Malezya
Challenge League •
06.11.2026 — 21:30
Stade Nyonnais
Elo: 1444λ (Beklenen Gol): 0.51
CANLI
Stade Lausanne-Ouchy
Elo: 1619λ (Beklenen Gol): 2.49
Model Güven Derecesi:
%79
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Stade Nyonnais - Stade Lausanne-Ouchy mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 0.51, Dep: 2.49 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Stade Lausanne-Ouchy %80.2 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %57.7, Karşılıklı Gol Var olasılığı %37.3, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %14.6 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %55.8
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Stade Nyonnais xG
1.11
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Stade Lausanne-Ouchy xG
2.39
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.11 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (0.51 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%5.2
X (Beraberlik)
%14.6
2 (Deplasman)
%80.2
Çifte Şans 1X: %19.9
Çifte Şans X2: %94.8
Çifte Şans 12: %85.4
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %94.3
0.5 Alt: %5.7
1.5 Üst: %80.6
1.5 Alt: %19.4
2.5 Üst: %57.7
2.5 Alt: %42.3
3.5 Üst: %35.3
3.5 Alt: %64.7
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%37.3
KG Yok
%62.7
En Olası Skorlar
Top 6 Skor0-2
%15.4
0-3
%12.8
0-1
%11.9
0-4
%8.0
1-2
%7.9
1-1
%6.8
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %7.1
İY X: %34.2
İY 2: %58.6
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %73.5
İY 0.5 Alt: %26.6
İY 1.5 Üst: %39.3
İY 1.5 Alt: %60.7
İY 2.5 Üst: %15.0
İY 2.5 Alt: %85.0
İY 3.5 Üst: %4.3
İY 3.5 Alt: %95.7
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
3.11
+
Dep
7.07
=
Toplam
10.19
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %68.8
8.5 Alt: %31.2
9.5 Üst: %56.5
9.5 Alt: %43.5
10.5 Üst: %44.0
10.5 Alt: %56.0
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.69 Korner (Ev: 1.43, Dep: 3.25)
İY 4.5 Üst: %50.3
İY 4.5 Alt: %49.7
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %7.6 |
Eşit: %5.9 |
Dep: %86.5
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
25.6
Ev: 7.2 • Dep: 18.4
İsabetli Şut
8.9
Ev: 2.6 • Dep: 6.3
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %78.7
21.5 Alt: %21.3
23.5 Şut Üst: %64.9
23.5 Alt: %35.1
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %66.0
7.5 Alt: %34.0
8.5 İsabetli Üst: %52.6
8.5 Alt: %47.4
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiStade Nyonnais
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Stade Lausanne-Ouchy
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Stade Nyonnais (+1.75)
@2.03
%49.2 İhtimal
İade (Push): %0.0
Stade Lausanne-Ouchy (-1.75)
@1.97
%50.8 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.75 Gol Üst
@2.00
%50.1 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.75 Gol Alt
@2.00
%49.9 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @83.30 | %1.2 | %0.0 | @1.01 | %98.8 |
| -1.25 | @81.53 | %1.2 | %0.0 | @1.01 | %98.8 |
| -1.00 | @79.75 | %1.3 | %4.3 | @1.01 | %98.8 |
| -0.75 | @29.39 | %3.4 | %0.0 | @1.04 | %96.6 |
| -0.50 | @18.32 | %5.5 | %0.0 | @1.06 | %94.5 |
| -0.25 | @16.92 | %5.9 | %0.0 | @1.06 | %94.1 |
| 0.0 | @15.53 | %6.4 | %15.2 | @1.07 | %93.6 |
| +0.25 | @7.07 | %14.2 | %0.0 | @1.16 | %85.9 |
| +0.50 | @4.84 | %20.7 | %0.0 | @1.26 | %79.3 |
| +0.75 | @4.29 | %23.3 | %0.0 | @1.30 | %76.7 |
| +1.00 | @3.74 | %26.7 | %22.6 | @1.36 | %73.3 |
| +1.25 | @2.77 | %36.0 | %0.0 | @1.56 | %64.0 |
| +1.50 | @2.31 | %43.3 | %0.0 | @1.76 | %56.7 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.30 | %77.0 | %0.0 | @4.35 | %23.0 |
| +2.00 | @1.36 | %73.4 | %23.8 | @3.76 | %26.6 |
| +2.25 | @1.57 | %63.5 | %0.0 | @2.74 | %36.5 |
| +2.50 | @1.79 | %55.9 | %0.0 | @2.27 | %44.1 |
| +2.75 Ana Hat | @2.00 | %50.1 | %0.0 | @2.00 | %49.9 |
| +3.00 | @2.35 | %42.5 | %23.4 | @1.74 | %57.5 |
| +3.25 | @2.71 | %36.9 | %0.0 | @1.58 | %63.1 |
| +3.50 | @3.07 | %32.6 | %0.0 | @1.48 | %67.5 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 5.7% | 12.4% | 16.1% | 13.3% | 8.3% | 4.1% |
| 1 Gol | 2.2% | 7.1% | 8.2% | 6.8% | 4.3% | 2.1% |
| 2 Gol | 0.7% | 1.7% | 2.1% | 1.8% | 1.1% | 0.5% |
| 3 Gol | 0.1% | 0.3% | 0.4% | 0.3% | 0.2% | 0.1% |
| 4 Gol | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Stade Nyonnais — Son 5 Maç
G
vs Rapperswil (D)
1 - 4
M
vs FC Winterthur (D)
4 - 0
M
vs FC Basel 1893 (E)
0 - 3
G
vs FC Aarau (E)
2 - 1
M
vs FC WIL 1900 (D)
5 - 0
Stade Lausanne-Ouchy — Son 5 Maç
G
vs Yverdon Sport (E)
3 - 2
B
vs Neuchatel Xamax FC (E)
0 - 0
G
vs Étoile Carouge (E)
3 - 0
G
vs Rapperswil (D)
0 - 3
B
vs Grenoble (D)
0 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.