Austria
Victoria NPL 2 •
22.06.2026 — 13:15
Melbourne Victory II
Elo: 1565λ (Beklenen Gol): 2.28
4 - 1
Tamamlandı
İY: 1 - 1
Brunswick City
Elo: 1491λ (Beklenen Gol): 1.73
Model Güven Derecesi:
%72
Melbourne Victory II - Brunswick City mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 2.28, Dep: 1.73 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Melbourne Victory II %50.0 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %76.4, Karşılıklı Gol Var olasılığı %74.4, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %21.1 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %71.5
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Melbourne Victory II xG
2.39
Dengeli
Brunswick City xG
1.95
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%50.0
X (Beraberlik)
%21.1
2 (Deplasman)
%28.9
Çifte Şans 1X: %71.1
Çifte Şans X2: %50.0
Çifte Şans 12: %78.9
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %97.6
0.5 Alt: %2.4
1.5 Üst: %91.5
1.5 Alt: %8.5
2.5 Üst: %76.4
2.5 Alt: %23.6
3.5 Üst: %56.9
3.5 Alt: %43.1
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%74.4
KG Yok
%25.6
En Olası Skorlar
Top 6 Skor2-1
%8.2
1-1
%7.7
2-2
%7.1
3-1
%6.2
1-2
%6.2
3-2
%5.4
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %39.4
İY X: %34.6
İY 2: %26.0
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %82.5
İY 0.5 Alt: %17.5
İY 1.5 Üst: %54.6
İY 1.5 Alt: %45.4
İY 2.5 Üst: %26.7
İY 2.5 Alt: %73.3
İY 3.5 Üst: %10.5
İY 3.5 Alt: %89.5
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
6.68
+
Dep
5.44
=
Toplam
12.11
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %85.2
8.5 Alt: %14.8
9.5 Üst: %76.8
9.5 Alt: %23.3
10.5 Üst: %66.5
10.5 Alt: %33.5
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.57 Korner (Ev: 3.07, Dep: 2.5)
İY 4.5 Üst: %65.4
İY 4.5 Alt: %34.6
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %58.3 |
Eşit: %10.9 |
Dep: %30.8
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
31.7
Ev: 18 • Dep: 13.7
İsabetli Şut
11.1
Ev: 6.4 • Dep: 4.7
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %97.1
21.5 Alt: %2.9
23.5 Şut Üst: %93.3
23.5 Alt: %6.7
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %86.3
7.5 Alt: %13.7
8.5 İsabetli Üst: %77.7
8.5 Alt: %22.3
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiMelbourne Victory II
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Brunswick City
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Melbourne Victory II (-0.50)
@2.04
%49.0 İhtimal
İade (Push): %0.0
Brunswick City (+0.50)
@1.96
%51.0 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+3.75 Gol Üst
@1.99
%50.2 İhtimal
İade (Push): %0.0
+3.75 Gol Alt
@2.01
%49.8 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @3.45 | %29.0 | %0.0 | @1.41 | %71.0 |
| -1.25 | @3.10 | %32.2 | %0.0 | @1.48 | %67.8 |
| -1.00 | @2.76 | %36.2 | %20.0 | @1.57 | %63.8 |
| -0.75 | @2.31 | %43.3 | %0.0 | @1.76 | %56.7 |
| -0.50 Ana Hat | @2.04 | %49.0 | %0.0 | @1.96 | %51.0 |
| -0.25 | @1.82 | %55.0 | %0.0 | @2.22 | %45.0 |
| 0.0 | @1.60 | %62.7 | %21.9 | @2.68 | %37.3 |
| +0.25 | @1.49 | %67.3 | %0.0 | @3.05 | %32.8 |
| +0.50 | @1.41 | %70.8 | %0.0 | @3.43 | %29.2 |
| +0.75 | @1.31 | %76.6 | %0.0 | @4.27 | %23.4 |
| +1.00 | @1.20 | %83.3 | %15.0 | @6.00 | %16.7 |
| +1.25 | @1.18 | %84.7 | %0.0 | @6.53 | %15.3 |
| +1.50 | @1.17 | %85.8 | %0.0 | @7.06 | %14.2 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.11 | %90.4 | %0.0 | @10.40 | %9.6 |
| +2.00 | @1.12 | %89.5 | %15.7 | @9.52 | %10.5 |
| +2.25 | @1.22 | %81.9 | %0.0 | @5.52 | %18.1 |
| +2.50 | @1.33 | %75.5 | %0.0 | @4.07 | %24.5 |
| +2.75 | @1.38 | %72.7 | %0.0 | @3.66 | %27.3 |
| +3.00 | @1.44 | %69.2 | %20.2 | @3.25 | %30.8 |
| +3.25 | @1.63 | %61.4 | %0.0 | @2.59 | %38.6 |
| +3.50 | @1.81 | %55.2 | %0.0 | @2.23 | %44.8 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 2.4% | 2.7% | 2.8% | 1.6% | 0.7% | 0.2% |
| 1 Gol | 3.7% | 8.0% | 6.4% | 3.7% | 1.6% | 0.6% |
| 2 Gol | 4.9% | 8.5% | 7.3% | 4.2% | 1.8% | 0.6% |
| 3 Gol | 3.7% | 6.4% | 5.6% | 3.2% | 1.4% | 0.5% |
| 4 Gol | 2.1% | 3.7% | 3.2% | 1.8% | 0.8% | 0.3% |
| 5 Gol | 1.0% | 1.7% | 1.5% | 0.8% | 0.4% | 0.1% |
Melbourne Victory II — Son 5 Maç
G
vs North Sunshine Eagles (D)
1 - 4
B
vs Langwarrin (E)
3 - 3
G
vs Western United II (E)
2 - 1
M
vs Brunswick City (D)
3 - 2
M
vs Western United II (E)
2 - 4
Brunswick City — Son 5 Maç
G
vs Eltham Redbacks FC (E)
3 - 1
M
vs Brunswick Juventus FC (E)
0 - 3
G
vs Melbourne Victory II (E)
3 - 2
G
vs Melbourne Victory II (E)
3 - 2
M
vs Melbourne Victory II (D)
2 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
3 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 13.03.2026 | Victoria NPL 2 | Brunswick City | 3 - 2 | Melbourne Victory II |
| 12.07.2024 | Victoria NPL 2 | Brunswick City | 3 - 2 | Melbourne Victory II |
| 14.04.2024 | Victoria NPL 2 | Melbourne Victory II | 2 - 1 | Brunswick City |