Brazil
Cearense - 2 •
09.05.2026 — 22:00
Crateús
Elo: 1514λ (Beklenen Gol): 1.20
1 - 0
Tamamlandı
İY: 0 - 0
Guarany de Sobral
Elo: 1488λ (Beklenen Gol): 1.08
Model Güven Derecesi:
%67
Crateús - Guarany de Sobral mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.20, Dep: 1.08 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Crateús %37.8 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %40.0, Karşılıklı Gol Var olasılığı %47.2, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %30.4 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %62.5
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Crateús xG
1.55
Dengeli
Guarany de Sobral xG
1.24
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%37.8
X (Beraberlik)
%30.4
2 (Deplasman)
%31.8
Çifte Şans 1X: %68.2
Çifte Şans X2: %62.2
Çifte Şans 12: %69.6
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %88.8
0.5 Alt: %11.2
1.5 Üst: %67.5
1.5 Alt: %32.5
2.5 Üst: %40.0
2.5 Alt: %60.1
3.5 Üst: %19.7
3.5 Alt: %80.3
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%47.2
KG Yok
%52.8
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%14.2
1-0
%11.3
0-0
%11.2
0-1
%10.0
2-1
%8.0
2-0
%7.4
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %28.2
İY X: %47.3
İY 2: %24.5
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %63.5
İY 0.5 Alt: %36.5
İY 1.5 Üst: %28.1
İY 1.5 Alt: %71.9
İY 2.5 Üst: %8.5
İY 2.5 Alt: %91.5
İY 3.5 Üst: %2.0
İY 3.5 Alt: %98.0
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.5
+
Dep
4.04
=
Toplam
8.54
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %48.3
8.5 Alt: %51.7
9.5 Üst: %35.3
9.5 Alt: %64.7
10.5 Üst: %24.2
10.5 Alt: %75.9
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.93 Korner (Ev: 2.07, Dep: 1.86)
İY 4.5 Üst: %35.8
İY 4.5 Alt: %64.3
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %49.3 |
Eşit: %13.7 |
Dep: %37.0
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
21.1
Ev: 11.4 • Dep: 9.8
İsabetli Şut
7.4
Ev: 4 • Dep: 3.4
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %45.5
21.5 Alt: %54.5
23.5 Şut Üst: %29.5
23.5 Alt: %70.5
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %46.0
7.5 Alt: %54.0
8.5 İsabetli Üst: %32.4
8.5 Alt: %67.6
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiCrateús
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Guarany de Sobral
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Crateús (0.0)
@1.84
%54.3 İhtimal
İade (Push): %30.5
Guarany de Sobral (+0.00)
@2.19
%45.7 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.25 Gol Üst
@2.17
%46.2 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.25 Gol Alt
@1.86
%53.8 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @6.05 | %16.5 | %0.0 | @1.20 | %83.5 |
| -1.25 | @5.41 | %18.5 | %0.0 | @1.23 | %81.5 |
| -1.00 | @4.77 | %21.0 | %21.2 | @1.27 | %79.0 |
| -0.75 | @3.30 | %30.3 | %0.0 | @1.44 | %69.7 |
| -0.50 | @2.65 | %37.7 | %0.0 | @1.61 | %62.3 |
| -0.25 | @2.25 | %44.5 | %0.0 | @1.80 | %55.5 |
| 0.0 Ana Hat | @1.84 | %54.3 | %30.5 | @2.19 | %45.7 |
| +0.25 | @1.60 | %62.5 | %0.0 | @2.67 | %37.5 |
| +0.50 | @1.47 | %68.2 | %0.0 | @3.15 | %31.8 |
| +0.75 | @1.33 | %75.4 | %0.0 | @4.06 | %24.6 |
| +1.00 | @1.19 | %84.2 | %19.0 | @6.32 | %15.8 |
| +1.25 | @1.16 | %85.8 | %0.0 | @7.06 | %14.2 |
| +1.50 | @1.15 | %87.2 | %0.0 | @7.80 | %12.8 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.61 | %62.2 | %0.0 | @2.65 | %37.8 |
| +2.00 | @1.82 | %55.0 | %27.6 | @2.22 | %45.0 |
| +2.25 Ana Hat | @2.17 | %46.2 | %0.0 | @1.86 | %53.8 |
| +2.50 | @2.51 | %39.8 | %0.0 | @1.66 | %60.2 |
| +2.75 | @3.03 | %33.0 | %0.0 | @1.49 | %67.0 |
| +3.00 | @4.08 | %24.5 | %20.3 | @1.32 | %75.5 |
| +3.25 | @4.60 | %21.7 | %0.0 | @1.28 | %78.3 |
| +3.50 | @5.12 | %19.5 | %0.0 | @1.24 | %80.5 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 11.2% | 10.1% | 6.0% | 2.2% | 0.6% | 0.1% |
| 1 Gol | 11.3% | 14.3% | 7.2% | 2.6% | 0.7% | 0.2% |
| 2 Gol | 7.4% | 8.0% | 4.3% | 1.6% | 0.4% | 0.1% |
| 3 Gol | 3.0% | 3.2% | 1.7% | 0.6% | 0.2% | 0.0% |
| 4 Gol | 0.9% | 1.0% | 0.5% | 0.2% | 0.1% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.2% | 0.2% | 0.1% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Crateús — Son 5 Maç
G
vs Uniclinic Atletico Clube (D)
0 - 2
M
vs Itapipoca (D)
1 - 0
G
vs Caucaia (E)
3 - 0
M
vs Guarany de Sobral (D)
1 - 0
B
vs Uniclinic Atletico Clube (E)
0 - 0
Guarany de Sobral — Son 5 Maç
G
vs Caucaia (D)
1 - 4
G
vs Uniclinic Atletico Clube (E)
1 - 0
M
vs Itapipoca (D)
3 - 2
G
vs Crateús (E)
1 - 0
M
vs Caucaia (E)
0 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
1 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 04.04.2026 | Cearense - 2 | Guarany de Sobral | 1 - 0 | Crateús |