Austria
Regionalliga - Ost •
06.11.2026 — 21:10
Favoritner AC
Elo: 1449λ (Beklenen Gol): 1.14
VS
Başlamadı
Mattersburg SV 2020
Elo: 1516λ (Beklenen Gol): 1.54
Model Güven Derecesi:
%63
Veri Kalitesi Bildirimi: Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (4 maç). | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Favoritner AC - Mattersburg SV 2020 mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.14, Dep: 1.53 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Mattersburg SV 2020 %45.5 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %50.0, Karşılıklı Gol Var olasılığı %54.2, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %27.2 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %66.4
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Favoritner AC xG
1.55
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Mattersburg SV 2020 xG
1.64
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.55 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.14 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%27.3
X (Beraberlik)
%27.2
2 (Deplasman)
%45.5
Çifte Şans 1X: %54.5
Çifte Şans X2: %72.7
Çifte Şans 12: %72.8
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %92.2
0.5 Alt: %7.9
1.5 Üst: %75.6
1.5 Alt: %24.5
2.5 Üst: %50.0
2.5 Alt: %50.0
3.5 Üst: %28.0
3.5 Alt: %72.0
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%54.2
KG Yok
%45.8
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%13.0
0-1
%9.7
1-2
%9.3
0-2
%8.1
0-0
%7.8
1-0
%7.0
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %22.8
İY X: %43.3
İY 2: %34.0
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %69.2
İY 0.5 Alt: %30.9
İY 1.5 Üst: %34.6
İY 1.5 Alt: %65.4
İY 2.5 Üst: %12.0
İY 2.5 Alt: %88.0
İY 3.5 Üst: %3.3
İY 3.5 Alt: %96.7
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.37
+
Dep
5.02
=
Toplam
9.39
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %59.5
8.5 Alt: %40.5
9.5 Üst: %46.4
9.5 Alt: %53.6
10.5 Üst: %34.2
10.5 Alt: %65.9
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.32 Korner (Ev: 2.01, Dep: 2.31)
İY 4.5 Üst: %43.4
İY 4.5 Alt: %56.6
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %35.3 |
Eşit: %12.9 |
Dep: %51.8
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
23.5
Ev: 11 • Dep: 12.6
İsabetli Şut
8.2
Ev: 3.9 • Dep: 4.3
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %65.3
21.5 Alt: %34.7
23.5 Şut Üst: %49.0
23.5 Alt: %51.0
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %57.6
7.5 Alt: %42.4
8.5 İsabetli Üst: %43.7
8.5 Alt: %56.3
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiFavoritner AC
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Mattersburg SV 2020
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Favoritner AC (+0.25)
@2.10
%47.5 İhtimal
İade (Push): %0.0
Mattersburg SV 2020 (-0.25)
@1.91
%52.5 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.50 Gol Üst
@2.01
%49.7 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.50 Gol Alt
@1.99
%50.3 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @8.99 | %11.1 | %0.0 | @1.13 | %88.9 |
| -1.25 | @8.26 | %12.1 | %0.0 | @1.14 | %87.9 |
| -1.00 | @7.53 | %13.3 | %16.2 | @1.15 | %86.7 |
| -0.75 | @4.78 | %20.9 | %0.0 | @1.26 | %79.1 |
| -0.50 | @3.66 | %27.4 | %0.0 | @1.38 | %72.6 |
| -0.25 | @3.16 | %31.7 | %0.0 | @1.46 | %68.3 |
| 0.0 | @2.66 | %37.7 | %27.4 | @1.60 | %62.3 |
| +0.25 Ana Hat | @2.10 | %47.5 | %0.0 | @1.91 | %52.5 |
| +0.50 | @1.83 | %54.7 | %0.0 | @2.21 | %45.3 |
| +0.75 | @1.63 | %61.5 | %0.0 | @2.60 | %38.5 |
| +1.00 | @1.42 | %70.3 | %22.2 | @3.37 | %29.7 |
| +1.25 | @1.35 | %74.0 | %0.0 | @3.85 | %26.0 |
| +1.50 | @1.30 | %76.9 | %0.0 | @4.33 | %23.1 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.39 | %71.8 | %0.0 | @3.54 | %28.2 |
| +2.00 | @1.49 | %66.9 | %25.7 | @3.02 | %33.1 |
| +2.25 | @1.75 | %57.0 | %0.0 | @2.33 | %43.0 |
| +2.50 Ana Hat | @2.01 | %49.7 | %0.0 | @1.99 | %50.3 |
| +2.75 | @2.30 | %43.4 | %0.0 | @1.77 | %56.6 |
| +3.00 | @2.82 | %35.4 | %22.1 | @1.55 | %64.6 |
| +3.25 | @3.23 | %31.0 | %0.0 | @1.45 | %69.0 |
| +3.50 | @3.63 | %27.6 | %0.0 | @1.38 | %72.4 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 7.9% | 9.7% | 8.2% | 4.2% | 1.6% | 0.5% |
| 1 Gol | 7.0% | 13.0% | 9.3% | 4.8% | 1.8% | 0.6% |
| 2 Gol | 4.5% | 6.9% | 5.3% | 2.7% | 1.0% | 0.3% |
| 3 Gol | 1.7% | 2.6% | 2.0% | 1.0% | 0.4% | 0.1% |
| 4 Gol | 0.5% | 0.7% | 0.6% | 0.3% | 0.1% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.1% | 0.2% | 0.1% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
Favoritner AC — Son 5 Maç
M
vs Gloggnitz (D)
3 - 0
M
vs Oberwart (D)
3 - 0
M
vs Traiskirchen (E)
1 - 2
G
vs SV Horn (D)
0 - 1
B
vs Mannsdorf-Großenzersdorf (E)
1 - 1
Mattersburg SV 2020 — Son 5 Maç
B
vs Oberwart (E)
1 - 1
M
vs Traiskirchen (D)
2 - 1
G
vs Parndorf (E)
1 - 0
G
vs Fach-Donaufeld (D)
0 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.