Maç Listesine Dön
Croatia First NL • 06.11.2026 — 19:00

Karlovac 1919

Elo: 1497
λ (Beklenen Gol): 1.88
VS
Başlamadı

Vukovar

Elo: 1464
λ (Beklenen Gol): 1.92
Model Güven Derecesi:
%65
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Karlovac 1919 - Vukovar mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.88, Dep: 1.92 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Vukovar %39.4 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %73.0, Karşılıklı Gol Var olasılığı %72.9, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %22.5 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %61.4
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Karlovac 1919 xG 2.31
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Vukovar xG 2.00
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (2.31 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.88 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %38.0
X (Beraberlik) %22.5
2 (Deplasman) %39.4

Çifte Şans 1X: %60.6
Çifte Şans X2: %62.0
Çifte Şans 12: %77.5
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %97.1 0.5 Alt: %2.9
1.5 Üst: %89.8 1.5 Alt: %10.2
2.5 Üst: %73.1 2.5 Alt: %27.0
3.5 Üst: %52.6 3.5 Alt: %47.4

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %72.9
KG Yok %27.1
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
1-1
%8.7
1-2
%7.8
2-1
%7.6
2-2
%7.3
1-3
%5.0
3-1
%4.8

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %31.5 İY X: %36.1 İY 2: %32.4
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %80.8 İY 0.5 Alt: %19.2
İY 1.5 Üst: %51.7 İY 1.5 Alt: %48.3
İY 2.5 Üst: %24.2 İY 2.5 Alt: %75.8
İY 3.5 Üst: %9.1 İY 3.5 Alt: %90.9
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 5.86
+
Dep 5.84
=
Toplam 11.7
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %82.5 8.5 Alt: %17.5
9.5 Üst: %73.1 9.5 Alt: %26.9
10.5 Üst: %62.1 10.5 Alt: %37.9

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.38 Korner (Ev: 2.7, Dep: 2.69)
İY 4.5 Üst: %62.4 İY 4.5 Alt: %37.6
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %44.4 | Eşit: %11.8 | Dep: %43.8
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~1.95
+
Dep ~2.3
=
Toplam ~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4 3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0 4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5 5.5 Kart Alt: %74.5

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %17.3
Ev KK: %7.7 Orta Risk Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 30.4
Ev: 15.5 • Dep: 14.9
İsabetli Şut 10.6
Ev: 5.5 • Dep: 5.1
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %95.3 21.5 Alt: %4.7
23.5 Şut Üst: %89.8 23.5 Alt: %10.2

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %83.1 7.5 Alt: %17.0
8.5 İsabetli Üst: %73.2 8.5 Alt: %26.8
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Karlovac 1919
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Vukovar
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Karlovac 1919 (0.0)
@2.04
%49.1 İhtimal
İade (Push): %23.1
Vukovar (+0.00)
@1.97
%50.9 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+3.50 Gol Üst
@1.95
%51.3 İhtimal
İade (Push): %0.0
+3.50 Gol Alt
@2.05
%48.7 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 @5.02 %19.9 %0.0 @1.25 %80.1
-1.25 @4.58 %21.9 %0.0 @1.28 %78.2
-1.00 @4.13 %24.2 %17.9 @1.32 %75.8
-0.75 @3.16 %31.7 %0.0 @1.46 %68.3
-0.50 @2.65 %37.8 %0.0 @1.61 %62.2
-0.25 @2.34 %42.7 %0.0 @1.75 %57.3
0.0 Ana Hat @2.04 %49.1 %23.1 @1.97 %50.9
+0.25 @1.79 %55.8 %0.0 @2.26 %44.2
+0.50 @1.64 %60.9 %0.0 @2.56 %39.1
+0.75 @1.49 %67.0 %0.0 @3.03 %33.0
+1.00 @1.34 %74.5 %18.2 @3.91 %25.6
+1.25 @1.30 %77.0 %0.0 @4.35 %23.0
+1.50 @1.26 %79.1 %0.0 @4.79 %20.9
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.13 %88.6 %0.0 @8.75 %11.4
+2.00 @1.14 %87.4 %17.2 @7.93 %12.6
+2.25 @1.26 %79.1 %0.0 @4.79 %20.9
+2.50 @1.38 %72.3 %0.0 @3.61 %27.7
+2.75 @1.45 %69.1 %0.0 @3.23 %30.9
+3.00 @1.54 %65.0 %21.0 @2.85 %35.1
+3.25 @1.74 %57.3 %0.0 @2.34 %42.7
+3.50 Ana Hat @1.95 %51.3 %0.0 @2.05 %48.7
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 2.9% 3.8% 4.2% 2.7% 1.3% 0.5%
1 Gol 3.7% 8.9% 8.0% 5.1% 2.4% 0.9%
2 Gol 4.1% 7.8% 7.5% 4.8% 2.3% 0.9%
3 Gol 2.6% 4.9% 4.7% 3.0% 1.4% 0.5%
4 Gol 1.2% 2.3% 2.2% 1.4% 0.7% 0.3%
5 Gol 0.5% 0.9% 0.8% 0.5% 0.3% 0.1%
Karlovac 1919 — Son 5 Maç
M vs HNK Cibalia (D)
2 - 0
M vs Orijent 1919 (E)
0 - 2
M vs HNK Rijeka (E)
1 - 4
G vs Dinamo Zagreb U21 (D)
0 - 1
G vs Bsk Bijelo Brdo (E)
3 - 2
Vukovar — Son 5 Maç
M vs Orijent 1919 (D)
3 - 2
M vs Opatija (D)
1 - 0
M vs Jadran LP (E)
2 - 3
G vs Croatia Zmijavci (D)
2 - 3
M vs Dinamo Zagreb U21 (E)
2 - 6
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.