Rusya
FNL •
06.11.2026 — 20:00
Opava
Elo: 1504λ (Beklenen Gol): 1.53
CANLI
Vlašim
Elo: 1502λ (Beklenen Gol): 1.80
Model Güven Derecesi:
%70
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Opava - Vlašim mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.53, Dep: 1.80 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Vlašim %43.6 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %64.6, Karşılıklı Gol Var olasılığı %66.1, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %24.2 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %59
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Opava xG
1.91
Dengeli
Vlašim xG
1.95
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%32.2
X (Beraberlik)
%24.2
2 (Deplasman)
%43.6
Çifte Şans 1X: %56.4
Çifte Şans X2: %67.8
Çifte Şans 12: %75.8
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %95.6
0.5 Alt: %4.4
1.5 Üst: %85.2
1.5 Alt: %14.8
2.5 Üst: %64.6
2.5 Alt: %35.4
3.5 Üst: %42.6
3.5 Alt: %57.4
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%66.1
KG Yok
%33.9
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%10.6
1-2
%8.9
2-1
%7.5
2-2
%6.8
0-2
%5.8
0-1
%5.7
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %27.1
İY X: %38.6
İY 2: %34.3
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %76.7
İY 0.5 Alt: %23.3
İY 1.5 Üst: %45.0
İY 1.5 Alt: %55.0
İY 2.5 Üst: %18.9
İY 2.5 Alt: %81.1
İY 3.5 Üst: %6.3
İY 3.5 Alt: %93.7
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
5.16
+
Dep
5.59
=
Toplam
10.75
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %74.5
8.5 Alt: %25.5
9.5 Üst: %63.2
9.5 Alt: %36.9
10.5 Üst: %51.0
10.5 Alt: %49.0
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.94 Korner (Ev: 2.37, Dep: 2.57)
İY 4.5 Üst: %55.0
İY 4.5 Alt: %45.0
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %38.7 |
Eşit: %12.2 |
Dep: %49.1
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
27.5
Ev: 13.4 • Dep: 14.2
İsabetli Şut
9.6
Ev: 4.8 • Dep: 4.9
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %87.8
21.5 Alt: %12.2
23.5 Şut Üst: %77.6
23.5 Alt: %22.4
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %74.3
7.5 Alt: %25.7
8.5 İsabetli Üst: %62.2
8.5 Alt: %37.8
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiOpava
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Vlašim
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Opava (+0.25)
@1.97
%50.7 İhtimal
İade (Push): %0.0
Vlašim (-0.25)
@2.03
%49.3 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+3.25 Gol Üst
@2.13
%47.0 İhtimal
İade (Push): %0.0
+3.25 Gol Alt
@1.89
%53.0 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @6.53 | %15.3 | %0.0 | @1.18 | %84.7 |
| -1.25 | @5.97 | %16.7 | %0.0 | @1.20 | %83.3 |
| -1.00 | @5.42 | %18.4 | %16.9 | @1.23 | %81.6 |
| -0.75 | @3.85 | %26.0 | %0.0 | @1.35 | %74.0 |
| -0.50 | @3.11 | %32.2 | %0.0 | @1.48 | %67.8 |
| -0.25 | @2.72 | %36.7 | %0.0 | @1.58 | %63.3 |
| 0.0 | @2.34 | %42.7 | %24.6 | @1.74 | %57.3 |
| +0.25 Ana Hat | @1.97 | %50.7 | %0.0 | @2.03 | %49.3 |
| +0.50 | @1.76 | %56.8 | %0.0 | @2.31 | %43.3 |
| +0.75 | @1.59 | %63.1 | %0.0 | @2.71 | %36.9 |
| +1.00 | @1.41 | %71.0 | %20.0 | @3.44 | %29.0 |
| +1.25 | @1.35 | %74.2 | %0.0 | @3.88 | %25.8 |
| +1.50 | @1.30 | %76.8 | %0.0 | @4.31 | %23.2 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.20 | %83.3 | %0.0 | @5.97 | %16.8 |
| +2.00 | @1.23 | %81.0 | %20.9 | @5.27 | %19.0 |
| +2.25 | @1.40 | %71.6 | %0.0 | @3.52 | %28.4 |
| +2.50 | @1.56 | %64.1 | %0.0 | @2.78 | %35.9 |
| +2.75 | @1.68 | %59.6 | %0.0 | @2.47 | %40.4 |
| +3.00 | @1.86 | %53.7 | %22.4 | @2.16 | %46.3 |
| +3.25 Ana Hat | @2.13 | %47.0 | %0.0 | @1.89 | %53.0 |
| +3.50 | @2.40 | %41.7 | %0.0 | @1.72 | %58.3 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 4.4% | 5.8% | 5.9% | 3.5% | 1.6% | 0.6% |
| 1 Gol | 4.8% | 10.8% | 9.0% | 5.4% | 2.4% | 0.9% |
| 2 Gol | 4.2% | 7.6% | 6.9% | 4.1% | 1.9% | 0.7% |
| 3 Gol | 2.2% | 3.9% | 3.5% | 2.1% | 0.9% | 0.3% |
| 4 Gol | 0.8% | 1.5% | 1.3% | 0.8% | 0.4% | 0.1% |
| 5 Gol | 0.3% | 0.5% | 0.4% | 0.2% | 0.1% | 0.0% |
Opava — Son 5 Maç
B
vs Prostejov (D)
0 - 0
B
vs Banik Ostrava II (E)
1 - 1
M
vs Jihlava (E)
1 - 3
M
vs Vysočina Jihlava (E)
1 - 3
G
vs Usti Nad Labem (D)
2 - 3
Vlašim — Son 5 Maç
G
vs Usti Nad Labem (E)
3 - 0
M
vs Vysočina Jihlava (D)
2 - 0
G
vs Hanacka (E)
1 - 0
G
vs Slavia Praha II (D)
0 - 2
M
vs Táborsko (D)
2 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.