Germany
Oberliga - Niederrhein •
06.11.2026 — 21:30
Wuppertaler SV
Elo: 1513λ (Beklenen Gol): 2.51
VS
Başlamadı
Meerbusch
Elo: 1427λ (Beklenen Gol): 0.99
Model Güven Derecesi:
%80
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Wuppertaler SV - Meerbusch mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 2.50, Dep: 0.99 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Wuppertaler SV %69.7 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %67.8, Karşılıklı Gol Var olasılığı %58.3, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %17.9 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %98
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal
%61.7
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Wuppertaler SV xG
2.71
Dengeli
Meerbusch xG
1.20
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%69.7
X (Beraberlik)
%17.9
2 (Deplasman)
%12.4
Çifte Şans 1X: %87.6
Çifte Şans X2: %30.3
Çifte Şans 12: %82.1
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %96.3
0.5 Alt: %3.8
1.5 Üst: %86.9
1.5 Alt: %13.1
2.5 Üst: %67.8
2.5 Alt: %32.2
3.5 Üst: %46.2
3.5 Alt: %53.8
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%58.3
KG Yok
%41.7
En Olası Skorlar
Top 6 Skor2-0
%9.5
2-1
%9.4
1-1
%8.1
3-0
%7.9
3-1
%7.9
1-0
%7.0
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %51.8
İY X: %34.3
İY 2: %13.9
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %78.4
İY 0.5 Alt: %21.6
İY 1.5 Üst: %47.1
İY 1.5 Alt: %52.9
İY 2.5 Üst: %20.5
İY 2.5 Alt: %79.5
İY 3.5 Üst: %7.0
İY 3.5 Alt: %93.1
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
7.12
+
Dep
3.85
=
Toplam
10.98
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %76.6
8.5 Alt: %23.4
9.5 Üst: %65.7
9.5 Alt: %34.3
10.5 Üst: %53.7
10.5 Alt: %46.3
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.05 Korner (Ev: 3.28, Dep: 1.77)
İY 4.5 Üst: %56.8
İY 4.5 Alt: %43.2
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %80.0 |
Eşit: %7.6 |
Dep: %12.4
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
28.5
Ev: 19.3 • Dep: 9.2
İsabetli Şut
10
Ev: 6.9 • Dep: 3.2
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %91.1
21.5 Alt: %8.9
23.5 Şut Üst: %82.7
23.5 Alt: %17.3
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %78.3
7.5 Alt: %21.7
8.5 İsabetli Üst: %67.1
8.5 Alt: %32.9
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiWuppertaler SV
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Meerbusch
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Wuppertaler SV (-1.25)
@1.92
%52.0 İhtimal
İade (Push): %0.0
Meerbusch (+1.25)
@2.08
%48.0 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+3.25 Gol Üst
@2.02
%49.4 İhtimal
İade (Push): %0.0
+3.25 Gol Alt
@1.98
%50.6 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @2.16 | %46.2 | %0.0 | @1.86 | %53.8 |
| -1.25 Ana Hat | @1.92 | %52.0 | %0.0 | @2.08 | %48.0 |
| -1.00 | @1.68 | %59.4 | %22.2 | @2.46 | %40.6 |
| -0.75 | @1.55 | %64.5 | %0.0 | @2.82 | %35.5 |
| -0.50 | @1.46 | %68.4 | %0.0 | @3.17 | %31.6 |
| -0.25 | @1.32 | %75.5 | %0.0 | @4.08 | %24.5 |
| 0.0 | @1.19 | %84.2 | %18.7 | @6.31 | %15.8 |
| +0.25 | @1.17 | %85.8 | %0.0 | @7.04 | %14.2 |
| +0.50 | @1.15 | %87.1 | %0.0 | @7.76 | %12.9 |
| +0.75 | @1.10 | %91.0 | %0.0 | @11.05 | %9.1 |
| +1.00 | @1.05 | %95.2 | %8.4 | @20.60 | %4.9 |
| +1.25 | @1.05 | %95.4 | %0.0 | @21.55 | %4.6 |
| +1.50 | @1.05 | %95.6 | %0.0 | @22.50 | %4.4 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.18 | %84.9 | %0.0 | @6.60 | %15.2 |
| +2.00 | @1.21 | %83.0 | %19.9 | @5.87 | %17.0 |
| +2.25 | @1.36 | %73.8 | %0.0 | @3.81 | %26.2 |
| +2.50 | @1.51 | %66.4 | %0.0 | @2.98 | %33.6 |
| +2.75 | @1.61 | %62.2 | %0.0 | @2.64 | %37.9 |
| +3.00 | @1.77 | %56.6 | %22.6 | @2.31 | %43.4 |
| +3.25 Ana Hat | @2.02 | %49.4 | %0.0 | @1.98 | %50.6 |
| +3.50 | @2.28 | %43.9 | %0.0 | @1.78 | %56.1 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 3.8% | 2.5% | 1.6% | 0.5% | 0.1% | 0.0% |
| 1 Gol | 7.3% | 8.5% | 3.9% | 1.3% | 0.3% | 0.1% |
| 2 Gol | 9.9% | 9.8% | 4.9% | 1.6% | 0.4% | 0.1% |
| 3 Gol | 8.3% | 8.2% | 4.1% | 1.3% | 0.3% | 0.1% |
| 4 Gol | 5.2% | 5.2% | 2.6% | 0.8% | 0.2% | 0.0% |
| 5 Gol | 2.6% | 2.6% | 1.3% | 0.4% | 0.1% | 0.0% |
Wuppertaler SV — Son 5 Maç
G
vs Sonsbeck (D)
0 - 3
G
vs SW Essen (E)
1 - 0
G
vs Scherpenberg (D)
0 - 3
G
vs SF Baumberg (E)
4 - 0
G
vs Holzheimer SG (E)
4 - 0
Meerbusch — Son 5 Maç
B
vs Germania Ratingen (E)
2 - 2
M
vs Monheim (D)
4 - 2
G
vs Viktoria Jüchen-Garz. (E)
3 - 2
M
vs Solingen-Wald (D)
4 - 3
M
vs KFC Uerdingen 05 (E)
0 - 3
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.