Romanya
Liga III - Serie 2 •
06.11.2026 — 15:00
Kids Tâmpa Braşov
Elo: 1446λ (Beklenen Gol): 0.92
VS
Başlamadı
Săcele
Elo: 1543λ (Beklenen Gol): 1.78
Model Güven Derecesi:
%79
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Kids Tâmpa Braşov - Săcele mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 0.92, Dep: 1.78 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Săcele %56.9 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %50.5, Karşılıklı Gol Var olasılığı %50.7, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %24.8 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %59.3
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Kids Tâmpa Braşov xG
1.24
Dengeli
Săcele xG
1.95
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%18.3
X (Beraberlik)
%24.8
2 (Deplasman)
%56.9
Çifte Şans 1X: %43.1
Çifte Şans X2: %81.7
Çifte Şans 12: %75.2
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %92.4
0.5 Alt: %7.7
1.5 Üst: %75.9
1.5 Alt: %24.1
2.5 Üst: %50.6
2.5 Alt: %49.5
3.5 Üst: %28.5
3.5 Alt: %71.5
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%50.7
KG Yok
%49.3
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%11.8
0-1
%11.2
0-2
%10.7
1-2
%9.8
0-0
%7.6
0-3
%6.3
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %16.9
İY X: %41.9
İY 2: %41.2
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %69.5
İY 0.5 Alt: %30.5
İY 1.5 Üst: %34.9
İY 1.5 Alt: %65.2
İY 2.5 Üst: %12.2
İY 2.5 Alt: %87.8
İY 3.5 Üst: %3.4
İY 3.5 Alt: %96.7
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
3.92
+
Dep
5.55
=
Toplam
9.47
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %60.5
8.5 Alt: %39.5
9.5 Üst: %47.4
9.5 Alt: %52.6
10.5 Üst: %35.1
10.5 Alt: %64.9
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.36 Korner (Ev: 1.8, Dep: 2.55)
İY 4.5 Üst: %44.1
İY 4.5 Alt: %56.0
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %24.3 |
Eşit: %11.5 |
Dep: %64.2
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
23.7
Ev: 9.6 • Dep: 14.1
İsabetli Şut
8.2
Ev: 3.4 • Dep: 4.8
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %66.3
21.5 Alt: %33.7
23.5 Şut Üst: %50.2
23.5 Alt: %49.8
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %58.1
7.5 Alt: %42.0
8.5 İsabetli Üst: %44.1
8.5 Alt: %55.9
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiKids Tâmpa Braşov
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Săcele
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Kids Tâmpa Braşov (+0.75)
@2.02
%49.5 İhtimal
İade (Push): %0.0
Săcele (-0.75)
@1.98
%50.5 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.50 Gol Üst
@2.00
%50.0 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.50 Gol Alt
@2.00
%50.0 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @15.74 | %6.4 | %0.0 | @1.07 | %93.7 |
| -1.25 | @14.79 | %6.8 | %0.0 | @1.07 | %93.2 |
| -1.00 | @13.83 | %7.2 | %12.1 | @1.08 | %92.8 |
| -0.75 | @7.58 | %13.2 | %0.0 | @1.15 | %86.8 |
| -0.50 | @5.42 | %18.4 | %0.0 | @1.23 | %81.6 |
| -0.25 | @4.74 | %21.1 | %0.0 | @1.27 | %78.9 |
| 0.0 | @4.06 | %24.6 | %25.0 | @1.33 | %75.4 |
| +0.25 | @2.83 | %35.4 | %0.0 | @1.55 | %64.6 |
| +0.50 | @2.30 | %43.5 | %0.0 | @1.77 | %56.5 |
| +0.75 Ana Hat | @2.02 | %49.5 | %0.0 | @1.98 | %50.5 |
| +1.00 | @1.74 | %57.4 | %24.3 | @2.35 | %42.6 |
| +1.25 | @1.58 | %63.3 | %0.0 | @2.73 | %36.7 |
| +1.50 | @1.48 | %67.8 | %0.0 | @3.10 | %32.2 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.39 | %72.1 | %0.0 | @3.58 | %27.9 |
| +2.00 | @1.49 | %67.3 | %25.6 | @3.05 | %32.8 |
| +2.25 | @1.74 | %57.4 | %0.0 | @2.35 | %42.6 |
| +2.50 Ana Hat | @2.00 | %50.0 | %0.0 | @2.00 | %50.0 |
| +2.75 | @2.28 | %43.8 | %0.0 | @1.78 | %56.2 |
| +3.00 | @2.80 | %35.7 | %22.3 | @1.56 | %64.3 |
| +3.25 | @3.20 | %31.2 | %0.0 | @1.45 | %68.8 |
| +3.50 | @3.60 | %27.8 | %0.0 | @1.38 | %72.2 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 7.7% | 11.3% | 10.8% | 6.4% | 2.9% | 1.0% |
| 1 Gol | 5.4% | 11.9% | 9.9% | 5.9% | 2.6% | 0.9% |
| 2 Gol | 2.9% | 5.1% | 4.5% | 2.7% | 1.2% | 0.4% |
| 3 Gol | 0.9% | 1.6% | 1.4% | 0.8% | 0.4% | 0.1% |
| 4 Gol | 0.2% | 0.4% | 0.3% | 0.2% | 0.1% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.0% | 0.1% | 0.1% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Kids Tâmpa Braşov — Son 5 Maç
G
vs Tricolorul Breaza (E)
3 - 1
G
vs Carpati Covasna (D)
0 - 3
M
vs ARO Muscelul Câmpulung (E)
1 - 2
M
vs ACS Mediaş 2022 (D)
4 - 1
M
vs Corona Braşov (E)
0 - 2
Săcele — Son 5 Maç
G
vs Baicoi (E)
4 - 2
G
vs Tricolorul Breaza (D)
0 - 2
G
vs Carpati Covasna (E)
4 - 0
G
vs ARO Muscelul Câmpulung (D)
0 - 1
M
vs ACS Mediaş 2022 (E)
3 - 4
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.