Romanya
Liga III - Serie 6 •
06.11.2026 — 15:00
Petrolul Hartiesti
Elo: 1420λ (Beklenen Gol): 0.82
VS
Başlamadı
CS Drobeta-Turnu Severin
Elo: 1540λ (Beklenen Gol): 2.54
Model Güven Derecesi:
%76
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Petrolul Hartiesti - CS Drobeta-Turnu Severin mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 0.82, Dep: 2.54 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre CS Drobeta-Turnu Severin %73.9 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %65.2, Karşılıklı Gol Var olasılığı %52.2, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %16.6 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %50.9
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Petrolul Hartiesti xG
1.20
Dengeli
CS Drobeta-Turnu Severin xG
2.44
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%9.5
X (Beraberlik)
%16.6
2 (Deplasman)
%73.9
Çifte Şans 1X: %26.1
Çifte Şans X2: %90.6
Çifte Şans 12: %83.4
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %95.8
0.5 Alt: %4.2
1.5 Üst: %85.4
1.5 Alt: %14.6
2.5 Üst: %65.2
2.5 Alt: %34.8
3.5 Üst: %43.2
3.5 Alt: %56.8
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%52.2
KG Yok
%47.8
En Olası Skorlar
Top 6 Skor0-2
%11.2
0-3
%9.5
1-2
%9.2
0-1
%8.3
1-1
%7.8
1-3
%7.8
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %11.4
İY X: %34.0
İY 2: %54.6
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %77.1
İY 0.5 Alt: %22.9
İY 1.5 Üst: %45.0
İY 1.5 Alt: %55.0
İY 2.5 Üst: %18.9
İY 2.5 Alt: %81.1
İY 3.5 Üst: %6.1
İY 3.5 Alt: %93.9
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
3.74
+
Dep
7.17
=
Toplam
10.91
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %76.0
8.5 Alt: %24.0
9.5 Üst: %65.0
9.5 Alt: %35.0
10.5 Üst: %52.9
10.5 Alt: %47.1
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.02 Korner (Ev: 1.72, Dep: 3.3)
İY 4.5 Üst: %56.3
İY 4.5 Alt: %43.7
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %11.3 |
Eşit: %7.2 |
Dep: %81.5
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
27.8
Ev: 9.1 • Dep: 18.7
İsabetli Şut
9.6
Ev: 3.2 • Dep: 6.4
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %88.6
21.5 Alt: %11.4
23.5 Şut Üst: %78.7
23.5 Alt: %21.3
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %74.5
7.5 Alt: %25.5
8.5 İsabetli Üst: %62.4
8.5 Alt: %37.6
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiPetrolul Hartiesti
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
CS Drobeta-Turnu Severin
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Petrolul Hartiesti (+1.50)
@2.02
%49.6 İhtimal
İade (Push): %0.0
CS Drobeta-Turnu Severin (-1.50)
@1.98
%50.5 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+3.00 Gol Üst
@1.90
%52.8 İhtimal
İade (Push): %23.0
+3.00 Gol Alt
@2.12
%47.2 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @33.18 | %3.0 | %0.0 | @1.03 | %97.0 |
| -1.25 | @32.04 | %3.1 | %0.0 | @1.03 | %96.9 |
| -1.00 | @30.91 | %3.2 | %6.9 | @1.03 | %96.8 |
| -0.75 | @14.99 | %6.7 | %0.0 | @1.07 | %93.3 |
| -0.50 | @10.13 | %9.9 | %0.0 | @1.11 | %90.1 |
| -0.25 | @9.25 | %10.8 | %0.0 | @1.12 | %89.2 |
| 0.0 | @8.37 | %12.0 | %17.4 | @1.14 | %88.1 |
| +0.25 | @4.92 | %20.3 | %0.0 | @1.26 | %79.7 |
| +0.50 | @3.67 | %27.3 | %0.0 | @1.37 | %72.7 |
| +0.75 | @3.26 | %30.7 | %0.0 | @1.44 | %69.3 |
| +1.00 | @2.85 | %35.1 | %22.3 | @1.54 | %64.9 |
| +1.25 | @2.31 | %43.2 | %0.0 | @1.76 | %56.8 |
| +1.50 Ana Hat | @2.02 | %49.6 | %0.0 | @1.98 | %50.5 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.21 | %82.9 | %0.0 | @5.85 | %17.1 |
| +2.00 | @1.24 | %80.6 | %21.1 | @5.16 | %19.4 |
| +2.25 | @1.41 | %71.1 | %0.0 | @3.46 | %28.9 |
| +2.50 | @1.57 | %63.6 | %0.0 | @2.75 | %36.4 |
| +2.75 | @1.70 | %58.9 | %0.0 | @2.43 | %41.1 |
| +3.00 Ana Hat | @1.90 | %52.8 | %23.0 | @2.12 | %47.2 |
| +3.25 | @2.18 | %45.9 | %0.0 | @1.85 | %54.1 |
| +3.50 | @2.46 | %40.6 | %0.0 | @1.68 | %59.4 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 4.2% | 8.7% | 11.7% | 9.9% | 6.3% | 3.2% |
| 1 Gol | 2.4% | 8.2% | 9.6% | 8.1% | 5.2% | 2.6% |
| 2 Gol | 1.2% | 3.1% | 4.0% | 3.4% | 2.1% | 1.1% |
| 3 Gol | 0.3% | 0.9% | 1.1% | 0.9% | 0.6% | 0.3% |
| 4 Gol | 0.1% | 0.2% | 0.2% | 0.2% | 0.1% | 0.1% |
| 5 Gol | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Petrolul Hartiesti — Son 5 Maç
M
vs Oltul Curtişoara (E)
1 - 2
M
vs Vulturii Fărcăşeşti (D)
3 - 0
M
vs CSM Targu Jiu (E)
1 - 6
M
vs Jiul Petroşani (D)
5 - 0
M
vs CS U Craiova II (D)
3 - 2
CS Drobeta-Turnu Severin — Son 5 Maç
B
vs Academica Balș (D)
0 - 0
G
vs Minerul Lupeni (E)
3 - 0
G
vs CS U Craiova II (E)
3 - 1
M
vs Oltul Curtişoara (D)
2 - 0
G
vs Vulturii Fărcăşeşti (E)
3 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.