İngiltere
Premier League •
04.11.2026 — 20:00
Gaborone United
Elo: 1653λ (Beklenen Gol): 1.80
VS
Başlamadı
Enesia
Elo: 1483λ (Beklenen Gol): 0.65
Model Güven Derecesi:
%80
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Gaborone United - Enesia mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.79, Dep: 0.65 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Gaborone United %64.2 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %44.2, Karşılıklı Gol Var olasılığı %40.6, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %23.7 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %77.1
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal
%61.9
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Gaborone United xG
2.00
Dengeli
Enesia xG
0.84
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%64.2
X (Beraberlik)
%23.7
2 (Deplasman)
%12.1
Çifte Şans 1X: %87.9
Çifte Şans X2: %35.8
Çifte Şans 12: %76.3
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %90.5
0.5 Alt: %9.5
1.5 Üst: %70.9
1.5 Alt: %29.2
2.5 Üst: %44.2
2.5 Alt: %55.8
3.5 Üst: %23.0
3.5 Alt: %77.0
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%40.6
KG Yok
%59.4
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-0
%14.8
2-0
%14.0
1-1
%10.9
0-0
%9.4
2-1
%9.1
3-0
%8.4
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %45.1
İY X: %42.9
İY 2: %12.0
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %66.1
İY 0.5 Alt: %33.9
İY 1.5 Üst: %30.6
İY 1.5 Alt: %69.4
İY 2.5 Üst: %9.8
İY 2.5 Alt: %90.2
İY 3.5 Üst: %2.4
İY 3.5 Alt: %97.6
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
5.54
+
Dep
3.03
=
Toplam
8.57
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %48.6
8.5 Alt: %51.4
9.5 Üst: %35.6
9.5 Alt: %64.5
10.5 Üst: %24.4
10.5 Alt: %75.6
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.94 Korner (Ev: 2.55, Dep: 1.39)
İY 4.5 Üst: %35.9
İY 4.5 Alt: %64.1
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %75.5 |
Eşit: %9.7 |
Dep: %14.8
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
21.4
Ev: 14.5 • Dep: 6.9
İsabetli Şut
7.5
Ev: 5.2 • Dep: 2.4
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %47.7
21.5 Alt: %52.3
23.5 Şut Üst: %31.5
23.5 Alt: %68.6
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %47.8
7.5 Alt: %52.2
8.5 İsabetli Üst: %34.1
8.5 Alt: %65.9
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiGaborone United
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Enesia
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Gaborone United (-1.00)
@1.96
%51.1 İhtimal
İade (Push): %26.1
Enesia (+1.00)
@2.04
%48.9 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.25 Gol Üst
@1.98
%50.4 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.25 Gol Alt
@2.02
%49.6 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @2.65 | %37.7 | %0.0 | @1.61 | %62.3 |
| -1.25 | @2.30 | %43.4 | %0.0 | @1.77 | %56.6 |
| -1.00 Ana Hat | @1.96 | %51.1 | %26.1 | @2.04 | %48.9 |
| -0.75 | @1.71 | %58.4 | %0.0 | @2.40 | %41.6 |
| -0.50 | @1.57 | %63.8 | %0.0 | @2.77 | %36.2 |
| -0.25 | @1.38 | %72.5 | %0.0 | @3.64 | %27.5 |
| 0.0 | @1.19 | %83.9 | %23.9 | @6.21 | %16.1 |
| +0.25 | @1.16 | %86.1 | %0.0 | @7.19 | %13.9 |
| +0.50 | @1.14 | %87.8 | %0.0 | @8.16 | %12.3 |
| +0.75 | @1.09 | %91.9 | %0.0 | @12.29 | %8.1 |
| +1.00 | @1.04 | %96.4 | %9.0 | @27.63 | %3.6 |
| +1.25 | @1.04 | %96.6 | %0.0 | @28.99 | %3.5 |
| +1.50 | @1.03 | %96.7 | %0.0 | @30.35 | %3.3 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.52 | %66.0 | %0.0 | @2.94 | %34.0 |
| +2.00 | @1.68 | %59.7 | %27.0 | @2.48 | %40.3 |
| +2.25 Ana Hat | @1.98 | %50.4 | %0.0 | @2.02 | %49.6 |
| +2.50 | @2.29 | %43.6 | %0.0 | @1.77 | %56.4 |
| +2.75 | @2.71 | %36.9 | %0.0 | @1.58 | %63.2 |
| +3.00 | @3.54 | %28.3 | %21.3 | @1.39 | %71.7 |
| +3.25 | @4.01 | %24.9 | %0.0 | @1.33 | %75.1 |
| +3.50 | @4.49 | %22.3 | %0.0 | @1.29 | %77.8 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 9.5% | 4.9% | 1.8% | 0.4% | 0.1% | 0.0% |
| 1 Gol | 15.0% | 11.0% | 3.3% | 0.7% | 0.1% | 0.0% |
| 2 Gol | 14.1% | 9.2% | 3.0% | 0.6% | 0.1% | 0.0% |
| 3 Gol | 8.5% | 5.5% | 1.8% | 0.4% | 0.1% | 0.0% |
| 4 Gol | 3.8% | 2.5% | 0.8% | 0.2% | 0.0% | 0.0% |
| 5 Gol | 1.4% | 0.9% | 0.3% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
Gaborone United — Son 5 Maç
G
vs Galaxy (D)
1 - 2
G
vs Orapa United (E)
1 - 0
G
vs Nico United (D)
0 - 2
G
vs Police XI (E)
1 - 0
G
vs Morupule Wanderers (E)
3 - 1
Enesia — Son 5 Maç
B
vs Tonota (D)
1 - 1
B
vs TAFIC (E)
1 - 1
M
vs Centre Chiefs (E)
1 - 2
M
vs Galaxy (E)
3 - 4
M
vs Prisons XI (D)
3 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.