Peru
Primera División •
09.11.2026 — 02:00
• Hakem: Francisco Gilabert
Universidad de Concepcion
Elo: 1501λ (Beklenen Gol): 0.80
VS
Başlamadı
O'Higgins
Elo: 1551λ (Beklenen Gol): 1.97
Model Güven Derecesi:
%80
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Universidad de Concepcion - O'Higgins mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 0.80, Dep: 1.97 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre O'Higgins %64.2 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %52.3, Karşılıklı Gol Var olasılığı %48.0, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %22.2 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %42.1
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 40.4%
Elo: 25.5%
Pinnacle: 21.3%
Xg: 12.8%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Universidad de Concepcion xG
1.20
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
O'Higgins xG
2.00
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.20 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (0.80 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%13.5
X (Beraberlik)
%22.2
2 (Deplasman)
%64.3
Çifte Şans 1X: %35.8
Çifte Şans X2: %86.5
Çifte Şans 12: %77.8
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %92.9
0.5 Alt: %7.1
1.5 Üst: %77.1
1.5 Alt: %22.9
2.5 Üst: %52.3
2.5 Alt: %47.7
3.5 Üst: %30.1
3.5 Alt: %69.9
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%48.0
KG Yok
%52.0
En Olası Skorlar
Top 6 Skor0-2
%12.2
0-1
%11.6
1-1
%10.6
1-2
%9.7
0-3
%8.0
0-0
%7.0
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %13.7
İY X: %40.1
İY 2: %46.2
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %70.5
İY 0.5 Alt: %29.5
İY 1.5 Üst: %36.0
İY 1.5 Alt: %64.1
İY 2.5 Üst: %12.9
İY 2.5 Alt: %87.1
İY 3.5 Üst: %3.6
İY 3.5 Alt: %96.4
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
3.68
+
Dep
5.96
=
Toplam
9.65
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %62.6
8.5 Alt: %37.4
9.5 Üst: %49.7
9.5 Alt: %50.3
10.5 Üst: %37.3
10.5 Alt: %62.7
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.44 Korner (Ev: 1.69, Dep: 2.74)
İY 4.5 Üst: %45.6
İY 4.5 Alt: %54.4
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %18.3 |
Eşit: %10.1 |
Dep: %71.7
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
24.1
Ev: 8.9 • Dep: 15.2
İsabetli Şut
8.4
Ev: 3.2 • Dep: 5.2
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %69.6
21.5 Alt: %30.4
23.5 Şut Üst: %53.9
23.5 Alt: %46.1
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %60.0
7.5 Alt: %40.0
8.5 İsabetli Üst: %46.2
8.5 Alt: %53.8
Bahis Oranları & Beklenen Değer (EV) Analizi
William Hill • Marj: %40.7| Seçim | Piyasa Oranı | Arındırılmış Piyasa İhtimali | Model Olasılığımız | Beklenen Değer (EV) | Fark (Edge) | Kelly Tavsiyesi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| MS 1 | 1,95 | %37.2 | %13.5 | -73.6% | -23.7% | 0% (Bahis Önerilmez) |
| MS X | 3,10 | %20.2 | %22.2 | -31.2% | +2.0% | 0% (Bahis Önerilmez) |
| MS 2 Değerli Bahis | 1,75 | %42.6 | %64.3 | +12.4% | +21.6% | Kasanın %5.0'i |
| 2.5 Gol Üst Değerli Bahis | 4,00 | %23.1 | %52.3 | +109.4% | +29.3% | Kasanın %5.0'i |
| 2.5 Gol Alt | 1,20 | %76.9 | %47.7 | -42.8% | -29.3% | 0% (Bahis Önerilmez) |
| Karşılıklı Gol Var Değerli Bahis | 4,20 | %22.2 | %48.0 | +101.7% | +25.8% | Kasanın %5.0'i |
| Karşılıklı Gol Yok | 1,20 | %77.8 | %52.0 | -37.6% | -25.8% | 0% (Bahis Önerilmez) |
Derece: A+ — Keskin Değer (Sharp +EV)
En Yüksek Değerli Pazar: 2.5 Gol Üst (@4,00)
+109.4% EV
Matematiksel Avantaj: +29.3%
* EV = (Model Olasılığı × Decimal Oran) - 1. Pozitif EV, uzun vadede istatistiksel matematiksel avantajı gösterir.
