Brazil
Cearense - 2 •
22.05.2026 — 01:00
Barbalha
Elo: 1470λ (Beklenen Gol): 0.79
1 - 4
Tamamlandı
İY: 1 - 3
Uniclinic Atletico Clube
Elo: 1476λ (Beklenen Gol): 0.53
Model Güven Derecesi:
%80
Barbalha - Uniclinic Atletico Clube mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 0.79, Dep: 0.53 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Barbalha %37.8 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %14.7, Karşılıklı Gol Var olasılığı %23.2, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %40.8 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %69.1
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Barbalha xG
1.20
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Uniclinic Atletico Clube xG
0.80
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.20 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (0.79 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%37.8
X (Beraberlik)
%40.8
2 (Deplasman)
%21.4
Çifte Şans 1X: %78.6
Çifte Şans X2: %62.2
Çifte Şans 12: %59.2
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %72.4
0.5 Alt: %27.6
1.5 Üst: %38.8
1.5 Alt: %61.2
2.5 Üst: %14.7
2.5 Alt: %85.3
3.5 Üst: %4.5
3.5 Alt: %95.5
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%23.2
KG Yok
%76.8
En Olası Skorlar
Top 6 Skor0-0
%27.6
1-0
%20.4
0-1
%13.2
1-1
%12.0
2-0
%8.4
2-1
%4.4
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %24.3
İY X: %60.7
İY 2: %15.0
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %44.4
İY 0.5 Alt: %55.6
İY 1.5 Üst: %12.3
İY 1.5 Alt: %87.7
İY 2.5 Üst: %2.2
İY 2.5 Alt: %97.8
İY 3.5 Üst: %0.3
İY 3.5 Alt: %99.7
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
3.68
+
Dep
2.85
=
Toplam
6.53
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %21.2
8.5 Alt: %78.8
9.5 Üst: %12.5
9.5 Alt: %87.5
10.5 Üst: %6.8
10.5 Alt: %93.2
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3 Korner (Ev: 1.69, Dep: 1.31)
İY 4.5 Üst: %18.5
İY 4.5 Alt: %81.5
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %54.9 |
Eşit: %15.2 |
Dep: %29.9
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
15.3
Ev: 8.9 • Dep: 6.4
İsabetli Şut
5.3
Ev: 3.2 • Dep: 2.2
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %6.1
21.5 Alt: %93.9
23.5 Şut Üst: %2.3
23.5 Alt: %97.7
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %17.2
7.5 Alt: %82.8
8.5 İsabetli Üst: %9.3
8.5 Alt: %90.7
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiBarbalha
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Uniclinic Atletico Clube
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Barbalha (-0.25)
@2.10
%47.5 İhtimal
İade (Push): %0.0
Uniclinic Atletico Clube (+0.25)
@1.91
%52.5 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+1.50 Gol Üst
@2.58
%38.8 İhtimal
İade (Push): %0.0
+1.50 Gol Alt
@1.63
%61.2 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @7.88 | %12.7 | %0.0 | @1.15 | %87.3 |
| -1.25 | @6.89 | %14.5 | %0.0 | @1.17 | %85.5 |
| -1.00 | @5.90 | %17.0 | %25.1 | @1.20 | %83.1 |
| -0.75 | @3.46 | %28.9 | %0.0 | @1.41 | %71.1 |
| -0.50 | @2.64 | %37.8 | %0.0 | @1.61 | %62.2 |
| -0.25 Ana Hat | @2.10 | %47.5 | %0.0 | @1.91 | %52.5 |
| 0.0 | @1.57 | %63.9 | %40.8 | @2.77 | %36.1 |
| +0.25 | @1.37 | %73.1 | %0.0 | @3.72 | %26.9 |
| +0.50 | @1.27 | %78.6 | %0.0 | @4.68 | %21.4 |
| +0.75 | @1.17 | %85.6 | %0.0 | @6.95 | %14.4 |
| +1.00 | @1.06 | %94.0 | %16.3 | @16.60 | %6.0 |
| +1.25 | @1.06 | %94.5 | %0.0 | @18.22 | %5.5 |
| +1.50 | @1.05 | %95.0 | %0.0 | @19.84 | %5.0 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @3.29 | %30.4 | %0.0 | @1.44 | %69.6 |
| +2.00 | @5.16 | %19.4 | %24.1 | @1.24 | %80.6 |
| +2.25 | @5.98 | %16.7 | %0.0 | @1.20 | %83.3 |
| +2.50 | @6.80 | %14.7 | %0.0 | @1.17 | %85.3 |
| +2.75 | @9.89 | %10.1 | %0.0 | @1.11 | %89.9 |
| +3.00 | @20.03 | %5.0 | %10.2 | @1.05 | %95.0 |
| +3.25 | @21.17 | %4.7 | %0.0 | @1.05 | %95.3 |
| +3.50 | @22.31 | %4.5 | %0.0 | @1.05 | %95.5 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 27.6% | 13.2% | 3.7% | 0.6% | 0.1% | 0.0% |
| 1 Gol | 20.4% | 12.0% | 2.9% | 0.5% | 0.1% | 0.0% |
| 2 Gol | 8.4% | 4.4% | 1.2% | 0.2% | 0.0% | 0.0% |
| 3 Gol | 2.2% | 1.2% | 0.3% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
| 4 Gol | 0.4% | 0.2% | 0.1% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.1% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Barbalha — Son 5 Maç
B
vs Cariri (E)
0 - 0
M
vs Guarani De Juazeiro (D)
2 - 1
G
vs Icasa (E)
1 - 0
M
vs Crato (D)
1 - 0
M
vs Cariri (D)
4 - 1
Uniclinic Atletico Clube — Son 5 Maç
M
vs Ferroviario (D)
2 - 0
B
vs Caucaia (D)
1 - 1
G
vs Fluminense PI (D)
1 - 2
B
vs Fluminense PI (E)
1 - 1
M
vs Crateús (E)
0 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
6 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 09.03.2024 | Cearense - 1 | Barbalha | 2 - 0 | Uniclinic Atletico Clube |
| 03.03.2024 | Cearense - 1 | Uniclinic Atletico Clube | 3 - 2 | Barbalha |
| 16.02.2024 | Cearense - 1 | Uniclinic Atletico Clube | 0 - 0 | Barbalha |
| 14.02.2021 | Cearense - 1 | Barbalha | 2 - 1 | Uniclinic Atletico Clube |
| 22.02.2020 | Cearense - 1 | Uniclinic Atletico Clube | 3 - 0 | Barbalha |
| 23.01.2020 | Cearense - 1 | Barbalha | 2 - 1 | Uniclinic Atletico Clube |