Malezya
Première Division •
24.05.2026 — 19:00
Bougouni
Elo: 1453λ (Beklenen Gol): 0.72
0 - 1
Tamamlandı
İY: 0 - 1
Onze Créateurs
Elo: 1475λ (Beklenen Gol): 1.07
Model Güven Derecesi:
%80
Bougouni - Onze Créateurs mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 0.72, Dep: 1.07 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Onze Créateurs %42.5 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %26.9, Karşılıklı Gol Var olasılığı %34.9, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %34.1 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %50.9
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Bougouni xG
1.16
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Onze Créateurs xG
1.24
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.16 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (0.72 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%23.4
X (Beraberlik)
%34.1
2 (Deplasman)
%42.5
Çifte Şans 1X: %57.5
Çifte Şans X2: %76.6
Çifte Şans 12: %65.9
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %82.4
0.5 Alt: %17.6
1.5 Üst: %54.6
1.5 Alt: %45.4
2.5 Üst: %26.9
2.5 Alt: %73.1
3.5 Üst: %10.8
3.5 Alt: %89.2
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%34.9
KG Yok
%65.1
En Olası Skorlar
Top 6 Skor0-0
%17.5
0-1
%16.8
1-1
%13.8
1-0
%11.0
0-2
%9.6
1-2
%6.9
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %17.9
İY X: %52.9
İY 2: %29.2
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %54.9
İY 0.5 Alt: %45.1
İY 1.5 Üst: %19.9
İY 1.5 Alt: %80.1
İY 2.5 Üst: %4.9
İY 2.5 Alt: %95.2
İY 3.5 Üst: %0.9
İY 3.5 Alt: %99.1
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
3.54
+
Dep
4.03
=
Toplam
7.56
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %34.7
8.5 Alt: %65.3
9.5 Üst: %23.1
9.5 Alt: %76.9
10.5 Üst: %14.3
10.5 Alt: %85.7
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.48 Korner (Ev: 1.63, Dep: 1.85)
İY 4.5 Üst: %27.1
İY 4.5 Alt: %72.9
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %35.7 |
Eşit: %14.6 |
Dep: %49.7
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
18.2
Ev: 8.5 • Dep: 9.7
İsabetli Şut
6.3
Ev: 3 • Dep: 3.3
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %21.4
21.5 Alt: %78.6
23.5 Şut Üst: %11.0
23.5 Alt: %89.1
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %30.4
7.5 Alt: %69.6
8.5 İsabetli Üst: %19.0
8.5 Alt: %81.0
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiBougouni
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Onze Créateurs
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Bougouni (+0.25)
@2.05
%48.8 İhtimal
İade (Push): %0.0
Onze Créateurs (-0.25)
@1.95
%51.2 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+1.75 Gol Üst
@2.12
%47.2 İhtimal
İade (Push): %0.0
+1.75 Gol Alt
@1.89
%52.8 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @14.12 | %7.1 | %0.0 | @1.08 | %92.9 |
| -1.25 | @12.96 | %7.7 | %0.0 | @1.08 | %92.3 |
| -1.00 | @11.81 | %8.5 | %16.3 | @1.09 | %91.5 |
| -0.75 | @6.02 | %16.6 | %0.0 | @1.20 | %83.4 |
| -0.50 | @4.27 | %23.4 | %0.0 | @1.31 | %76.6 |
| -0.25 | @3.54 | %28.2 | %0.0 | @1.39 | %71.8 |
| 0.0 | @2.81 | %35.6 | %34.1 | @1.55 | %64.4 |
| +0.25 Ana Hat | @2.05 | %48.8 | %0.0 | @1.95 | %51.2 |
| +0.50 | @1.74 | %57.6 | %0.0 | @2.36 | %42.4 |
| +0.75 | @1.52 | %65.7 | %0.0 | @2.91 | %34.3 |
| +1.00 | @1.31 | %76.5 | %24.7 | @4.25 | %23.5 |
| +1.25 | @1.25 | %79.8 | %0.0 | @4.95 | %20.2 |
| +1.50 | @1.22 | %82.3 | %0.0 | @5.65 | %17.7 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 Ana Hat | @2.12 | %47.2 | %0.0 | @1.89 | %52.8 |
| +2.00 | @2.70 | %37.1 | %27.8 | @1.59 | %62.9 |
| +2.25 | @3.21 | %31.1 | %0.0 | @1.45 | %68.9 |
| +2.50 | @3.73 | %26.8 | %0.0 | @1.37 | %73.2 |
| +2.75 | @4.90 | %20.4 | %0.0 | @1.26 | %79.6 |
| +3.00 | @7.82 | %12.8 | %16.1 | @1.15 | %87.2 |
| +3.25 | @8.57 | %11.7 | %0.0 | @1.13 | %88.3 |
| +3.50 | @9.31 | %10.7 | %0.0 | @1.12 | %89.3 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 17.6% | 16.9% | 9.6% | 3.4% | 0.9% | 0.2% |
| 1 Gol | 11.0% | 13.9% | 6.9% | 2.5% | 0.7% | 0.1% |
| 2 Gol | 4.3% | 4.7% | 2.5% | 0.9% | 0.2% | 0.1% |
| 3 Gol | 1.0% | 1.1% | 0.6% | 0.2% | 0.1% | 0.0% |
| 4 Gol | 0.2% | 0.2% | 0.1% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Bougouni — Son 5 Maç
M
vs Stade Malien Bamako (D)
3 - 0
M
vs US Bougouba (E)
1 - 2
M
vs Djoliba (D)
2 - 0
B
vs Afrique Football Élite (E)
0 - 0
M
vs ASKO (D)
2 - 1
Onze Créateurs — Son 5 Maç
B
vs Derby Academie (D)
1 - 1
M
vs Stade Malien Bamako (E)
1 - 2
G
vs US Bougouba (D)
0 - 2
M
vs Djoliba (D)
1 - 0
G
vs Bougouni (E)
2 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
8 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 16.01.2026 | Première Division | Onze Créateurs | 2 - 1 | Bougouni |
| 24.05.2025 | Première Division | Bougouni | 1 - 0 | Onze Créateurs |
| 03.02.2025 | Première Division | Onze Créateurs | 1 - 0 | Bougouni |
| 14.04.2024 | Première Division | Onze Créateurs | 0 - 1 | Bougouni |
| 06.12.2023 | Première Division | Bougouni | 1 - 0 | Onze Créateurs |
| 09.07.2023 | Première Division | Bougouni | 2 - 1 | Onze Créateurs |
| 19.04.2023 | Première Division | Onze Créateurs | 2 - 1 | Bougouni |
| 05.01.2020 | Première Division | Bougouni | 0 - 0 | Onze Créateurs |