Shin (1993) De-Margined Bias Düzeltmeli
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiUniversidad de Concepcion
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
O'Higgins
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Universidad de Concepcion (+1.00)
@2.08
%48.2 İhtimal
İade (Push): %24.6
O'Higgins (-1.00)
@1.93
%51.9 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.50 Gol Üst
@1.94
%51.6 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.50 Gol Alt
@2.06
%48.4 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @23.59 | %4.2 | %0.0 | @1.04 | %95.8 |
| -1.25 | @22.48 | %4.5 | %0.0 | @1.05 | %95.6 |
| -1.00 | @21.36 | %4.7 | %9.5 | @1.05 | %95.3 |
| -0.75 | @10.60 | %9.4 | %0.0 | @1.10 | %90.6 |
| -0.50 | @7.28 | %13.7 | %0.0 | @1.16 | %86.3 |
| -0.25 | @6.46 | %15.5 | %0.0 | @1.18 | %84.5 |
| 0.0 | @5.64 | %17.7 | %22.6 | @1.22 | %82.3 |
| +0.25 | @3.55 | %28.2 | %0.0 | @1.39 | %71.8 |
| +0.50 | @2.76 | %36.3 | %0.0 | @1.57 | %63.7 |
| +0.75 | @2.42 | %41.4 | %0.0 | @1.71 | %58.6 |
| +1.00 Ana Hat | @2.08 | %48.2 | %24.6 | @1.93 | %51.9 |
| +1.25 | @1.80 | %55.4 | %0.0 | @2.24 | %44.6 |
| +1.50 | @1.64 | %60.9 | %0.0 | @2.56 | %39.1 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.36 | %73.4 | %0.0 | @3.76 | %26.6 |
| +2.00 | @1.45 | %68.9 | %25.2 | @3.22 | %31.1 |
| +2.25 | @1.69 | %59.0 | %0.0 | @2.44 | %41.0 |
| +2.50 Ana Hat | @1.94 | %51.6 | %0.0 | @2.06 | %48.4 |
| +2.75 | @2.20 | %45.4 | %0.0 | @1.83 | %54.6 |
| +3.00 | @2.67 | %37.5 | %22.6 | @1.60 | %62.5 |
| +3.25 | @3.06 | %32.7 | %0.0 | @1.49 | %67.3 |
| +3.50 | @3.45 | %29.0 | %0.0 | @1.41 | %71.0 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 7.1% | 11.8% | 12.4% | 8.2% | 4.0% | 1.6% |
| 1 Gol | 4.3% | 10.8% | 9.9% | 6.5% | 3.2% | 1.3% |
| 2 Gol | 2.0% | 4.0% | 3.9% | 2.6% | 1.3% | 0.5% |
| 3 Gol | 0.5% | 1.1% | 1.0% | 0.7% | 0.3% | 0.1% |
| 4 Gol | 0.1% | 0.2% | 0.2% | 0.1% | 0.1% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Universidad de Concepcion — Son 5 Maç
M
vs Colo Colo (D)
6 - 1
M
vs Deportes Limache (E)
0 - 1
B
vs Cobresal (D)
1 - 1
M
vs Huachipato (E)
0 - 2
M
vs Palestino (D)
2 - 1
O'Higgins — Son 5 Maç
G
vs Nublense (E)
1 - 0
B
vs Cobresal (E)
1 - 1
M
vs Huachipato (D)
2 - 0
G
vs Concepción (E)
2 - 0
G
vs Concepción (D)
0 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.