Austria
Regionalliga - Ost •
06.11.2026 — 21:00
Mannsdorf-Großenzersdorf
Elo: 1508λ (Beklenen Gol): 1.13
CANLI
Fach-Donaufeld
Elo: 1473λ (Beklenen Gol): 1.26
Model Güven Derecesi:
%67
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Mannsdorf-Großenzersdorf - Fach-Donaufeld mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.13, Dep: 1.26 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Fach-Donaufeld %38.4 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %42.9, Karşılıklı Gol Var olasılığı %49.6, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %29.6 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %52
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Mannsdorf-Großenzersdorf xG
1.55
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Fach-Donaufeld xG
1.55
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.55 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.13 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%32.0
X (Beraberlik)
%29.6
2 (Deplasman)
%38.4
Çifte Şans 1X: %61.6
Çifte Şans X2: %68.0
Çifte Şans 12: %70.4
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %89.9
0.5 Alt: %10.1
1.5 Üst: %70.0
1.5 Alt: %30.0
2.5 Üst: %42.9
2.5 Alt: %57.1
3.5 Üst: %22.0
3.5 Alt: %78.0
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%49.6
KG Yok
%50.4
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%14.0
0-1
%10.5
0-0
%10.1
1-0
%9.3
1-2
%8.2
2-1
%7.4
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %25.0
İY X: %46.1
İY 2: %28.9
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %65.2
İY 0.5 Alt: %34.8
İY 1.5 Üst: %30.0
İY 1.5 Alt: %70.0
İY 2.5 Üst: %9.5
İY 2.5 Alt: %90.5
İY 3.5 Üst: %2.4
İY 3.5 Alt: %97.6
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.36
+
Dep
4.44
=
Toplam
8.79
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %51.7
8.5 Alt: %48.3
9.5 Üst: %38.6
9.5 Alt: %61.5
10.5 Üst: %27.0
10.5 Alt: %73.0
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.05 Korner (Ev: 2, Dep: 2.04)
İY 4.5 Üst: %38.0
İY 4.5 Alt: %62.0
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %42.2 |
Eşit: %13.7 |
Dep: %44.2
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
21.8
Ev: 11 • Dep: 10.9
İsabetli Şut
7.6
Ev: 3.9 • Dep: 3.7
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %51.5
21.5 Alt: %48.6
23.5 Şut Üst: %35.0
23.5 Alt: %65.1
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %49.4
7.5 Alt: %50.6
8.5 İsabetli Üst: %35.5
8.5 Alt: %64.5
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiMannsdorf-Großenzersdorf
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Fach-Donaufeld
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Mannsdorf-Großenzersdorf (0.0)
@2.20
%45.5 İhtimal
İade (Push): %29.7
Fach-Donaufeld (+0.00)
@1.84
%54.5 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.25 Gol Üst
@2.02
%49.5 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.25 Gol Alt
@1.98
%50.6 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @7.54 | %13.3 | %0.0 | @1.15 | %86.7 |
| -1.25 | @6.83 | %14.6 | %0.0 | @1.17 | %85.4 |
| -1.00 | @6.13 | %16.3 | %18.8 | @1.20 | %83.7 |
| -0.75 | @4.00 | %25.0 | %0.0 | @1.33 | %75.0 |
| -0.50 | @3.12 | %32.0 | %0.0 | @1.47 | %68.0 |
| -0.25 | @2.66 | %37.6 | %0.0 | @1.60 | %62.4 |
| 0.0 Ana Hat | @2.20 | %45.5 | %29.7 | @1.84 | %54.5 |
| +0.25 | @1.82 | %55.0 | %0.0 | @2.22 | %45.0 |
| +0.50 | @1.62 | %61.7 | %0.0 | @2.61 | %38.3 |
| +0.75 | @1.45 | %68.9 | %0.0 | @3.22 | %31.1 |
| +1.00 | @1.28 | %78.1 | %21.1 | @4.57 | %21.9 |
| +1.25 | @1.24 | %80.7 | %0.0 | @5.18 | %19.3 |
| +1.50 | @1.21 | %82.7 | %0.0 | @5.79 | %17.3 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.53 | %65.2 | %0.0 | @2.87 | %34.8 |
| +2.00 | @1.70 | %58.7 | %27.2 | @2.42 | %41.3 |
| +2.25 Ana Hat | @2.02 | %49.5 | %0.0 | @1.98 | %50.6 |
| +2.50 | @2.34 | %42.7 | %0.0 | @1.75 | %57.3 |
| +2.75 | @2.78 | %36.0 | %0.0 | @1.56 | %64.0 |
| +3.00 | @3.63 | %27.6 | %20.9 | @1.38 | %72.5 |
| +3.25 | @4.11 | %24.3 | %0.0 | @1.32 | %75.7 |
| +3.50 | @4.59 | %21.8 | %0.0 | @1.28 | %78.2 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 10.1% | 10.6% | 7.3% | 3.1% | 1.0% | 0.2% |
| 1 Gol | 9.4% | 14.1% | 8.3% | 3.5% | 1.1% | 0.3% |
| 2 Gol | 5.9% | 7.4% | 4.7% | 2.0% | 0.6% | 0.2% |
| 3 Gol | 2.2% | 2.8% | 1.8% | 0.7% | 0.2% | 0.1% |
| 4 Gol | 0.6% | 0.8% | 0.5% | 0.2% | 0.1% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.1% | 0.2% | 0.1% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Mannsdorf-Großenzersdorf — Son 5 Maç
B
vs Scheiblingkirchen (D)
1 - 1
M
vs Wiener SC (D)
2 - 0
B
vs Favoritner AC (D)
1 - 1
M
vs Oberwart (E)
0 - 1
G
vs Traiskirchen (D)
1 - 3
Fach-Donaufeld — Son 5 Maç
B
vs Parndorf (E)
2 - 2
M
vs Krems / Rehberg (D)
4 - 3
G
vs Donau (E)
1 - 0
M
vs Leobendorf (D)
3 - 0
G
vs Wienerberg (E)
2 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.