Romanya
Liga III - Serie 2 •
06.11.2026 — 15:00
Sepsi II
Elo: 1456λ (Beklenen Gol): 3.00
VS
Başlamadı
Carpati Covasna
Elo: 1379λ (Beklenen Gol): 1.02
Model Güven Derecesi:
%79
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Sepsi II - Carpati Covasna mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 3.00, Dep: 1.02 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Sepsi II %76.6 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %76.5, Karşılıklı Gol Var olasılığı %61.2, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %14.1 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %89.1
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal
%64.9
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Sepsi II xG
3.11
Dengeli
Carpati Covasna xG
1.20
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%76.6
X (Beraberlik)
%14.1
2 (Deplasman)
%9.3
Çifte Şans 1X: %90.7
Çifte Şans X2: %23.4
Çifte Şans 12: %85.9
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %97.6
0.5 Alt: %2.4
1.5 Üst: %91.4
1.5 Alt: %8.6
2.5 Üst: %76.5
2.5 Alt: %23.5
3.5 Üst: %57.0
3.5 Alt: %43.0
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%61.2
KG Yok
%38.8
En Olası Skorlar
Top 6 Skor3-1
%8.3
2-1
%8.3
3-0
%8.1
2-0
%8.1
4-1
%6.2
4-0
%6.1
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %58.0
İY X: %30.1
İY 2: %11.9
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %82.7
İY 0.5 Alt: %17.3
İY 1.5 Üst: %54.3
İY 1.5 Alt: %45.8
İY 2.5 Üst: %26.3
İY 2.5 Alt: %73.7
İY 3.5 Üst: %9.9
İY 3.5 Alt: %90.1
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
8.13
+
Dep
3.92
=
Toplam
12.04
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %84.8
8.5 Alt: %15.2
9.5 Üst: %76.1
9.5 Alt: %23.9
10.5 Üst: %65.7
10.5 Alt: %34.3
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.54 Korner (Ev: 3.74, Dep: 1.8)
İY 4.5 Üst: %64.9
İY 4.5 Alt: %35.1
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %86.0 |
Eşit: %5.7 |
Dep: %8.4
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
31.8
Ev: 22.4 • Dep: 9.4
İsabetli Şut
11.2
Ev: 8 • Dep: 3.2
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %97.2
21.5 Alt: %2.8
23.5 Şut Üst: %93.4
23.5 Alt: %6.6
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %86.8
7.5 Alt: %13.2
8.5 İsabetli Üst: %78.3
8.5 Alt: %21.7
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiSepsi II
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Carpati Covasna
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Sepsi II (-1.75)
@2.06
%48.6 İhtimal
İade (Push): %0.0
Carpati Covasna (+1.75)
@1.95
%51.4 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+3.75 Gol Üst
@2.10
%47.6 İhtimal
İade (Push): %0.0
+3.75 Gol Alt
@1.91
%52.4 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @1.84 | %54.3 | %0.0 | @2.19 | %45.7 |
| -1.25 | @1.65 | %60.4 | %0.0 | @2.53 | %39.6 |
| -1.00 | @1.47 | %68.2 | %20.4 | @3.14 | %31.9 |
| -0.75 | @1.39 | %71.8 | %0.0 | @3.54 | %28.2 |
| -0.50 | @1.34 | %74.6 | %0.0 | @3.94 | %25.4 |
| -0.25 | @1.24 | %80.8 | %0.0 | @5.22 | %19.2 |
| 0.0 | @1.13 | %88.2 | %15.3 | @8.44 | %11.9 |
| +0.25 | @1.12 | %89.1 | %0.0 | @9.21 | %10.9 |
| +0.50 | @1.11 | %90.0 | %0.0 | @9.97 | %10.0 |
| +0.75 | @1.07 | %93.1 | %0.0 | @14.40 | %6.9 |
| +1.00 | @1.04 | %96.4 | %6.6 | @27.47 | %3.6 |
| +1.25 | @1.04 | %96.5 | %0.0 | @28.45 | %3.5 |
| +1.50 | @1.04 | %96.6 | %0.0 | @29.42 | %3.4 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.11 | %89.8 | %0.0 | @9.82 | %10.2 |
| +2.00 | @1.13 | %88.8 | %16.3 | @8.95 | %11.2 |
| +2.25 | @1.23 | %81.0 | %0.0 | @5.26 | %19.0 |
| +2.50 | @1.34 | %74.4 | %0.0 | @3.91 | %25.6 |
| +2.75 | @1.40 | %71.4 | %0.0 | @3.49 | %28.6 |
| +3.00 | @1.48 | %67.5 | %21.2 | @3.08 | %32.5 |
| +3.25 | @1.68 | %59.5 | %0.0 | @2.47 | %40.5 |
| +3.50 | @1.88 | %53.2 | %0.0 | @2.14 | %46.8 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 2.4% | 1.5% | 1.0% | 0.3% | 0.1% | 0.0% |
| 1 Gol | 5.4% | 6.4% | 3.1% | 1.0% | 0.3% | 0.1% |
| 2 Gol | 8.8% | 9.0% | 4.6% | 1.6% | 0.4% | 0.1% |
| 3 Gol | 8.8% | 9.0% | 4.6% | 1.6% | 0.4% | 0.1% |
| 4 Gol | 6.6% | 6.8% | 3.5% | 1.2% | 0.3% | 0.1% |
| 5 Gol | 4.0% | 4.1% | 2.1% | 0.7% | 0.2% | 0.0% |
Sepsi II — Son 5 Maç
M
vs ARO Muscelul Câmpulung (E)
1 - 3
M
vs ACS Mediaş 2022 (D)
3 - 2
M
vs Corona Braşov (E)
0 - 2
M
vs Baicoi (D)
4 - 0
M
vs Inter Sibiu (D)
4 - 1
Carpati Covasna — Son 5 Maç
M
vs Inter Sibiu (D)
5 - 0
M
vs Kids Tâmpa Braşov (E)
0 - 3
M
vs Săcele (D)
4 - 0
M
vs Tricolorul Breaza (E)
0 - 4
M
vs Baicoi (E)
0 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.