Rusya
Youth Championship •
06.11.2026 — 13:00
Chertanovo U20
Elo: 1496λ (Beklenen Gol): 2.22
VS
Başlamadı
Rostov U19
Elo: 1470λ (Beklenen Gol): 1.21
Model Güven Derecesi:
%75
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Chertanovo U20 - Rostov U19 mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 2.22, Dep: 1.21 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Chertanovo U20 %59.5 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %66.6, Karşılıklı Gol Var olasılığı %63.2, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %21.2 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %95.1
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 40.4%
Elo: 25.5%
Pinnacle: 21.3%
Xg: 12.8%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Chertanovo U20 xG
2.39
Dengeli
Rostov U19 xG
1.55
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%59.5
X (Beraberlik)
%21.2
2 (Deplasman)
%19.3
Çifte Şans 1X: %80.7
Çifte Şans X2: %40.5
Çifte Şans 12: %78.8
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %96.0
0.5 Alt: %4.0
1.5 Üst: %86.3
1.5 Alt: %13.7
2.5 Üst: %66.6
2.5 Alt: %33.4
3.5 Üst: %44.8
3.5 Alt: %55.2
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%63.2
KG Yok
%36.8
En Olası Skorlar
Top 6 Skor2-1
%9.7
1-1
%9.4
2-0
%8.0
3-1
%7.2
1-0
%6.5
3-0
%5.9
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %44.6
İY X: %36.6
İY 2: %18.8
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %77.7
İY 0.5 Alt: %22.3
İY 1.5 Üst: %46.3
İY 1.5 Alt: %53.7
İY 2.5 Üst: %19.9
İY 2.5 Alt: %80.1
İY 3.5 Üst: %6.8
İY 3.5 Alt: %93.3
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
6.55
+
Dep
4.32
=
Toplam
10.87
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %75.6
8.5 Alt: %24.4
9.5 Üst: %64.5
9.5 Alt: %35.5
10.5 Üst: %52.4
10.5 Alt: %47.6
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5 Korner (Ev: 3.01, Dep: 1.99)
İY 4.5 Üst: %55.9
İY 4.5 Alt: %44.1
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %69.9 |
Eşit: %9.8 |
Dep: %20.2
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
28.1
Ev: 17.6 • Dep: 10.6
İsabetli Şut
9.9
Ev: 6.3 • Dep: 3.6
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %89.9
21.5 Alt: %10.1
23.5 Şut Üst: %80.7
23.5 Alt: %19.3
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %76.8
7.5 Alt: %23.2
8.5 İsabetli Üst: %65.3
8.5 Alt: %34.8
Bahis Oranları & Beklenen Değer (EV) Analizi
Marathonbet • Marj: %11.9| Seçim | Piyasa Oranı | Arındırılmış Piyasa İhtimali | Model Olasılığımız | Beklenen Değer (EV) | Fark (Edge) | Kelly Tavsiyesi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| MS 1 Değerli Bahis | 2,31 | %39.2 | %59.5 | +37.5% | +20.4% | Kasanın %5.0'i |
| MS X | 3,60 | %24.1 | %21.2 | -23.8% | -2.9% | 0% (Bahis Önerilmez) |
| MS 2 | 2,45 | %36.8 | %19.3 | -52.8% | -17.5% | 0% (Bahis Önerilmez) |
| 2.5 Gol Üst Değerli Bahis | 3,08 | %75.1 | %66.6 | +105.0% | -8.6% | Kasanın %5.0'i |
| 2.5 Gol Alt Değerli Bahis | 9,30 | %24.9 | %33.4 | +211.0% | +8.6% | Kasanın %5.0'i |
| Karşılıklı Gol Var Değerli Bahis | 2,84 | %32.2 | %63.2 | +79.5% | +31.0% | Kasanın %5.0'i |
| Karşılıklı Gol Yok | 1,35 | %67.8 | %36.8 | -50.3% | -31.0% | 0% (Bahis Önerilmez) |
Derece: A+ — Keskin Değer (Sharp +EV)
En Yüksek Değerli Pazar: 2.5 Gol Alt (@9,30)
+211.0% EV
Matematiksel Avantaj: +8.6%
* EV = (Model Olasılığı × Decimal Oran) - 1. Pozitif EV, uzun vadede istatistiksel matematiksel avantajı gösterir.
