% | 4.9% | 1.8% | 0.5% | 0.1% |
| 2 Gol | 9.3% | 10.1% | 5.4% | 2.0% | 0.5% | 0.1% |
| 3 Gol | 6.9% | 7.4% | 4.0% | 1.4% | 0.4% | 0.1% |
| 4 Gol | 3.8% | 4.1% | 2.2% | 0.8% | 0.2% | 0.0% |
| 5 Gol | 1.7% | 1.8% | 1.0% | 0.4% | 0.1% | 0.0% |
Ahrweiler BC — Son 5 Maç
B
vs Auersmacher (E)
1 - 1
B
vs Diefflen (D)
1 - 1
M
vs Elversberg II (E)
0 - 3
M
vs Mechtersheim (D)
2 - 0
B
vs Pirmasens (E)
1 - 1
Eisbachtal — Son 5 Maç
B
vs Diefflen (D)
1 - 1
M
vs Mechtersheim (E)
0 - 3
M
vs Wormatia Worms (D)
7 - 0
M
vs Hertha Wiesbach (E)
1 - 4
M
vs TuS Koblenz (D)
3 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.