İtalya
Serie A •
06.11.2026 — 01:30
Palmeiras
Elo: 1591λ (Beklenen Gol): 1.15
CANLI
Remo
Elo: 1449λ (Beklenen Gol): 0.33
Model Güven Derecesi:
%80
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Palmeiras - Remo mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.15, Dep: 0.33 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Palmeiras %56.6 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %18.6, Karşılıklı Gol Var olasılığı %19.8, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %33.5 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %69.9
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 40.4%
Elo: 25.5%
Pinnacle: 21.3%
Xg: 12.8%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Palmeiras xG
1.55
Dengeli
Remo xG
0.80
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%56.6
X (Beraberlik)
%33.5
2 (Deplasman)
%9.9
Çifte Şans 1X: %90.1
Çifte Şans X2: %43.4
Çifte Şans 12: %66.5
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %76.6
0.5 Alt: %23.4
1.5 Üst: %44.2
1.5 Alt: %55.8
2.5 Üst: %18.6
2.5 Alt: %81.4
3.5 Üst: %6.3
3.5 Alt: %93.7
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%19.8
KG Yok
%80.2
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-0
%25.6
0-0
%23.4
2-0
%15.1
1-1
%9.3
0-1
%6.8
3-0
%5.8
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %35.8
İY X: %56.0
İY 2: %8.2
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %48.3
İY 0.5 Alt: %51.7
İY 1.5 Üst: %14.7
İY 1.5 Alt: %85.3
İY 2.5 Üst: %3.0
İY 2.5 Alt: %97.0
İY 3.5 Üst: %0.5
İY 3.5 Alt: %99.5
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.51
+
Dep
2.44
=
Toplam
6.95
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %26.4
8.5 Alt: %73.6
9.5 Üst: %16.4
9.5 Alt: %83.6
10.5 Üst: %9.5
10.5 Alt: %90.5
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.2 Korner (Ev: 2.07, Dep: 1.12)
İY 4.5 Üst: %21.9
İY 4.5 Alt: %78.2
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %72.5 |
Eşit: %11.5 |
Dep: %16.0
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
16.9
Ev: 11.4 • Dep: 5.5
İsabetli Şut
5.9
Ev: 4.1 • Dep: 1.8
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %13.3
21.5 Alt: %86.7
23.5 Şut Üst: %6.0
23.5 Alt: %94.0
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %23.6
7.5 Alt: %76.4
8.5 İsabetli Üst: %13.8
8.5 Alt: %86.2
Bahis Oranları & Beklenen Değer (EV) Analizi
William Hill • Marj: %22.4| Seçim | Piyasa Oranı | Arındırılmış Piyasa İhtimali | Model Olasılığımız | Beklenen Değer (EV) | Fark (Edge) | Kelly Tavsiyesi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| MS 1 | 1,05 | %85.0 | %56.6 | -40.6% | -28.4% | 0% (Bahis Önerilmez) |
| MS X Değerli Bahis | 6,00 | %10.0 | %33.5 | +101.1% | +23.5% | Kasanın %5.0'i |
| MS 2 | 9,50 | %5.0 | %9.9 | -6.1% | +4.9% | 0% (Bahis Önerilmez) |
| 2.5 Gol Üst | 3,60 | %25.8 | %18.6 | -33.0% | -7.2% | 0% (Bahis Önerilmez) |
| 2.5 Gol Alt | 1,25 | %74.2 | %81.4 | +1.7% | +7.2% | Kasanın %3.5'i |
| Karşılıklı Gol Var | 5,00 | %18.7 | %19.8 | -1.2% | +1.1% | 0% (Bahis Önerilmez) |
| Karşılıklı Gol Yok | 1,15 | %81.3 | %80.2 | -7.7% | -1.1% | 0% (Bahis Önerilmez) |
Derece: A+ — Keskin Değer (Sharp +EV)
En Yüksek Değerli Pazar: MS X (Beraberlik) (@6,00)
+101.1% EV
Matematiksel Avantaj: +23.5%
* EV = (Model Olasılığı × Decimal Oran) - 1. Pozitif EV, uzun vadede istatistiksel matematiksel avantajı gösterir.
Shin (1993) De-Margined Bias Düzeltmeli
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiPalmeiras
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Remo
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Palmeiras (-0.75)
@2.06
%48.6 İhtimal
İade (Push): %0.0
Remo (+0.75)
@1.95
%51.4 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+1.50 Gol Üst
@2.27
%44.1 İhtimal
İade (Push): %0.0
+1.50 Gol Alt
@1.79
%55.9 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @3.89 | %25.7 | %0.0 | @1.35 | %74.3 |
| -1.25 | @3.29 | %30.4 | %0.0 | @1.44 | %69.6 |
| -1.00 | @2.69 | %37.2 | %30.9 | @1.59 | %62.8 |
| -0.75 Ana Hat | @2.06 | %48.6 | %0.0 | @1.95 | %51.4 |
| -0.50 | @1.77 | %56.6 | %0.0 | @2.30 | %43.4 |
| -0.25 | @1.47 | %68.0 | %0.0 | @3.12 | %32.0 |
| 0.0 | @1.17 | %85.1 | %33.5 | @6.73 | %14.9 |
| +0.25 | @1.13 | %88.1 | %0.0 | @8.42 | %11.9 |
| +0.50 | @1.11 | %90.1 | %0.0 | @10.12 | %9.9 |
| +0.75 | @1.06 | %94.0 | %0.0 | @16.77 | %6.0 |
| +1.00 | @1.02 | %98.3 | %8.3 | @59.23 | %1.7 |
| +1.25 | @1.02 | %98.4 | %0.0 | @61.92 | %1.6 |
| +1.50 | @1.02 | %98.5 | %0.0 | @64.61 | %1.6 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @2.78 | %35.9 | %0.0 | @1.56 | %64.1 |
| +2.00 | @4.02 | %24.9 | %25.6 | @1.33 | %75.1 |
| +2.25 | @4.71 | %21.2 | %0.0 | @1.27 | %78.8 |
| +2.50 | @5.40 | %18.5 | %0.0 | @1.23 | %81.5 |
| +2.75 | @7.59 | %13.2 | %0.0 | @1.15 | %86.8 |
| +3.00 | @14.14 | %7.1 | %12.3 | @1.08 | %92.9 |
| +3.25 | @15.13 | %6.6 | %0.0 | @1.07 | %93.4 |
| +3.50 | @16.13 | %6.2 | %0.0 | @1.07 | %93.8 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 23.4% | 6.8% | 1.2% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
| 1 Gol | 25.6% | 9.3% | 1.4% | 0.2% | 0.0% | 0.0% |
| 2 Gol | 15.1% | 5.0% | 0.8% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
| 3 Gol | 5.8% | 1.9% | 0.3% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| 4 Gol | 1.7% | 0.5% | 0.1% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.4% | 0.1% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Palmeiras — Son 5 Maç
G
vs Vasco DA Gama (E)
1 - 0
B
vs Santos (D)
0 - 0
G
vs RB Bragantino (E)
2 - 0
M
vs Fluminense (E)
0 - 1
G
vs Atletico Paranaense (D)
0 - 2
Remo — Son 5 Maç
G
vs Botafogo (E)
2 - 1
M
vs Cruzeiro (D)
1 - 0
M
vs Cruzeiro (D)
1 - 0
B
vs RB Bragantino (E)
1 - 1
B
vs Vasco DA Gama (D)
0 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.