Polonya
I Liga •
22.02.2026 — 14:00
Puszcza Niepołomice
Elo: 1475λ (Beklenen Gol): 1.24
4 - 1
Tamamlandı
İY: 0 - 0
Stal Rzeszów
Elo: 1494λ (Beklenen Gol): 2.07
Model Güven Derecesi:
%90
Puszcza Niepołomice - Stal Rzeszów mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.24, Dep: 2.07 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Stal Rzeszów %55.9 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %64.3, Karşılıklı Gol Var olasılığı %62.8, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %22.4 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %47.6
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Puszcza Niepołomice xG
1.60
Dengeli
Stal Rzeszów xG
2.04
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%21.7
X (Beraberlik)
%22.4
2 (Deplasman)
%55.9
Çifte Şans 1X: %44.1
Çifte Şans X2: %78.3
Çifte Şans 12: %77.6
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %95.6
0.5 Alt: %4.4
1.5 Üst: %85.0
1.5 Alt: %15.0
2.5 Üst: %64.3
2.5 Alt: %35.7
3.5 Üst: %42.2
3.5 Alt: %57.8
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%62.8
KG Yok
%37.2
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%10.1
1-2
%9.7
0-2
%7.8
0-1
%6.9
1-3
%6.7
2-2
%6.0
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %20.3
İY X: %37.7
İY 2: %42.0
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %76.5
İY 0.5 Alt: %23.5
İY 1.5 Üst: %44.6
İY 1.5 Alt: %55.4
İY 2.5 Üst: %18.6
İY 2.5 Alt: %81.4
İY 3.5 Üst: %6.2
İY 3.5 Alt: %93.8
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.57
+
Dep
6.18
=
Toplam
10.75
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %74.5
8.5 Alt: %25.5
9.5 Üst: %63.2
9.5 Alt: %36.8
10.5 Üst: %51.0
10.5 Alt: %49.0
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.95 Korner (Ev: 2.1, Dep: 2.84)
İY 4.5 Üst: %55.0
İY 4.5 Alt: %45.0
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %25.9 |
Eşit: %11.0 |
Dep: %63.1
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
27.5
Ev: 11.6 • Dep: 15.9
İsabetli Şut
9.6
Ev: 4.1 • Dep: 5.4
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %87.5
21.5 Alt: %12.5
23.5 Şut Üst: %77.1
23.5 Alt: %22.9
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %73.8
7.5 Alt: %26.2
8.5 İsabetli Üst: %61.6
8.5 Alt: %38.4
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiPuszcza Niepołomice
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Stal Rzeszów
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Puszcza Niepołomice (+0.75)
@1.98
%50.5 İhtimal
İade (Push): %0.0
Stal Rzeszów (-0.75)
@2.02
%49.5 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+3.00 Gol Üst
@1.89
%52.9 İhtimal
İade (Push): %22.5
+3.00 Gol Alt
@2.12
%47.1 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @11.12 | %9.0 | %0.0 | @1.10 | %91.0 |
| -1.25 | @10.40 | %9.6 | %0.0 | @1.11 | %90.4 |
| -1.00 | @9.68 | %10.3 | %13.0 | @1.12 | %89.7 |
| -0.75 | @6.04 | %16.6 | %0.0 | @1.20 | %83.5 |
| -0.50 | @4.55 | %22.0 | %0.0 | @1.28 | %78.1 |
| -0.25 | @4.03 | %24.8 | %0.0 | @1.33 | %75.2 |
| 0.0 | @3.51 | %28.5 | %22.9 | @1.40 | %71.5 |
| +0.25 | @2.65 | %37.7 | %0.0 | @1.61 | %62.3 |
| +0.50 | @2.23 | %44.9 | %0.0 | @1.81 | %55.1 |
| +0.75 Ana Hat | @1.98 | %50.5 | %0.0 | @2.02 | %49.5 |
| +1.00 | @1.73 | %57.7 | %22.2 | @2.36 | %42.4 |
| +1.25 | @1.59 | %62.9 | %0.0 | @2.70 | %37.1 |
| +1.50 | @1.49 | %67.1 | %0.0 | @3.03 | %33.0 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.21 | %82.9 | %0.0 | @5.84 | %17.1 |
| +2.00 | @1.24 | %80.6 | %21.1 | @5.15 | %19.4 |
| +2.25 | @1.41 | %71.1 | %0.0 | @3.45 | %29.0 |
| +2.50 | @1.57 | %63.6 | %0.0 | @2.74 | %36.5 |
| +2.75 | @1.70 | %58.9 | %0.0 | @2.43 | %41.1 |
| +3.00 Ana Hat | @1.89 | %52.9 | %22.5 | @2.12 | %47.1 |
| +3.25 | @2.16 | %46.2 | %0.0 | @1.86 | %53.8 |
| +3.50 | @2.44 | %41.0 | %0.0 | @1.70 | %59.0 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 4.4% | 7.0% | 8.0% | 5.5% | 2.9% | 1.2% |
| 1 Gol | 3.9% | 10.3% | 9.9% | 6.9% | 3.6% | 1.5% |
| 2 Gol | 2.9% | 5.9% | 6.1% | 4.2% | 2.2% | 0.9% |
| 3 Gol | 1.2% | 2.4% | 2.5% | 1.8% | 0.9% | 0.4% |
| 4 Gol | 0.4% | 0.8% | 0.8% | 0.5% | 0.3% | 0.1% |
| 5 Gol | 0.1% | 0.2% | 0.2% | 0.1% | 0.1% | 0.0% |
Puszcza Niepołomice — Son 5 Maç
M
vs Wieczysta Kraków (D)
3 - 1
B
vs Stal Rzeszów (D)
2 - 2
M
vs Wieczysta Kraków (E)
0 - 1
M
vs Wieczysta Kraków (E)
0 - 5
M
vs Stal Rzeszów (D)
1 - 0
Stal Rzeszów — Son 5 Maç
B
vs Pogon Siedlce (E)
1 - 1
M
vs Miedz Legnica (E)
1 - 2
B
vs Puszcza Niepołomice (E)
2 - 2
M
vs Pogon Siedlce (E)
2 - 4
B
vs Miedz Legnica (D)
3 - 3
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
4 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 16.08.2025 | I Liga | Stal Rzeszów | 2 - 2 | Puszcza Niepołomice |
| 31.10.2023 | Cup | Stal Rzeszów | 1 - 0 | Puszcza Niepołomice |
| 11.02.2023 | I Liga | Stal Rzeszów | 1 - 0 | Puszcza Niepołomice |
| 23.07.2022 | I Liga | Puszcza Niepołomice | 2 - 1 | Stal Rzeszów |