Brazil
Cearense - 2 •
30.05.2026 — 22:30
Icasa
Elo: 1552λ (Beklenen Gol): 0.73
3 - 0
Tamamlandı
İY: 1 - 0
Crateús
Elo: 1509λ (Beklenen Gol): 1.03
Model Güven Derecesi:
%63
Veri Kalitesi Bildirimi: Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (3 maç).
Icasa - Crateús mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 0.73, Dep: 1.03 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Crateús %40.9 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %26.1, Karşılıklı Gol Var olasılığı %34.5, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %34.6 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %40
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Icasa xG
1.20
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Crateús xG
1.20
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.20 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (0.73 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%24.4
X (Beraberlik)
%34.6
2 (Deplasman)
%40.9
Çifte Şans 1X: %59.1
Çifte Şans X2: %75.6
Çifte Şans 12: %65.4
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %81.9
0.5 Alt: %18.1
1.5 Üst: %53.7
1.5 Alt: %46.3
2.5 Üst: %26.1
2.5 Alt: %73.9
3.5 Üst: %10.4
3.5 Alt: %89.7
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%34.5
KG Yok
%65.5
En Olası Skorlar
Top 6 Skor0-0
%18.1
0-1
%16.7
1-1
%13.9
1-0
%11.6
0-2
%9.1
1-2
%6.7
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %18.5
İY X: %53.4
İY 2: %28.2
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %54.3
İY 0.5 Alt: %45.7
İY 1.5 Üst: %19.5
İY 1.5 Alt: %80.6
İY 2.5 Üst: %4.7
İY 2.5 Alt: %95.3
İY 3.5 Üst: %0.9
İY 3.5 Alt: %99.1
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
3.56
+
Dep
3.94
=
Toplam
7.5
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %33.8
8.5 Alt: %66.2
9.5 Üst: %22.3
9.5 Alt: %77.7
10.5 Üst: %13.8
10.5 Alt: %86.2
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.45 Korner (Ev: 1.64, Dep: 1.81)
İY 4.5 Üst: %26.5
İY 4.5 Alt: %73.5
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %37.1 |
Eşit: %14.7 |
Dep: %48.2
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
18
Ev: 8.5 • Dep: 9.5
İsabetli Şut
6.3
Ev: 3 • Dep: 3.3
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %20.1
21.5 Alt: %79.9
23.5 Şut Üst: %10.1
23.5 Alt: %89.9
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %29.5
7.5 Alt: %70.5
8.5 İsabetli Üst: %18.3
8.5 Alt: %81.7
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiIcasa
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Crateús
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Icasa (+0.25)
@1.98
%50.5 İhtimal
İade (Push): %0.0
Crateús (-0.25)
@2.02
%49.5 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+1.50 Gol Üst
@1.86
%53.7 İhtimal
İade (Push): %0.0
+1.50 Gol Alt
@2.16
%46.3 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @13.36 | %7.5 | %0.0 | @1.08 | %92.5 |
| -1.25 | @12.22 | %8.2 | %0.0 | @1.09 | %91.8 |
| -1.00 | @11.09 | %9.0 | %17.0 | @1.10 | %91.0 |
| -0.75 | @5.73 | %17.4 | %0.0 | @1.21 | %82.6 |
| -0.50 | @4.09 | %24.4 | %0.0 | @1.32 | %75.6 |
| -0.25 | @3.38 | %29.6 | %0.0 | @1.42 | %70.4 |
| 0.0 | @2.67 | %37.4 | %34.7 | @1.60 | %62.6 |
| +0.25 Ana Hat | @1.98 | %50.5 | %0.0 | @2.02 | %49.5 |
| +0.50 | @1.69 | %59.1 | %0.0 | @2.45 | %40.9 |
| +0.75 | @1.49 | %67.3 | %0.0 | @3.06 | %32.7 |
| +1.00 | @1.28 | %78.1 | %24.3 | @4.57 | %21.9 |
| +1.25 | @1.23 | %81.1 | %0.0 | @5.30 | %18.9 |
| +1.50 | @1.20 | %83.4 | %0.0 | @6.03 | %16.6 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @2.16 | %46.2 | %0.0 | @1.86 | %53.8 |
| +2.00 | @2.78 | %35.9 | %27.7 | @1.56 | %64.1 |
| +2.25 | @3.31 | %30.2 | %0.0 | @1.43 | %69.8 |
| +2.50 | @3.85 | %26.0 | %0.0 | @1.35 | %74.0 |
| +2.75 | @5.08 | %19.7 | %0.0 | @1.25 | %80.3 |
| +3.00 | @8.20 | %12.2 | %15.7 | @1.14 | %87.8 |
| +3.25 | @8.97 | %11.2 | %0.0 | @1.13 | %88.9 |
| +3.50 | @9.73 | %10.3 | %0.0 | @1.11 | %89.7 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 18.1% | 16.7% | 9.1% | 3.2% | 0.8% | 0.2% |
| 1 Gol | 11.6% | 13.9% | 6.7% | 2.3% | 0.6% | 0.1% |
| 2 Gol | 4.6% | 4.7% | 2.5% | 0.8% | 0.2% | 0.0% |
| 3 Gol | 1.1% | 1.2% | 0.6% | 0.2% | 0.1% | 0.0% |
| 4 Gol | 0.2% | 0.2% | 0.1% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Icasa — Son 5 Maç
B
vs Crateús (D)
0 - 0
G
vs Guarani De Juazeiro (E)
2 - 1
G
vs Crato (D)
1 - 3
M
vs Barbalha (D)
1 - 0
M
vs Cariri (E)
0 - 1
Crateús — Son 5 Maç
B
vs Icasa (E)
0 - 0
G
vs Guarany de Sobral (E)
1 - 0
G
vs Uniclinic Atletico Clube (D)
0 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
1 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 25.05.2026 | Cearense - 2 | Crateús | 0 - 0 | Icasa |