Shin (1993) De-Margined Bias Düzeltmeli
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiChertanovo U20
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Rostov U19
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Chertanovo U20 (-1.00)
@2.14
%46.8 İhtimal
İade (Push): %22.2
Rostov U19 (+1.00)
@1.88
%53.2 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+3.25 Gol Üst
@2.05
%48.7 İhtimal
İade (Push): %0.0
+3.25 Gol Alt
@1.95
%51.3 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @2.75 | %36.4 | %0.0 | @1.57 | %63.6 |
| -1.25 | @2.44 | %40.9 | %0.0 | @1.69 | %59.1 |
| -1.00 Ana Hat | @2.14 | %46.8 | %22.2 | @1.88 | %53.2 |
| -0.75 | @1.87 | %53.4 | %0.0 | @2.15 | %46.6 |
| -0.50 | @1.71 | %58.6 | %0.0 | @2.41 | %41.4 |
| -0.25 | @1.52 | %65.7 | %0.0 | @2.92 | %34.3 |
| 0.0 | @1.34 | %74.9 | %21.8 | @3.98 | %25.1 |
| +0.25 | @1.28 | %78.0 | %0.0 | @4.53 | %22.1 |
| +0.50 | @1.24 | %80.4 | %0.0 | @5.09 | %19.7 |
| +0.75 | @1.17 | %85.4 | %0.0 | @6.84 | %14.6 |
| +1.00 | @1.10 | %91.1 | %11.8 | @11.25 | %8.9 |
| +1.25 | @1.09 | %91.7 | %0.0 | @12.00 | %8.3 |
| +1.50 | @1.09 | %92.2 | %0.0 | @12.76 | %7.8 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.19 | %84.3 | %0.0 | @6.38 | %15.7 |
| +2.00 | @1.21 | %82.3 | %20.3 | @5.66 | %17.7 |
| +2.25 | @1.37 | %73.0 | %0.0 | @3.71 | %27.0 |
| +2.50 | @1.52 | %65.6 | %0.0 | @2.91 | %34.4 |
| +2.75 | @1.63 | %61.3 | %0.0 | @2.58 | %38.7 |
| +3.00 | @1.79 | %55.7 | %22.4 | @2.26 | %44.3 |
| +3.25 Ana Hat | @2.05 | %48.7 | %0.0 | @1.95 | %51.3 |
| +3.50 | @2.31 | %43.3 | %0.0 | @1.76 | %56.8 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 4.0% | 3.4% | 2.4% | 1.0% | 0.3% | 0.1% |
| 1 Gol | 6.7% | 9.6% | 5.4% | 2.2% | 0.7% | 0.2% |
| 2 Gol | 8.2% | 9.9% | 6.0% | 2.4% | 0.7% | 0.2% |
| 3 Gol | 6.1% | 7.3% | 4.4% | 1.8% | 0.5% | 0.1% |
| 4 Gol | 3.4% | 4.1% | 2.5% | 1.0% | 0.3% | 0.1% |
| 5 Gol | 1.5% | 1.8% | 1.1% | 0.4% | 0.1% | 0.0% |
Chertanovo U20 — Son 5 Maç
M
vs Rodina Moscow U19 (D)
2 - 1
G
vs Akademiya Konoplev U20 (E)
3 - 2
M
vs CSKA Moskva U19 (E)
2 - 5
M
vs Fakel U19 (D)
2 - 1
G
vs Dinamo Moskva U19 (E)
4 - 2
Rostov U19 — Son 5 Maç
M
vs CSKA Moskva U19 (E)
1 - 4
M
vs Fakel U19 (D)
2 - 0
M
vs Almaz Antey U19 (E)
1 - 2
B
vs Spartak Moskva U19 (E)
0 - 0
G
vs Rubin Kazan U20 (E)
4 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.