Maç Listesine Dön
Czech-Republic 4. liga - Divizie B • 06.11.2026 — 20:30

Chomutov

Elo: 1568
λ (Beklenen Gol): 2.94
CANLI

Slovan Velvary

Elo: 1423
λ (Beklenen Gol): 0.72
Model Güven Derecesi:
%80
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Chomutov - Slovan Velvary mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 2.94, Dep: 0.72 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Chomutov %81.6 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %70.6, Karşılıklı Gol Var olasılığı %48.9, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %12.6 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %93.1
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal %69.5
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Chomutov xG 3.11
Dengeli
Slovan Velvary xG 1.16
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %81.6
X (Beraberlik) %12.6
2 (Deplasman) %5.8

Çifte Şans 1X: %94.2
Çifte Şans X2: %18.4
Çifte Şans 12: %87.4
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %96.8 0.5 Alt: %3.3
1.5 Üst: %88.3 1.5 Alt: %11.7
2.5 Üst: %70.6 2.5 Alt: %29.4
3.5 Üst: %49.5 3.5 Alt: %50.6

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %48.9
KG Yok %51.1
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
2-0
%11.2
3-0
%11.0
2-1
%8.0
4-0
%8.0
3-1
%7.9
1-0
%7.2

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %61.5 İY X: %30.1 İY 2: %8.4
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %79.8 İY 0.5 Alt: %20.2
İY 1.5 Üst: %49.0 İY 1.5 Alt: %51.0
İY 2.5 Üst: %21.9 İY 2.5 Alt: %78.1
İY 3.5 Üst: %7.5 İY 3.5 Alt: %92.6
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 7.99
+
Dep 3.26
=
Toplam 11.25
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %79.0 8.5 Alt: %21.0
9.5 Üst: %68.6 9.5 Alt: %31.4
10.5 Üst: %57.0 10.5 Alt: %43.0

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.18 Korner (Ev: 3.68, Dep: 1.5)
İY 4.5 Üst: %59.0 İY 4.5 Alt: %41.0
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %90.0 | Eşit: %4.5 | Dep: %5.5
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~1.95
+
Dep ~2.3
=
Toplam ~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4 3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0 4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5 5.5 Kart Alt: %74.5

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %17.3
Ev KK: %7.7 Orta Risk Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 29.5
Ev: 22 • Dep: 7.5
İsabetli Şut 10.4
Ev: 7.8 • Dep: 2.6
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %93.5 21.5 Alt: %6.5
23.5 Şut Üst: %86.7 23.5 Alt: %13.3

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %81.3 7.5 Alt: %18.7
8.5 İsabetli Üst: %71.0 8.5 Alt: %29.0
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Chomutov
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Slovan Velvary
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Chomutov (-2.00)
@2.09
%48.0 İhtimal
İade (Push): %23.2
Slovan Velvary (+2.00)
@1.92
%52.1 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+3.25 Gol Üst
@1.95
%51.2 İhtimal
İade (Push): %0.0
+3.25 Gol Alt
@2.05
%48.8 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @1.67 %60.0 %0.0 @2.50 %40.0
-1.25 @1.50 %66.7 %0.0 @3.00 %33.3
-1.00 @1.33 %75.1 %20.1 @4.02 %24.9
-0.75 @1.28 %77.9 %0.0 @4.53 %22.1
-0.50 @1.25 %80.1 %0.0 @5.03 %19.9
-0.25 @1.16 %86.0 %0.0 @7.12 %14.0
0.0 @1.08 %92.7 %13.6 @13.71 %7.3
+0.25 @1.07 %93.2 %0.0 @14.79 %6.8
+0.50 @1.07 %93.7 %0.0 @15.86 %6.3
+0.75 @1.04 %95.9 %0.0 @24.36 %4.1
+1.00 @1.02 %98.2 %4.6 @55.57 %1.8
+1.25 @1.02 %98.2 %0.0 @56.91 %1.8
+1.50 @1.02 %98.3 %0.0 @58.24 %1.7
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.16 %86.0 %0.0 @7.16 %14.0
+2.00 @1.19 %84.4 %19.2 @6.40 %15.6
+2.25 @1.33 %75.4 %0.0 @4.07 %24.6
+2.50 @1.47 %68.2 %0.0 @3.14 %31.8
+2.75 @1.56 %64.1 %0.0 @2.79 %35.9
+3.00 @1.70 %58.8 %22.8 @2.43 %41.2
+3.25 Ana Hat @1.95 %51.2 %0.0 @2.05 %48.8
+3.50 @2.20 %45.4 %0.0 @1.83 %54.6
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 3.3% 1.6% 0.7% 0.2% 0.0% 0.0%
1 Gol 7.8% 6.4% 2.1% 0.5% 0.1% 0.0%
2 Gol 12.1% 8.7% 3.1% 0.7% 0.1% 0.0%
3 Gol 11.8% 8.5% 3.1% 0.7% 0.1% 0.0%
4 Gol 8.7% 6.2% 2.2% 0.5% 0.1% 0.0%
5 Gol 5.1% 3.7% 1.3% 0.3% 0.1% 0.0%
Chomutov — Son 5 Maç
G vs Újezd Praha 4 (D)
1 - 2
G vs Brandýs nad Labem (E)
1 - 0
G vs Sokol Hostouň (D)
1 - 3
B vs Tempo Praha (E)
2 - 2
M vs Ostrov (D)
2 - 1
Slovan Velvary — Son 5 Maç
M vs Baník Sokolov (E)
2 - 4
M vs Rapid Psáry (D)
3 - 1
M vs Slavoj Vyšehrad (E)
0 - 3
B vs Ústí nad Labem II (D)
0 - 0
M vs Újezd Praha 4 (D)
2 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.