Cyprus
1. Division •
25.05.2026 — 18:00
Stabaek
Elo: 1535λ (Beklenen Gol): 2.10
2 - 0
Tamamlandı
İY: 1 - 0
Kongsvinger
Elo: 1550λ (Beklenen Gol): 1.85
Model Güven Derecesi:
%80
Stabaek - Kongsvinger mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 2.10, Dep: 1.85 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Stabaek %43.9 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %75.3, Karşılıklı Gol Var olasılığı %74.4, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %21.9 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %80.1
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Stabaek xG
2.35
Dengeli
Kongsvinger xG
1.95
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%43.9
X (Beraberlik)
%21.9
2 (Deplasman)
%34.3
Çifte Şans 1X: %65.7
Çifte Şans X2: %56.1
Çifte Şans 12: %78.1
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %97.4
0.5 Alt: %2.6
1.5 Üst: %91.0
1.5 Alt: %9.0
2.5 Üst: %75.3
2.5 Alt: %24.7
3.5 Üst: %55.5
3.5 Alt: %44.5
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%74.4
KG Yok
%25.6
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%8.1
2-1
%7.9
2-2
%7.3
1-2
%6.9
3-1
%5.5
3-2
%5.1
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %35.4
İY X: %35.3
İY 2: %29.3
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %82.0
İY 0.5 Alt: %18.0
İY 1.5 Üst: %53.7
İY 1.5 Alt: %46.3
İY 2.5 Üst: %25.9
İY 2.5 Alt: %74.1
İY 3.5 Üst: %10.1
İY 3.5 Alt: %89.9
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
6.3
+
Dep
5.69
=
Toplam
11.99
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %84.4
8.5 Alt: %15.6
9.5 Üst: %75.7
9.5 Alt: %24.3
10.5 Üst: %65.2
10.5 Alt: %34.8
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.52 Korner (Ev: 2.9, Dep: 2.62)
İY 4.5 Üst: %64.5
İY 4.5 Alt: %35.5
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %51.2 |
Eşit: %11.5 |
Dep: %37.4
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
31.3
Ev: 16.8 • Dep: 14.5
İsabetli Şut
10.9
Ev: 6 • Dep: 5
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %96.6
21.5 Alt: %3.4
23.5 Şut Üst: %92.3
23.5 Alt: %7.7
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %85.3
7.5 Alt: %14.7
8.5 İsabetli Üst: %76.3
8.5 Alt: %23.7
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiStabaek
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Kongsvinger
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Stabaek (-0.25)
@2.05
%48.8 İhtimal
İade (Push): %0.0
Kongsvinger (+0.25)
@1.95
%51.2 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+3.75 Gol Üst
@2.04
%48.9 İhtimal
İade (Push): %0.0
+3.75 Gol Alt
@1.96
%51.1 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @4.12 | %24.3 | %0.0 | @1.32 | %75.7 |
| -1.25 | @3.73 | %26.8 | %0.0 | @1.37 | %73.2 |
| -1.00 | @3.34 | %30.0 | %19.0 | @1.43 | %70.1 |
| -0.75 | @2.68 | %37.3 | %0.0 | @1.60 | %62.7 |
| -0.50 | @2.31 | %43.3 | %0.0 | @1.76 | %56.7 |
| -0.25 Ana Hat | @2.05 | %48.8 | %0.0 | @1.95 | %51.2 |
| 0.0 | @1.79 | %55.9 | %22.6 | @2.27 | %44.1 |
| +0.25 | @1.63 | %61.5 | %0.0 | @2.60 | %38.5 |
| +0.50 | @1.52 | %65.8 | %0.0 | @2.92 | %34.2 |
| +0.75 | @1.39 | %71.8 | %0.0 | @3.55 | %28.2 |
| +1.00 | @1.27 | %79.0 | %16.7 | @4.76 | %21.0 |
| +1.25 | @1.24 | %80.9 | %0.0 | @5.23 | %19.1 |
| +1.50 | @1.21 | %82.5 | %0.0 | @5.71 | %17.5 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.11 | %89.9 | %0.0 | @9.87 | %10.1 |
| +2.00 | @1.12 | %88.9 | %16.2 | @9.00 | %11.1 |
| +2.25 | @1.23 | %81.1 | %0.0 | @5.29 | %18.9 |
| +2.50 | @1.34 | %74.5 | %0.0 | @3.93 | %25.5 |
| +2.75 | @1.40 | %71.6 | %0.0 | @3.53 | %28.4 |
| +3.00 | @1.47 | %68.0 | %20.5 | @3.12 | %32.0 |
| +3.25 | @1.66 | %60.2 | %0.0 | @2.51 | %39.8 |
| +3.50 | @1.85 | %54.1 | %0.0 | @2.18 | %45.9 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 2.6% | 3.1% | 3.4% | 2.1% | 1.0% | 0.4% |
| 1 Gol | 3.6% | 8.3% | 7.2% | 4.4% | 2.0% | 0.8% |
| 2 Gol | 4.4% | 8.1% | 7.5% | 4.6% | 2.1% | 0.8% |
| 3 Gol | 3.1% | 5.7% | 5.2% | 3.2% | 1.5% | 0.6% |
| 4 Gol | 1.6% | 3.0% | 2.7% | 1.7% | 0.8% | 0.3% |
| 5 Gol | 0.7% | 1.2% | 1.2% | 0.7% | 0.3% | 0.1% |
Stabaek — Son 5 Maç
B
vs ODD Ballklubb (D)
2 - 2
G
vs Asane (E)
4 - 0
M
vs Kongsvinger (E)
2 - 3
G
vs Asane (E)
2 - 0
B
vs ODD Ballklubb (E)
2 - 2
Kongsvinger — Son 5 Maç
B
vs Ranheim (D)
1 - 1
G
vs Moss (E)
2 - 1
G
vs Stabaek (D)
2 - 3
G
vs Moss (D)
2 - 4
B
vs Sogndal (D)
2 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
8 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 21.03.2026 | Friendlies Clubs | Stabaek | 2 - 3 | Kongsvinger |
| 10.08.2025 | 1. Division | Kongsvinger | 2 - 1 | Stabaek |
| 31.05.2025 | 1. Division | Stabaek | 2 - 2 | Kongsvinger |
| 23.03.2025 | Friendlies Clubs | Kongsvinger | 1 - 0 | Stabaek |
| 21.10.2024 | 1. Division | Kongsvinger | 1 - 3 | Stabaek |
| 04.05.2024 | 1. Division | Stabaek | 5 - 0 | Kongsvinger |
| 25.03.2023 | Friendlies Clubs | Kongsvinger | 1 - 1 | Stabaek |
| 27.08.2022 | 1. Division | Kongsvinger | 0 - 1 | Stabaek |