World
Friendlies Clubs •
21.03.2026 — 21:00
Stabaek
Elo: 1535λ (Beklenen Gol): 1.85
2 - 3
Tamamlandı
İY: 2 - 1
Kongsvinger
Elo: 1550λ (Beklenen Gol): 1.71
Model Güven Derecesi:
%80
Stabaek - Kongsvinger mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.85, Dep: 1.71 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Stabaek %41.0 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %69.0, Karşılıklı Gol Var olasılığı %69.7, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %23.4 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %75.8
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Stabaek xG
2.00
Dengeli
Kongsvinger xG
1.95
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%41.0
X (Beraberlik)
%23.4
2 (Deplasman)
%35.6
Çifte Şans 1X: %64.4
Çifte Şans X2: %59.0
Çifte Şans 12: %76.6
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %96.4
0.5 Alt: %3.6
1.5 Üst: %87.7
1.5 Alt: %12.3
2.5 Üst: %69.0
2.5 Alt: %31.0
3.5 Üst: %47.6
3.5 Alt: %52.4
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%69.7
KG Yok
%30.3
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%9.7
2-1
%8.3
1-2
%7.7
2-2
%7.1
3-1
%5.1
2-0
%4.9
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %33.0
İY X: %37.3
İY 2: %29.7
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %78.8
İY 0.5 Alt: %21.2
İY 1.5 Üst: %48.4
İY 1.5 Alt: %51.6
İY 2.5 Üst: %21.5
İY 2.5 Alt: %78.5
İY 3.5 Üst: %7.6
İY 3.5 Alt: %92.4
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
5.8
+
Dep
5.41
=
Toplam
11.2
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %78.5
8.5 Alt: %21.5
9.5 Üst: %68.1
9.5 Alt: %31.9
10.5 Üst: %56.4
10.5 Alt: %43.6
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.15 Korner (Ev: 2.67, Dep: 2.49)
İY 4.5 Üst: %58.6
İY 4.5 Alt: %41.4
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %48.6 |
Eşit: %12.0 |
Dep: %39.4
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
29
Ev: 15.3 • Dep: 13.6
İsabetli Şut
10.1
Ev: 5.4 • Dep: 4.7
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %92.2
21.5 Alt: %7.8
23.5 Şut Üst: %84.5
23.5 Alt: %15.5
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %79.1
7.5 Alt: %21.0
8.5 İsabetli Üst: %68.1
8.5 Alt: %31.9
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiStabaek
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Kongsvinger
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Stabaek (0.0)
@1.87
%53.4 İhtimal
İade (Push): %23.8
Kongsvinger (+0.00)
@2.14
%46.6 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+3.25 Gol Üst
@1.91
%52.3 İhtimal
İade (Push): %0.0
+3.25 Gol Alt
@2.10
%47.7 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @4.61 | %21.7 | %0.0 | @1.28 | %78.3 |
| -1.25 | @4.18 | %24.0 | %0.0 | @1.31 | %76.1 |
| -1.00 | @3.74 | %26.8 | %19.0 | @1.37 | %73.3 |
| -0.75 | @2.90 | %34.4 | %0.0 | @1.53 | %65.6 |
| -0.50 | @2.46 | %40.7 | %0.0 | @1.68 | %59.4 |
| -0.25 | @2.17 | %46.2 | %0.0 | @1.86 | %53.9 |
| 0.0 Ana Hat | @1.87 | %53.4 | %23.8 | @2.14 | %46.6 |
| +0.25 | @1.68 | %59.7 | %0.0 | @2.48 | %40.3 |
| +0.50 | @1.55 | %64.5 | %0.0 | @2.82 | %35.5 |
| +0.75 | @1.41 | %70.7 | %0.0 | @3.41 | %29.3 |
| +1.00 | @1.28 | %78.2 | %17.6 | @4.59 | %21.8 |
| +1.25 | @1.24 | %80.3 | %0.0 | @5.08 | %19.7 |
| +1.50 | @1.22 | %82.1 | %0.0 | @5.57 | %17.9 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.16 | %86.1 | %0.0 | @7.21 | %13.9 |
| +2.00 | @1.18 | %84.5 | %19.1 | @6.45 | %15.5 |
| +2.25 | @1.32 | %75.6 | %0.0 | @4.10 | %24.4 |
| +2.50 | @1.46 | %68.4 | %0.0 | @3.16 | %31.6 |
| +2.75 | @1.55 | %64.5 | %0.0 | @2.82 | %35.5 |
| +3.00 | @1.68 | %59.6 | %21.8 | @2.47 | %40.4 |
| +3.25 Ana Hat | @1.91 | %52.3 | %0.0 | @2.10 | %47.7 |
| +3.50 | @2.15 | %46.6 | %0.0 | @1.87 | %53.4 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 3.6% | 4.3% | 4.3% | 2.4% | 1.0% | 0.4% |
| 1 Gol | 4.7% | 9.9% | 7.9% | 4.5% | 1.9% | 0.7% |
| 2 Gol | 4.9% | 8.5% | 7.3% | 4.1% | 1.8% | 0.6% |
| 3 Gol | 3.0% | 5.2% | 4.5% | 2.6% | 1.1% | 0.4% |
| 4 Gol | 1.4% | 2.4% | 2.1% | 1.2% | 0.5% | 0.2% |
| 5 Gol | 0.5% | 0.9% | 0.8% | 0.4% | 0.2% | 0.1% |
Stabaek — Son 5 Maç
G
vs Asane (E)
2 - 0
B
vs ODD Ballklubb (E)
2 - 2
M
vs Kongsvinger (D)
2 - 1
M
vs ODD Ballklubb (D)
2 - 0
B
vs Kongsvinger (E)
2 - 2
Kongsvinger — Son 5 Maç
G
vs Moss (D)
2 - 4
B
vs Sogndal (D)
2 - 2
B
vs Ranheim (E)
1 - 1
G
vs Stabaek (E)
2 - 1
G
vs Sogndal (E)
4 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
7 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 10.08.2025 | 1. Division | Kongsvinger | 2 - 1 | Stabaek |
| 31.05.2025 | 1. Division | Stabaek | 2 - 2 | Kongsvinger |
| 23.03.2025 | Friendlies Clubs | Kongsvinger | 1 - 0 | Stabaek |
| 21.10.2024 | 1. Division | Kongsvinger | 1 - 3 | Stabaek |
| 04.05.2024 | 1. Division | Stabaek | 5 - 0 | Kongsvinger |
| 25.03.2023 | Friendlies Clubs | Kongsvinger | 1 - 1 | Stabaek |
| 27.08.2022 | 1. Division | Kongsvinger | 0 - 1 | Stabaek |