Brazil
Cearense - 2 •
21.04.2026 — 23:00
Guarany de Sobral
Elo: 1488λ (Beklenen Gol): 0.80
1 - 0
Tamamlandı
İY: 0 - 0
Uniclinic Atletico Clube
Elo: 1472λ (Beklenen Gol): 0.60
Model Güven Derecesi:
%61
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (3 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Guarany de Sobral - Uniclinic Atletico Clube mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 0.80, Dep: 0.60 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Guarany de Sobral %36.1 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %16.6, Karşılıklı Gol Var olasılığı %25.7, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %39.8 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %62
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Guarany de Sobral xG
1.20
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Uniclinic Atletico Clube xG
0.84
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.20 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (0.80 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%36.1
X (Beraberlik)
%39.8
2 (Deplasman)
%24.1
Çifte Şans 1X: %75.9
Çifte Şans X2: %63.9
Çifte Şans 12: %60.2
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %74.4
0.5 Alt: %25.6
1.5 Üst: %41.7
1.5 Alt: %58.3
2.5 Üst: %16.6
2.5 Alt: %83.4
3.5 Üst: %5.4
3.5 Alt: %94.6
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%25.7
KG Yok
%74.3
En Olası Skorlar
Top 6 Skor0-0
%25.6
1-0
%18.9
0-1
%13.9
1-1
%12.7
2-0
%7.9
2-1
%4.7
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %23.8
İY X: %59.4
İY 2: %16.9
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %46.3
İY 0.5 Alt: %53.7
İY 1.5 Üst: %13.6
İY 1.5 Alt: %86.4
İY 2.5 Üst: %2.6
İY 2.5 Alt: %97.4
İY 3.5 Üst: %0.4
İY 3.5 Alt: %99.6
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
3.69
+
Dep
3.01
=
Toplam
6.7
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %23.3
8.5 Alt: %76.8
9.5 Üst: %14.0
9.5 Alt: %86.0
10.5 Üst: %7.9
10.5 Alt: %92.2
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.08 Korner (Ev: 1.7, Dep: 1.38)
İY 4.5 Üst: %19.9
İY 4.5 Alt: %80.1
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %52.6 |
Eşit: %15.2 |
Dep: %32.2
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
15.7
Ev: 8.9 • Dep: 6.8
İsabetli Şut
5.5
Ev: 3.2 • Dep: 2.3
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %7.9
21.5 Alt: %92.1
23.5 Şut Üst: %3.2
23.5 Alt: %96.9
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %19.2
7.5 Alt: %80.8
8.5 İsabetli Üst: %10.7
8.5 Alt: %89.3
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiGuarany de Sobral
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Uniclinic Atletico Clube
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Guarany de Sobral (-0.25)
@2.22
%45.1 İhtimal
İade (Push): %0.0
Uniclinic Atletico Clube (+0.25)
@1.82
%54.9 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+1.50 Gol Üst
@2.40
%41.7 İhtimal
İade (Push): %0.0
+1.50 Gol Alt
@1.71
%58.3 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @8.24 | %12.1 | %0.0 | @1.14 | %87.9 |
| -1.25 | @7.25 | %13.8 | %0.0 | @1.16 | %86.2 |
| -1.00 | @6.26 | %16.0 | %24.0 | @1.19 | %84.0 |
| -0.75 | @3.65 | %27.4 | %0.0 | @1.38 | %72.6 |
| -0.50 | @2.77 | %36.1 | %0.0 | @1.57 | %63.9 |
| -0.25 Ana Hat | @2.22 | %45.1 | %0.0 | @1.82 | %54.9 |
| 0.0 | @1.67 | %60.0 | %39.8 | @2.50 | %40.0 |
| +0.25 | @1.43 | %69.9 | %0.0 | @3.33 | %30.1 |
| +0.50 | @1.32 | %75.9 | %0.0 | @4.15 | %24.1 |
| +0.75 | @1.20 | %83.3 | %0.0 | @5.99 | %16.7 |
| +1.00 | @1.08 | %92.3 | %17.7 | @12.98 | %7.7 |
| +1.25 | @1.07 | %93.1 | %0.0 | @14.38 | %7.0 |
| +1.50 | @1.07 | %93.7 | %0.0 | @15.78 | %6.3 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @3.00 | %33.3 | %0.0 | @1.50 | %66.7 |
| +2.00 | @4.51 | %22.2 | %25.1 | @1.28 | %77.8 |
| +2.25 | @5.27 | %19.0 | %0.0 | @1.23 | %81.0 |
| +2.50 | @6.02 | %16.6 | %0.0 | @1.20 | %83.4 |
| +2.75 | @8.60 | %11.6 | %0.0 | @1.13 | %88.4 |
| +3.00 | @16.62 | %6.0 | %11.3 | @1.06 | %94.0 |
| +3.25 | @17.67 | %5.7 | %0.0 | @1.06 | %94.3 |
| +3.50 | @18.73 | %5.3 | %0.0 | @1.06 | %94.7 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 25.6% | 13.9% | 4.4% | 0.9% | 0.1% | 0.0% |
| 1 Gol | 18.9% | 12.7% | 3.5% | 0.7% | 0.1% | 0.0% |
| 2 Gol | 7.9% | 4.7% | 1.4% | 0.3% | 0.0% | 0.0% |
| 3 Gol | 2.1% | 1.3% | 0.4% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
| 4 Gol | 0.4% | 0.3% | 0.1% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.1% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Guarany de Sobral — Son 5 Maç
M
vs Itapipoca (D)
3 - 2
G
vs Crateús (E)
1 - 0
M
vs Caucaia (E)
0 - 1
Uniclinic Atletico Clube — Son 5 Maç
B
vs Tirol/CEFAT (D)
0 - 0
B
vs Piauí (D)
1 - 1
B
vs Caucaia (E)
1 - 1
B
vs Altos (E)
0 - 0
B
vs Crateús (D)
0 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.