Argentina
Primera B Metropolitana •
20.06.2026 — 20:30
Deportivo Laferrere
Elo: 1525λ (Beklenen Gol): 1.16
1 - 0
Tamamlandı
İY: 0 - 0
Defensores Unidos
Elo: 1508λ (Beklenen Gol): 1.26
Model Güven Derecesi:
%80
Deportivo Laferrere - Defensores Unidos mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.16, Dep: 1.26 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Defensores Unidos %37.9 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %43.6, Karşılıklı Gol Var olasılığı %50.2, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %29.4 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %56.7
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Deportivo Laferrere xG
1.55
Dengeli
Defensores Unidos xG
1.55
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%32.7
X (Beraberlik)
%29.4
2 (Deplasman)
%37.9
Çifte Şans 1X: %62.1
Çifte Şans X2: %67.3
Çifte Şans 12: %70.6
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %90.1
0.5 Alt: %9.9
1.5 Üst: %70.6
1.5 Alt: %29.4
2.5 Üst: %43.6
2.5 Alt: %56.4
3.5 Üst: %22.6
3.5 Alt: %77.4
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%50.2
KG Yok
%49.8
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%14.0
0-1
%10.3
0-0
%9.9
1-0
%9.3
1-2
%8.2
2-1
%7.5
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %25.5
İY X: %45.9
İY 2: %28.6
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %65.6
İY 0.5 Alt: %34.4
İY 1.5 Üst: %30.4
İY 1.5 Alt: %69.6
İY 2.5 Üst: %9.7
İY 2.5 Alt: %90.3
İY 3.5 Üst: %2.5
İY 3.5 Alt: %97.6
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.41
+
Dep
4.44
=
Toplam
8.85
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %52.4
8.5 Alt: %47.6
9.5 Üst: %39.2
9.5 Alt: %60.8
10.5 Üst: %27.6
10.5 Alt: %72.4
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.07 Korner (Ev: 2.03, Dep: 2.04)
İY 4.5 Üst: %38.5
İY 4.5 Alt: %61.5
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %42.8 |
Eşit: %13.6 |
Dep: %43.6
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
22
Ev: 11.1 • Dep: 10.9
İsabetli Şut
7.7
Ev: 3.9 • Dep: 3.7
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %52.8
21.5 Alt: %47.2
23.5 Şut Üst: %36.2
23.5 Alt: %63.8
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %50.2
7.5 Alt: %49.8
8.5 İsabetli Üst: %36.3
8.5 Alt: %63.7
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiDeportivo Laferrere
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Defensores Unidos
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Deportivo Laferrere (0.0)
@2.16
%46.4 İhtimal
İade (Push): %29.5
Defensores Unidos (+0.00)
@1.86
%53.6 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.25 Gol Üst
@1.99
%50.2 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.25 Gol Alt
@2.01
%49.8 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @7.28 | %13.7 | %0.0 | @1.16 | %86.3 |
| -1.25 | @6.59 | %15.2 | %0.0 | @1.18 | %84.8 |
| -1.00 | @5.90 | %17.0 | %19.0 | @1.20 | %83.1 |
| -0.75 | @3.90 | %25.6 | %0.0 | @1.34 | %74.4 |
| -0.50 | @3.06 | %32.7 | %0.0 | @1.49 | %67.3 |
| -0.25 | @2.61 | %38.3 | %0.0 | @1.62 | %61.7 |
| 0.0 Ana Hat | @2.16 | %46.4 | %29.5 | @1.86 | %53.6 |
| +0.25 | @1.80 | %55.7 | %0.0 | @2.26 | %44.3 |
| +0.50 | @1.61 | %62.2 | %0.0 | @2.65 | %37.8 |
| +0.75 | @1.44 | %69.4 | %0.0 | @3.27 | %30.6 |
| +1.00 | @1.27 | %78.5 | %20.8 | @4.66 | %21.5 |
| +1.25 | @1.23 | %81.0 | %0.0 | @5.27 | %19.0 |
| +1.50 | @1.20 | %83.0 | %0.0 | @5.88 | %17.0 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.52 | %65.9 | %0.0 | @2.93 | %34.1 |
| +2.00 | @1.68 | %59.5 | %27.1 | @2.47 | %40.5 |
| +2.25 Ana Hat | @1.99 | %50.2 | %0.0 | @2.01 | %49.8 |
| +2.50 | @2.30 | %43.4 | %0.0 | @1.77 | %56.6 |
| +2.75 | @2.72 | %36.7 | %0.0 | @1.58 | %63.3 |
| +3.00 | @3.54 | %28.3 | %21.1 | @1.39 | %71.7 |
| +3.25 | @4.01 | %25.0 | %0.0 | @1.33 | %75.1 |
| +3.50 | @4.48 | %22.3 | %0.0 | @1.29 | %77.7 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 9.9% | 10.3% | 7.1% | 3.0% | 0.9% | 0.2% |
| 1 Gol | 9.3% | 14.0% | 8.2% | 3.5% | 1.1% | 0.3% |
| 2 Gol | 6.0% | 7.5% | 4.8% | 2.0% | 0.6% | 0.2% |
| 3 Gol | 2.3% | 2.9% | 1.8% | 0.8% | 0.2% | 0.1% |
| 4 Gol | 0.7% | 0.8% | 0.5% | 0.2% | 0.1% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.2% | 0.2% | 0.1% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
Deportivo Laferrere — Son 5 Maç
M
vs Deportivo Merlo (D)
2 - 1
M
vs Deportivo Camioneros (E)
0 - 2
B
vs Deportivo Merlo (E)
2 - 2
B
vs Deportivo Merlo (D)
1 - 1
B
vs Deportivo Merlo (D)
0 - 0
Defensores Unidos — Son 5 Maç
G
vs Deportivo Laferrere (E)
4 - 1
M
vs Deportivo Laferrere (D)
2 - 0
B
vs Deportivo Laferrere (D)
1 - 1
B
vs Deportivo Laferrere (E)
0 - 0
G
vs Deportivo Laferrere (E)
2 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
8 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 05.05.2018 | Primera C | Defensores Unidos | 4 - 1 | Deportivo Laferrere |
| 01.12.2017 | Primera C | Deportivo Laferrere | 2 - 0 | Defensores Unidos |
| 24.03.2017 | Primera C | Deportivo Laferrere | 1 - 1 | Defensores Unidos |
| 09.09.2016 | Primera C | Defensores Unidos | 0 - 0 | Deportivo Laferrere |
| 22.08.2015 | Primera C | Defensores Unidos | 2 - 1 | Deportivo Laferrere |
| 07.04.2015 | Primera C | Deportivo Laferrere | 2 - 1 | Defensores Unidos |
| 23.03.2014 | Primera C | Deportivo Laferrere | 1 - 0 | Defensores Unidos |
| 27.09.2013 | Primera C | Defensores Unidos | 1 - 0 | Deportivo Laferrere |