Austria
Queensland Premier League •
20.06.2026 — 10:00
Capalaba
Elo: 1435λ (Beklenen Gol): 1.56
0 - 5
Tamamlandı
İY: 0 - 1
SC Wanderers
Elo: 1527λ (Beklenen Gol): 2.16
Model Güven Derecesi:
%80
Capalaba - SC Wanderers mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.56, Dep: 2.16 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre SC Wanderers %50.9 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %71.8, Karşılıklı Gol Var olasılığı %70.5, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %21.9 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %71.6
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Capalaba xG
1.95
Dengeli
SC Wanderers xG
2.31
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%27.2
X (Beraberlik)
%21.9
2 (Deplasman)
%51.0
Çifte Şans 1X: %49.1
Çifte Şans X2: %72.8
Çifte Şans 12: %78.1
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %96.9
0.5 Alt: %3.1
1.5 Üst: %89.2
1.5 Alt: %10.8
2.5 Üst: %71.8
2.5 Alt: %28.2
3.5 Üst: %51.0
3.5 Alt: %49.0
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%70.5
KG Yok
%29.5
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-2
%8.8
1-1
%8.8
2-2
%6.9
1-3
%6.4
2-1
%6.4
0-2
%5.7
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %24.5
İY X: %36.0
İY 2: %39.6
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %80.2
İY 0.5 Alt: %19.8
İY 1.5 Üst: %50.7
İY 1.5 Alt: %49.4
İY 2.5 Üst: %23.3
İY 2.5 Alt: %76.7
İY 3.5 Üst: %8.6
İY 3.5 Alt: %91.4
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
5.22
+
Dep
6.37
=
Toplam
11.59
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %81.6
8.5 Alt: %18.4
9.5 Üst: %72.0
9.5 Alt: %28.0
10.5 Üst: %60.8
10.5 Alt: %39.2
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 5.33 Korner (Ev: 2.4, Dep: 2.93)
İY 4.5 Üst: %61.6
İY 4.5 Alt: %38.5
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %31.3 |
Eşit: %11.2 |
Dep: %57.5
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
30
Ev: 13.6 • Dep: 16.4
İsabetli Şut
10.4
Ev: 4.8 • Dep: 5.6
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %94.5
21.5 Alt: %5.5
23.5 Şut Üst: %88.4
23.5 Alt: %11.6
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %81.7
7.5 Alt: %18.3
8.5 İsabetli Üst: %71.5
8.5 Alt: %28.5
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiCapalaba
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
SC Wanderers
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Capalaba (+0.50)
@2.00
%49.9 İhtimal
İade (Push): %0.0
SC Wanderers (-0.50)
@2.00
%50.1 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+3.50 Gol Üst
@2.02
%49.6 İhtimal
İade (Push): %0.0
+3.50 Gol Alt
@1.98
%50.4 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @7.85 | %12.7 | %0.0 | @1.15 | %87.3 |
| -1.25 | @7.27 | %13.8 | %0.0 | @1.16 | %86.3 |
| -1.00 | @6.70 | %14.9 | %14.7 | @1.18 | %85.1 |
| -0.75 | @4.61 | %21.7 | %0.0 | @1.28 | %78.3 |
| -0.50 | @3.65 | %27.4 | %0.0 | @1.38 | %72.6 |
| -0.25 | @3.24 | %30.9 | %0.0 | @1.45 | %69.1 |
| 0.0 | @2.83 | %35.4 | %22.5 | @1.55 | %64.6 |
| +0.25 | @2.29 | %43.6 | %0.0 | @1.77 | %56.4 |
| +0.50 Ana Hat | @2.00 | %49.9 | %0.0 | @2.00 | %50.1 |
| +0.75 | @1.80 | %55.7 | %0.0 | @2.26 | %44.3 |
| +1.00 | @1.59 | %62.9 | %20.6 | @2.69 | %37.1 |
| +1.25 | @1.49 | %67.2 | %0.0 | @3.04 | %32.9 |
| +1.50 | @1.42 | %70.5 | %0.0 | @3.39 | %29.5 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.14 | %87.8 | %0.0 | @8.19 | %12.2 |
| +2.00 | @1.16 | %86.5 | %17.9 | @7.38 | %13.6 |
| +2.25 | @1.28 | %78.0 | %0.0 | @4.54 | %22.0 |
| +2.50 | @1.41 | %71.0 | %0.0 | @3.45 | %29.0 |
| +2.75 | @1.48 | %67.5 | %0.0 | @3.08 | %32.5 |
| +3.00 | @1.58 | %63.1 | %21.4 | @2.71 | %36.9 |
| +3.25 | @1.80 | %55.6 | %0.0 | @2.25 | %44.5 |
| +3.50 Ana Hat | @2.02 | %49.6 | %0.0 | @1.98 | %50.4 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 3.1% | 4.8% | 5.8% | 4.2% | 2.3% | 1.0% |
| 1 Gol | 3.3% | 9.0% | 9.1% | 6.5% | 3.5% | 1.5% |
| 2 Gol | 3.0% | 6.5% | 7.1% | 5.1% | 2.8% | 1.2% |
| 3 Gol | 1.6% | 3.4% | 3.7% | 2.7% | 1.4% | 0.6% |
| 4 Gol | 0.6% | 1.3% | 1.4% | 1.0% | 0.6% | 0.2% |
| 5 Gol | 0.2% | 0.4% | 0.4% | 0.3% | 0.2% | 0.1% |
Capalaba — Son 5 Maç
M
vs Logan Lightning (D)
1 - 0
B
vs SC Wanderers (D)
1 - 1
G
vs SC Wanderers (D)
0 - 4
G
vs SC Wanderers (E)
2 - 1
M
vs SC Wanderers (D)
2 - 1
SC Wanderers — Son 5 Maç
G
vs Redlands United (D)
2 - 4
G
vs North Star (E)
1 - 0
M
vs Caboolture (E)
1 - 2
B
vs Capalaba (E)
1 - 1
G
vs Caboolture (E)
4 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
8 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 14.03.2026 | Queensland Premier League | SC Wanderers | 1 - 1 | Capalaba |
| 11.06.2023 | Queensland Premier League | SC Wanderers | 0 - 4 | Capalaba |
| 04.03.2023 | Queensland Premier League | Capalaba | 2 - 1 | SC Wanderers |
| 19.06.2022 | Queensland NPL | SC Wanderers | 2 - 1 | Capalaba |
| 16.04.2022 | Queensland NPL | Capalaba | 1 - 1 | SC Wanderers |
| 27.06.2021 | Queensland NPL | Capalaba | 1 - 2 | SC Wanderers |
| 07.03.2021 | Queensland NPL | SC Wanderers | 6 - 3 | Capalaba |
| 03.10.2020 | Queensland NPL | SC Wanderers | 2 - 0 | Capalaba |