Romanya
Liga III - Serie 1 •
06.11.2026 — 15:00
Odorheiu Secuiesc
Elo: 1485λ (Beklenen Gol): 1.76
VS
Başlamadı
Gheorgheni
Elo: 1483λ (Beklenen Gol): 1.25
Model Güven Derecesi:
%61
Veri Kalitesi Bildirimi: Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (3 maç). | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Odorheiu Secuiesc - Gheorgheni mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.75, Dep: 1.25 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Odorheiu Secuiesc %48.6 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %57.7, Karşılıklı Gol Var olasılığı %59.7, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %25.1 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %83.6
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Odorheiu Secuiesc xG
2.00
Dengeli
Gheorgheni xG
1.55
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%48.6
X (Beraberlik)
%25.1
2 (Deplasman)
%26.4
Çifte Şans 1X: %73.7
Çifte Şans X2: %51.4
Çifte Şans 12: %74.9
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %94.1
0.5 Alt: %5.9
1.5 Üst: %80.9
1.5 Alt: %19.1
2.5 Üst: %57.7
2.5 Alt: %42.3
3.5 Üst: %35.3
3.5 Alt: %64.7
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%59.7
KG Yok
%40.3
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%11.7
2-1
%9.6
1-0
%7.9
2-0
%7.7
1-2
%6.8
2-2
%5.9
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %36.7
İY X: %40.5
İY 2: %22.8
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %73.2
İY 0.5 Alt: %26.8
İY 1.5 Üst: %39.8
İY 1.5 Alt: %60.2
İY 2.5 Üst: %15.3
İY 2.5 Alt: %84.7
İY 3.5 Üst: %4.7
İY 3.5 Alt: %95.3
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
5.61
+
Dep
4.4
=
Toplam
10.01
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %66.8
8.5 Alt: %33.2
9.5 Üst: %54.3
9.5 Alt: %45.7
10.5 Üst: %41.8
10.5 Alt: %58.2
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.6 Korner (Ev: 2.58, Dep: 2.02)
İY 4.5 Üst: %48.8
İY 4.5 Alt: %51.2
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %58.9 |
Eşit: %11.9 |
Dep: %29.2
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
25.5
Ev: 14.7 • Dep: 10.8
İsabetli Şut
8.9
Ev: 5.2 • Dep: 3.7
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %78.4
21.5 Alt: %21.6
23.5 Şut Üst: %64.5
23.5 Alt: %35.5
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %66.9
7.5 Alt: %33.1
8.5 İsabetli Üst: %53.6
8.5 Alt: %46.4
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiOdorheiu Secuiesc
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Gheorgheni
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Odorheiu Secuiesc (-0.50)
@2.08
%48.2 İhtimal
İade (Push): %0.0
Gheorgheni (+0.50)
@1.93
%51.8 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.75 Gol Üst
@1.93
%51.7 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.75 Gol Alt
@2.07
%48.3 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @3.81 | %26.3 | %0.0 | @1.36 | %73.7 |
| -1.25 | @3.39 | %29.5 | %0.0 | @1.42 | %70.5 |
| -1.00 | @2.97 | %33.6 | %21.9 | @1.51 | %66.4 |
| -0.75 | @2.39 | %41.8 | %0.0 | @1.72 | %58.2 |
| -0.50 Ana Hat | @2.08 | %48.2 | %0.0 | @1.93 | %51.8 |
| -0.25 | @1.81 | %55.2 | %0.0 | @2.23 | %44.8 |
| 0.0 | @1.55 | %64.5 | %25.4 | @2.82 | %35.5 |
| +0.25 | @1.43 | %69.7 | %0.0 | @3.30 | %30.3 |
| +0.50 | @1.36 | %73.5 | %0.0 | @3.78 | %26.5 |
| +0.75 | @1.26 | %79.6 | %0.0 | @4.91 | %20.4 |
| +1.00 | @1.15 | %86.8 | %15.3 | @7.58 | %13.2 |
| +1.25 | @1.14 | %87.9 | %0.0 | @8.26 | %12.1 |
| +1.50 | @1.13 | %88.8 | %0.0 | @8.95 | %11.2 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.28 | %78.1 | %0.0 | @4.57 | %21.9 |
| +2.00 | @1.34 | %74.8 | %23.5 | @3.96 | %25.2 |
| +2.25 | @1.54 | %64.8 | %0.0 | @2.84 | %35.2 |
| +2.50 | @1.75 | %57.2 | %0.0 | @2.34 | %42.8 |
| +2.75 Ana Hat | @1.93 | %51.7 | %0.0 | @2.07 | %48.3 |
| +3.00 | @2.24 | %44.7 | %22.7 | @1.81 | %55.3 |
| +3.25 | @2.57 | %39.0 | %0.0 | @1.64 | %61.0 |
| +3.50 | @2.89 | %34.6 | %0.0 | @1.53 | %65.5 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 5.9% | 5.4% | 3.9% | 1.6% | 0.5% | 0.1% |
| 1 Gol | 8.0% | 11.8% | 6.8% | 2.8% | 0.9% | 0.2% |
| 2 Gol | 7.8% | 9.7% | 6.0% | 2.5% | 0.8% | 0.2% |
| 3 Gol | 4.5% | 5.6% | 3.5% | 1.5% | 0.5% | 0.1% |
| 4 Gol | 2.0% | 2.5% | 1.5% | 0.6% | 0.2% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.7% | 0.9% | 0.5% | 0.2% | 0.1% | 0.0% |
Odorheiu Secuiesc — Son 5 Maç
M
vs CSM Adjud (E)
0 - 2
M
vs FC Bacău II (D)
2 - 1
B
vs USV Iaşi (E)
2 - 2
G
vs Viitorul Onesti (D)
2 - 4
M
vs Târgu Secuiesc (E)
1 - 3
Gheorgheni — Son 5 Maç
M
vs CSM Adjud (D)
4 - 1
M
vs USV Iaşi (D)
2 - 0
G
vs Paşcani (E)
4 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.