Mexico
Liga MX U21 •
06.11.2026 — 17:00
Atl. San Luis U21
Elo: 1466λ (Beklenen Gol): 1.82
VS
Başlamadı
Juarez U21
Elo: 1491λ (Beklenen Gol): 1.59
Model Güven Derecesi:
%70
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Atl. San Luis U21 - Juarez U21 mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.82, Dep: 1.59 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Atl. San Luis U21 %42.9 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %66.3, Karşılıklı Gol Var olasılığı %67.5, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %23.9 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %80.7
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Atl. San Luis U21 xG
2.00
Dengeli
Juarez U21 xG
1.64
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%42.9
X (Beraberlik)
%23.9
2 (Deplasman)
%33.3
Çifte Şans 1X: %66.7
Çifte Şans X2: %57.2
Çifte Şans 12: %76.1
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %95.9
0.5 Alt: %4.1
1.5 Üst: %86.2
1.5 Alt: %13.8
2.5 Üst: %66.3
2.5 Alt: %33.7
3.5 Üst: %44.5
3.5 Alt: %55.5
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%67.5
KG Yok
%32.5
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%10.3
2-1
%8.7
1-2
%7.6
2-2
%6.9
2-0
%5.5
3-1
%5.3
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %33.9
İY X: %38.1
İY 2: %27.9
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %77.5
İY 0.5 Alt: %22.5
İY 1.5 Üst: %46.3
İY 1.5 Alt: %53.7
İY 2.5 Üst: %19.9
İY 2.5 Alt: %80.2
İY 3.5 Üst: %6.8
İY 3.5 Alt: %93.2
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
5.75
+
Dep
5.14
=
Toplam
10.89
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %75.8
8.5 Alt: %24.2
9.5 Üst: %64.8
9.5 Alt: %35.2
10.5 Üst: %52.7
10.5 Alt: %47.3
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.01 Korner (Ev: 2.64, Dep: 2.37)
İY 4.5 Üst: %56.1
İY 4.5 Alt: %43.9
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %51.2 |
Eşit: %12.0 |
Dep: %36.8
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
28.1
Ev: 15.2 • Dep: 12.9
İsabetli Şut
9.8
Ev: 5.4 • Dep: 4.4
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %89.6
21.5 Alt: %10.4
23.5 Şut Üst: %80.4
23.5 Alt: %19.7
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %76.3
7.5 Alt: %23.7
8.5 İsabetli Üst: %64.6
8.5 Alt: %35.4
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiAtl. San Luis U21
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Juarez U21
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Atl. San Luis U21 (-0.25)
@2.07
%48.3 İhtimal
İade (Push): %0.0
Juarez U21 (+0.25)
@1.94
%51.7 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+3.25 Gol Üst
@2.04
%49.0 İhtimal
İade (Push): %0.0
+3.25 Gol Alt
@1.96
%51.0 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @4.39 | %22.8 | %0.0 | @1.30 | %77.2 |
| -1.25 | @3.96 | %25.3 | %0.0 | @1.34 | %74.7 |
| -1.00 | @3.52 | %28.4 | %19.7 | @1.40 | %71.6 |
| -0.75 | @2.76 | %36.2 | %0.0 | @1.57 | %63.8 |
| -0.50 | @2.35 | %42.5 | %0.0 | @1.74 | %57.5 |
| -0.25 Ana Hat | @2.07 | %48.3 | %0.0 | @1.94 | %51.7 |
| 0.0 | @1.78 | %56.1 | %24.3 | @2.28 | %43.9 |
| +0.25 | @1.61 | %62.2 | %0.0 | @2.64 | %37.9 |
| +0.50 | @1.50 | %66.7 | %0.0 | @3.01 | %33.3 |
| +0.75 | @1.37 | %73.0 | %0.0 | @3.70 | %27.0 |
| +1.00 | @1.24 | %80.5 | %17.1 | @5.13 | %19.5 |
| +1.25 | @1.21 | %82.3 | %0.0 | @5.66 | %17.7 |
| +1.50 | @1.19 | %83.8 | %0.0 | @6.19 | %16.2 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.19 | %84.4 | %0.0 | @6.40 | %15.6 |
| +2.00 | @1.21 | %82.4 | %20.2 | @5.68 | %17.6 |
| +2.25 | @1.37 | %73.1 | %0.0 | @3.72 | %26.9 |
| +2.50 | @1.52 | %65.7 | %0.0 | @2.92 | %34.3 |
| +2.75 | @1.63 | %61.5 | %0.0 | @2.59 | %38.5 |
| +3.00 | @1.79 | %56.0 | %22.2 | @2.27 | %44.0 |
| +3.25 Ana Hat | @2.04 | %49.0 | %0.0 | @1.96 | %51.0 |
| +3.50 | @2.30 | %43.5 | %0.0 | @1.77 | %56.5 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 4.1% | 4.6% | 4.2% | 2.2% | 0.9% | 0.3% |
| 1 Gol | 5.4% | 10.4% | 7.7% | 4.1% | 1.6% | 0.5% |
| 2 Gol | 5.6% | 8.8% | 7.0% | 3.7% | 1.5% | 0.5% |
| 3 Gol | 3.4% | 5.4% | 4.3% | 2.3% | 0.9% | 0.3% |
| 4 Gol | 1.5% | 2.4% | 2.0% | 1.0% | 0.4% | 0.1% |
| 5 Gol | 0.6% | 0.9% | 0.7% | 0.4% | 0.2% | 0.0% |
Atl. San Luis U21 — Son 5 Maç
G
vs Atlas U21 (E)
4 - 1
B
vs Atlante U21 (D)
2 - 2
G
vs Queretaro U21 (E)
3 - 2
M
vs Toluca U21 (D)
4 - 1
B
vs Santos Laguna U21 (E)
2 - 2
Juarez U21 — Son 5 Maç
G
vs Queretaro U21 (E)
3 - 1
G
vs Necaxa U21 (D)
2 - 3
M
vs Atlante U21 (E)
0 - 2
B
vs Cruz Azul U21 (D)
1 - 1
G
vs Club Tijuana U21 (E)
1 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.