Polonya
II Liga - East •
06.11.2026 — 20:00
Resovia Rzeszów
Elo: 1424λ (Beklenen Gol): 0.54
CANLI
Górnik Łęczna
Elo: 1530λ (Beklenen Gol): 2.60
Model Güven Derecesi:
%80
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Resovia Rzeszów - Górnik Łęczna mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 0.54, Dep: 2.60 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Górnik Łęczna %81.1 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %60.7, Karşılıklı Gol Var olasılığı %39.1, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %13.8 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %41.5
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Resovia Rzeszów xG
1.11
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Górnik Łęczna xG
2.71
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.11 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (0.54 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%5.1
X (Beraberlik)
%13.8
2 (Deplasman)
%81.1
Çifte Şans 1X: %18.9
Çifte Şans X2: %94.9
Çifte Şans 12: %86.2
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %95.0
0.5 Alt: %5.0
1.5 Üst: %82.5
1.5 Alt: %17.5
2.5 Üst: %60.7
2.5 Alt: %39.3
3.5 Üst: %38.3
3.5 Alt: %61.7
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%39.1
KG Yok
%60.9
En Olası Skorlar
Top 6 Skor0-2
%14.7
0-3
%12.7
0-1
%10.8
0-4
%8.3
1-2
%7.9
1-3
%6.9
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %7.2
İY X: %33.0
İY 2: %59.8
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %75.0
İY 0.5 Alt: %25.0
İY 1.5 Üst: %41.4
İY 1.5 Alt: %58.6
İY 2.5 Üst: %16.4
İY 2.5 Alt: %83.6
İY 3.5 Üst: %4.9
İY 3.5 Alt: %95.1
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
3.17
+
Dep
7.31
=
Toplam
10.48
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %71.9
8.5 Alt: %28.2
9.5 Üst: %60.0
9.5 Alt: %40.0
10.5 Üst: %47.7
10.5 Alt: %52.3
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.82 Korner (Ev: 1.46, Dep: 3.36)
İY 4.5 Üst: %52.7
İY 4.5 Alt: %47.3
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %7.1 |
Eşit: %5.6 |
Dep: %87.4
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
26.4
Ev: 7.3 • Dep: 19.1
İsabetli Şut
9.2
Ev: 2.6 • Dep: 6.5
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %83.1
21.5 Alt: %16.9
23.5 Şut Üst: %70.8
23.5 Alt: %29.2
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %69.4
7.5 Alt: %30.6
8.5 İsabetli Üst: %56.4
8.5 Alt: %43.6
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiResovia Rzeszów
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Górnik Łęczna
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Resovia Rzeszów (+1.75)
@2.11
%47.4 İhtimal
İade (Push): %0.0
Górnik Łęczna (-1.75)
@1.90
%52.6 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.75 Gol Üst
@1.88
%53.3 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.75 Gol Alt
@2.14
%46.8 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @81.80 | %1.2 | %0.0 | @1.01 | %98.8 |
| -1.25 | @80.10 | %1.3 | %0.0 | @1.01 | %98.8 |
| -1.00 | @78.40 | %1.3 | %4.2 | @1.01 | %98.7 |
| -0.75 | @29.67 | %3.4 | %0.0 | @1.03 | %96.6 |
| -0.50 | @18.59 | %5.4 | %0.0 | @1.06 | %94.6 |
| -0.25 | @17.25 | %5.8 | %0.0 | @1.06 | %94.2 |
| 0.0 | @15.90 | %6.3 | %14.5 | @1.07 | %93.7 |
| +0.25 | @7.34 | %13.6 | %0.0 | @1.16 | %86.4 |
| +0.50 | @5.03 | %19.9 | %0.0 | @1.25 | %80.1 |
| +0.75 | @4.48 | %22.3 | %0.0 | @1.29 | %77.7 |
| +1.00 | @3.93 | %25.5 | %21.8 | @1.34 | %74.5 |
| +1.25 | @2.89 | %34.6 | %0.0 | @1.53 | %65.4 |
| +1.50 | @2.40 | %41.7 | %0.0 | @1.72 | %58.3 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.26 | %79.3 | %0.0 | @4.82 | %20.7 |
| +2.00 | @1.31 | %76.2 | %22.9 | @4.20 | %23.8 |
| +2.25 | @1.51 | %66.3 | %0.0 | @2.97 | %33.7 |
| +2.50 | @1.70 | %58.7 | %0.0 | @2.42 | %41.3 |
| +2.75 Ana Hat | @1.88 | %53.3 | %0.0 | @2.14 | %46.8 |
| +3.00 | @2.17 | %46.1 | %23.5 | @1.85 | %53.9 |
| +3.25 | @2.50 | %39.9 | %0.0 | @1.67 | %60.1 |
| +3.50 | @2.84 | %35.3 | %0.0 | @1.54 | %64.8 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 5.0% | 11.3% | 15.4% | 13.3% | 8.7% | 4.5% |
| 1 Gol | 2.0% | 6.9% | 8.3% | 7.2% | 4.7% | 2.4% |
| 2 Gol | 0.7% | 1.7% | 2.2% | 1.9% | 1.3% | 0.7% |
| 3 Gol | 0.1% | 0.3% | 0.4% | 0.3% | 0.2% | 0.1% |
| 4 Gol | 0.0% | 0.0% | 0.1% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Resovia Rzeszów — Son 5 Maç
M
vs Legia Warszawa II (D)
2 - 1
B
vs Rekord Bielsko-Biała (D)
1 - 1
B
vs Sokół Kleczew (E)
0 - 0
M
vs Olimpia Grudziądz (D)
1 - 0
B
vs Avia Świdnik (E)
1 - 1
Górnik Łęczna — Son 5 Maç
G
vs Znicz Pruszków (E)
3 - 0
G
vs GKS Katowice (E)
1 - 0
G
vs Lechia Zielona Góra (D)
0 - 6
M
vs Stal Stalowa Wola (E)
1 - 2
M
vs Tychy 71 (D)
3 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.