Czech-Republic
4. liga - Divizie E •
06.11.2026 — 20:30
Baťov
Elo: 1410λ (Beklenen Gol): 1.38
CANLI
Kroměříž II
Elo: 1440λ (Beklenen Gol): 3.55
Model Güven Derecesi:
%80
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Baťov - Kroměříž II mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.38, Dep: 3.55 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Kroměříž II %77.1 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %86.8, Karşılıklı Gol Var olasılığı %72.9, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %12.5 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %40
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Baťov xG
1.60
Dengeli
Kroměříž II xG
3.02
⚠️ Aşırı Şanslı (Doygun)
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%10.4
X (Beraberlik)
%12.5
2 (Deplasman)
%77.1
Çifte Şans 1X: %22.9
Çifte Şans X2: %89.6
Çifte Şans 12: %87.5
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %98.8
0.5 Alt: %1.2
1.5 Üst: %95.9
1.5 Alt: %4.1
2.5 Üst: %86.8
2.5 Alt: %13.2
3.5 Üst: %72.2
3.5 Alt: %27.8
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%72.9
KG Yok
%27.1
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-3
%7.5
1-4
%6.7
1-2
%6.4
0-3
%5.5
2-3
%5.2
0-4
%4.8
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %13.7
İY X: %26.9
İY 2: %59.4
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %88.0
İY 0.5 Alt: %12.0
İY 1.5 Üst: %65.0
İY 1.5 Alt: %35.0
İY 2.5 Üst: %36.7
İY 2.5 Alt: %63.3
İY 3.5 Üst: %16.4
İY 3.5 Alt: %83.6
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.86
+
Dep
9
=
Toplam
13.86
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %93.4
8.5 Alt: %6.7
9.5 Üst: %88.4
9.5 Alt: %11.6
10.5 Üst: %81.5
10.5 Alt: %18.5
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 6.37 Korner (Ev: 2.23, Dep: 4.14)
İY 4.5 Üst: %76.2
İY 4.5 Alt: %23.8
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %10.4 |
Eşit: %6.0 |
Dep: %83.6
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
32.5
Ev: 12.5 • Dep: 20
İsabetli Şut
12.4
Ev: 4.4 • Dep: 8
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %97.8
21.5 Alt: %2.2
23.5 Şut Üst: %94.8
23.5 Alt: %5.2
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %92.8
7.5 Alt: %7.2
8.5 İsabetli Üst: %87.1
8.5 Alt: %12.9
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiBaťov
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Kroměříž II
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Baťov (+1.75)
@1.96
%51.0 İhtimal
İade (Push): %0.0
Kroměříž II (-1.75)
@2.04
%49.0 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+4.00 Gol Üst
@1.69
%59.0 İhtimal
İade (Push): %21.0
+4.00 Gol Alt
@2.44
%41.0 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @21.97 | %4.6 | %0.0 | @1.05 | %95.5 |
| -1.25 | @21.17 | %4.7 | %0.0 | @1.05 | %95.3 |
| -1.00 | @20.37 | %4.9 | %7.3 | @1.05 | %95.1 |
| -0.75 | @11.76 | %8.5 | %0.0 | @1.09 | %91.5 |
| -0.50 | @8.45 | %11.8 | %0.0 | @1.13 | %88.2 |
| -0.25 | @7.84 | %12.8 | %0.0 | @1.15 | %87.2 |
| 0.0 | @7.22 | %13.9 | %14.6 | @1.16 | %86.2 |
| +0.25 | @4.85 | %20.6 | %0.0 | @1.26 | %79.4 |
| +0.50 | @3.79 | %26.4 | %0.0 | @1.36 | %73.6 |
| +0.75 | @3.43 | %29.2 | %0.0 | @1.41 | %70.8 |
| +1.00 | @3.06 | %32.7 | %19.2 | @1.49 | %67.3 |
| +1.25 | @2.51 | %39.8 | %0.0 | @1.66 | %60.2 |
| +1.50 | @2.19 | %45.6 | %0.0 | @1.84 | %54.4 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.05 | %95.0 | %0.0 | @20.01 | %5.0 |
| +2.00 | @1.06 | %94.7 | %10.7 | @18.88 | %5.3 |
| +2.25 | @1.12 | %89.4 | %0.0 | @9.41 | %10.6 |
| +2.50 | @1.18 | %84.6 | %0.0 | @6.50 | %15.4 |
| +2.75 | @1.20 | %83.2 | %0.0 | @5.95 | %16.8 |
| +3.00 | @1.23 | %81.5 | %17.0 | @5.39 | %18.5 |
| +3.25 | @1.35 | %73.9 | %0.0 | @3.83 | %26.1 |
| +3.50 | @1.48 | %67.6 | %0.0 | @3.09 | %32.4 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 1.2% | 2.7% | 5.4% | 6.4% | 5.6% | 4.0% |
| 1 Gol | 0.9% | 4.5% | 7.4% | 8.8% | 7.8% | 5.5% |
| 2 Gol | 0.8% | 2.9% | 5.1% | 6.0% | 5.4% | 3.8% |
| 3 Gol | 0.4% | 1.3% | 2.3% | 2.8% | 2.5% | 1.8% |
| 4 Gol | 0.1% | 0.5% | 0.8% | 1.0% | 0.9% | 0.6% |
| 5 Gol | 0.0% | 0.1% | 0.2% | 0.3% | 0.2% | 0.2% |
Baťov — Son 5 Maç
M
vs Šternberk (D)
2 - 0
M
vs Strání (E)
0 - 6
M
vs Bzenec (D)
7 - 0
M
vs Tatran Všechovice (E)
0 - 7
M
vs Slavičín (D)
4 - 2
Kroměříž II — Son 5 Maç
M
vs Prostejov B (E)
0 - 2
G
vs SK Krumvir (E)
4 - 2
B
vs Šternberk (D)
2 - 2
M
vs Strání (E)
1 - 3
M
vs Bzenec (D)
1 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.