Maç Listesine Dön
Austria Regionalliga - Ost • 06.11.2026 — 21:30

Oberwart

Elo: 1544
λ (Beklenen Gol): 2.31
CANLI

Wiener SC

Elo: 1549
λ (Beklenen Gol): 1.89
Model Güven Derecesi:
%70
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Oberwart - Wiener SC mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 2.31, Dep: 1.89 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Oberwart %47.5 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %79.0, Karşılıklı Gol Var olasılığı %76.9, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %20.8 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %83.5
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Oberwart xG 2.39
Dengeli
Wiener SC xG 2.00
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %47.5
X (Beraberlik) %20.8
2 (Deplasman) %31.7

Çifte Şans 1X: %68.3
Çifte Şans X2: %52.5
Çifte Şans 12: %79.2
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %97.9 0.5 Alt: %2.1
1.5 Üst: %92.7 1.5 Alt: %7.3
2.5 Üst: %79.0 2.5 Alt: %21.0
3.5 Üst: %60.4 3.5 Alt: %39.6

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %76.9
KG Yok %23.1
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
2-1
%7.6
2-2
%7.2
1-1
%7.0
1-2
%6.2
3-1
%5.8
3-2
%5.5

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %38.1 İY X: %33.9 İY 2: %28.0
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %83.8 İY 0.5 Alt: %16.2
İY 1.5 Üst: %57.1 İY 1.5 Alt: %42.9
İY 2.5 Üst: %28.9 İY 2.5 Alt: %71.1
İY 3.5 Üst: %11.8 İY 3.5 Alt: %88.2
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 6.73
+
Dep 5.78
=
Toplam 12.51
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %87.6 8.5 Alt: %12.4
9.5 Üst: %80.0 9.5 Alt: %20.0
10.5 Üst: %70.4 10.5 Alt: %29.6

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.76 Korner (Ev: 3.1, Dep: 2.66)
İY 4.5 Üst: %68.1 İY 4.5 Alt: %31.9
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %55.0 | Eşit: %11.0 | Dep: %34.0
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~2.24
+
Dep ~2.65
=
Toplam ~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9 3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0 4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4 5.5 Kart Alt: %63.6

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %19.6
Ev KK: %8.8 Orta Risk Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 32.9
Ev: 18.1 • Dep: 14.7
İsabetli Şut 11.5
Ev: 6.5 • Dep: 5
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %98.2 21.5 Alt: %1.9
23.5 Şut Üst: %95.5 23.5 Alt: %4.6

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %88.6 7.5 Alt: %11.4
8.5 İsabetli Üst: %80.9 8.5 Alt: %19.1
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Oberwart
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Wiener SC
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Oberwart (-0.25)
@1.92
%52.2 İhtimal
İade (Push): %0.0
Wiener SC (+0.25)
@2.09
%47.8 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+4.00 Gol Üst
@2.08
%48.1 İhtimal
İade (Push): %20.3
+4.00 Gol Alt
@1.93
%51.9 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @3.67 %27.2 %0.0 @1.37 %72.8
-1.25 @3.32 %30.1 %0.0 @1.43 %69.9
-1.00 @2.96 %33.7 %19.3 @1.51 %66.3
-0.75 @2.45 %40.8 %0.0 @1.69 %59.2
-0.50 @2.15 %46.5 %0.0 @1.87 %53.5
-0.25 Ana Hat @1.92 %52.2 %0.0 @2.09 %47.8
0.0 @1.68 %59.4 %21.7 @2.46 %40.6
+0.25 @1.55 %64.4 %0.0 @2.81 %35.7
+0.50 @1.47 %68.2 %0.0 @3.15 %31.8
+0.75 @1.35 %74.0 %0.0 @3.85 %26.0
+1.00 @1.24 %80.9 %15.7 @5.24 %19.1
+1.25 @1.21 %82.5 %0.0 @5.72 %17.5
+1.50 @1.19 %83.9 %0.0 @6.21 %16.1
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.09 %91.8 %0.0 @12.16 %8.2
+2.00 @1.10 %91.1 %14.3 @11.22 %8.9
+2.25 @1.19 %84.1 %0.0 @6.27 %16.0
+2.50 @1.28 %78.0 %0.0 @4.55 %22.0
+2.75 @1.32 %75.7 %0.0 @4.11 %24.3
+3.00 @1.37 %72.8 %19.4 @3.67 %27.2
+3.25 @1.54 %65.0 %0.0 @2.85 %35.0
+3.50 @1.70 %58.7 %0.0 @2.42 %41.3
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 2.1% 2.4% 2.8% 1.8% 0.8% 0.3%
1 Gol 3.1% 7.4% 6.5% 4.1% 1.9% 0.7%
2 Gol 4.2% 7.9% 7.5% 4.7% 2.2% 0.8%
3 Gol 3.2% 6.1% 5.8% 3.6% 1.7% 0.6%
4 Gol 1.9% 3.5% 3.3% 2.1% 1.0% 0.4%
5 Gol 0.9% 1.6% 1.5% 1.0% 0.5% 0.2%
Oberwart — Son 5 Maç
B vs Mattersburg SV 2020 (D)
1 - 1
G vs Favoritner AC (E)
3 - 0
B vs Gloggnitz (D)
1 - 1
B vs Traiskirchen (D)
1 - 1
G vs SV Horn (E)
3 - 1
Wiener SC — Son 5 Maç
B vs Traiskirchen (E)
2 - 2
G vs SV Horn (D)
3 - 4
G vs Mannsdorf-Großenzersdorf (E)
2 - 0
B vs Parndorf (D)
1 - 1
M vs Krems / Rehberg (D)
4 - 3
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.