Brazil
Serie D •
26.05.2026 — 22:00
Uniclinic Atletico Clube
Elo: 1483λ (Beklenen Gol): 0.78
0 - 3
Tamamlandı
İY: 0 - 1
Tirol/CEFAT
Elo: 1520λ (Beklenen Gol): 1.03
Model Güven Derecesi:
%61
Veri Kalitesi Bildirimi: Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (3 maç). | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Uniclinic Atletico Clube - Tirol/CEFAT mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 0.78, Dep: 1.03 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Tirol/CEFAT %39.5 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %27.1, Karşılıklı Gol Var olasılığı %35.8, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %34.4 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %58.1
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Uniclinic Atletico Clube xG
1.20
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Tirol/CEFAT xG
1.20
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.20 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (0.78 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%26.1
X (Beraberlik)
%34.4
2 (Deplasman)
%39.5
Çifte Şans 1X: %60.6
Çifte Şans X2: %73.9
Çifte Şans 12: %65.6
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %82.6
0.5 Alt: %17.4
1.5 Üst: %54.9
1.5 Alt: %45.1
2.5 Üst: %27.1
2.5 Alt: %72.9
3.5 Üst: %11.0
3.5 Alt: %89.0
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%35.8
KG Yok
%64.3
En Olası Skorlar
Top 6 Skor0-0
%17.4
0-1
%15.9
1-1
%14.1
1-0
%11.8
0-2
%8.6
1-2
%6.8
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %19.6
İY X: %52.9
İY 2: %27.5
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %55.1
İY 0.5 Alt: %44.9
İY 1.5 Üst: %20.1
İY 1.5 Alt: %79.9
İY 2.5 Üst: %4.9
İY 2.5 Alt: %95.1
İY 3.5 Üst: %0.9
İY 3.5 Alt: %99.1
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
3.65
+
Dep
3.93
=
Toplam
7.58
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %34.9
8.5 Alt: %65.1
9.5 Üst: %23.3
9.5 Alt: %76.7
10.5 Üst: %14.5
10.5 Alt: %85.6
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.49 Korner (Ev: 1.68, Dep: 1.81)
İY 4.5 Üst: %27.2
İY 4.5 Alt: %72.8
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %38.8 |
Eşit: %14.7 |
Dep: %46.6
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
18.2
Ev: 8.8 • Dep: 9.4
İsabetli Şut
6.4
Ev: 3.1 • Dep: 3.2
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %21.8
21.5 Alt: %78.2
23.5 Şut Üst: %11.2
23.5 Alt: %88.8
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %30.8
7.5 Alt: %69.2
8.5 İsabetli Üst: %19.3
8.5 Alt: %80.7
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiUniclinic Atletico Clube
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Tirol/CEFAT
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Uniclinic Atletico Clube (+0.25)
@1.91
%52.4 İhtimal
İade (Push): %0.0
Tirol/CEFAT (-0.25)
@2.10
%47.6 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+1.75 Gol Üst
@2.10
%47.6 İhtimal
İade (Push): %0.0
+1.75 Gol Alt
@1.91
%52.4 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @11.89 | %8.4 | %0.0 | @1.09 | %91.6 |
| -1.25 | @10.84 | %9.2 | %0.0 | @1.10 | %90.8 |
| -1.00 | @9.78 | %10.2 | %17.7 | @1.11 | %89.8 |
| -0.75 | @5.28 | %19.0 | %0.0 | @1.23 | %81.1 |
| -0.50 | @3.83 | %26.1 | %0.0 | @1.35 | %73.9 |
| -0.25 | @3.17 | %31.6 | %0.0 | @1.46 | %68.4 |
| 0.0 | @2.51 | %39.9 | %34.5 | @1.66 | %60.1 |
| +0.25 Ana Hat | @1.91 | %52.4 | %0.0 | @2.10 | %47.6 |
| +0.50 | @1.65 | %60.6 | %0.0 | @2.54 | %39.4 |
| +0.75 | @1.46 | %68.7 | %0.0 | @3.19 | %31.3 |
| +1.00 | @1.26 | %79.3 | %23.6 | @4.83 | %20.7 |
| +1.25 | @1.22 | %82.1 | %0.0 | @5.57 | %18.0 |
| +1.50 | @1.19 | %84.2 | %0.0 | @6.32 | %15.8 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 Ana Hat | @2.10 | %47.6 | %0.0 | @1.91 | %52.4 |
| +2.00 | @2.67 | %37.5 | %27.8 | @1.60 | %62.5 |
| +2.25 | @3.18 | %31.4 | %0.0 | @1.46 | %68.6 |
| +2.50 | @3.69 | %27.1 | %0.0 | @1.37 | %72.9 |
| +2.75 | @4.84 | %20.7 | %0.0 | @1.26 | %79.4 |
| +3.00 | @7.69 | %13.0 | %16.2 | @1.15 | %87.0 |
| +3.25 | @8.43 | %11.9 | %0.0 | @1.13 | %88.1 |
| +3.50 | @9.17 | %10.9 | %0.0 | @1.12 | %89.1 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 17.4% | 15.9% | 8.6% | 3.0% | 0.8% | 0.2% |
| 1 Gol | 11.8% | 14.2% | 6.8% | 2.3% | 0.6% | 0.1% |
| 2 Gol | 5.0% | 5.1% | 2.6% | 0.9% | 0.2% | 0.0% |
| 3 Gol | 1.3% | 1.3% | 0.7% | 0.2% | 0.1% | 0.0% |
| 4 Gol | 0.3% | 0.3% | 0.1% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Uniclinic Atletico Clube — Son 5 Maç
G
vs Barbalha (D)
1 - 4
M
vs Ferroviario (D)
2 - 0
B
vs Caucaia (D)
1 - 1
G
vs Fluminense PI (D)
1 - 2
B
vs Fluminense PI (E)
1 - 1
Tirol/CEFAT — Son 5 Maç
G
vs Altos (E)
1 - 0
M
vs Altos (D)
2 - 1
G
vs Quixada (D)
0 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.