İngiltere
Premier League •
18.01.2026 — 13:00
Gzira United
Elo: 1441λ (Beklenen Gol): 0.79
3 - 0
Tamamlandı
İY: 2 - 0
Marsaxlokk
Elo: 1548λ (Beklenen Gol): 1.25
Model Güven Derecesi:
%77
Gzira United - Marsaxlokk mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 0.79, Dep: 1.25 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Marsaxlokk %46.1 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %33.2, Karşılıklı Gol Var olasılığı %39.8, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %31.4 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %67.8
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Gzira United xG
1.20
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Marsaxlokk xG
1.51
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.20 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (0.79 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%22.6
X (Beraberlik)
%31.4
2 (Deplasman)
%46.1
Çifte Şans 1X: %53.9
Çifte Şans X2: %77.5
Çifte Şans 12: %68.6
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %85.9
0.5 Alt: %14.1
1.5 Üst: %61.2
1.5 Alt: %38.8
2.5 Üst: %33.2
2.5 Alt: %66.8
3.5 Üst: %14.9
3.5 Alt: %85.1
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%39.8
KG Yok
%60.2
En Olası Skorlar
Top 6 Skor0-1
%15.3
0-0
%14.1
1-1
%13.8
0-2
%10.1
1-0
%9.4
1-2
%8.0
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %18.1
İY X: %49.6
İY 2: %32.3
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %59.3
İY 0.5 Alt: %40.7
İY 1.5 Üst: %23.9
İY 1.5 Alt: %76.1
İY 2.5 Üst: %6.5
İY 2.5 Alt: %93.5
İY 3.5 Üst: %1.4
İY 3.5 Alt: %98.6
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
3.6
+
Dep
4.23
=
Toplam
7.83
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %38.3
8.5 Alt: %61.7
9.5 Üst: %26.2
9.5 Alt: %73.8
10.5 Üst: %16.7
10.5 Alt: %83.3
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.6 Korner (Ev: 1.65, Dep: 1.95)
İY 4.5 Üst: %29.4
İY 4.5 Alt: %70.6
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %34.1 |
Eşit: %14.2 |
Dep: %51.7
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
18.9
Ev: 8.6 • Dep: 10.3
İsabetli Şut
6.6
Ev: 3.1 • Dep: 3.5
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %27.0
21.5 Alt: %73.0
23.5 Şut Üst: %14.8
23.5 Alt: %85.2
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %34.3
7.5 Alt: %65.7
8.5 İsabetli Üst: %22.1
8.5 Alt: %77.9
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiGzira United
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Marsaxlokk
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Gzira United (+0.50)
@1.85
%54.0 İhtimal
İade (Push): %0.0
Marsaxlokk (-0.50)
@2.17
%46.0 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.00 Gol Üst
@2.17
%46.0 İhtimal
İade (Push): %28.1
+2.00 Gol Alt
@1.85
%54.0 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @13.84 | %7.2 | %0.0 | @1.08 | %92.8 |
| -1.25 | @12.78 | %7.8 | %0.0 | @1.08 | %92.2 |
| -1.00 | @11.72 | %8.5 | %15.4 | @1.09 | %91.5 |
| -0.75 | @6.20 | %16.1 | %0.0 | @1.19 | %83.9 |
| -0.50 | @4.43 | %22.6 | %0.0 | @1.29 | %77.4 |
| -0.25 | @3.73 | %26.8 | %0.0 | @1.37 | %73.2 |
| 0.0 | @3.04 | %32.9 | %31.5 | @1.49 | %67.1 |
| +0.25 | @2.20 | %45.4 | %0.0 | @1.83 | %54.6 |
| +0.50 Ana Hat | @1.85 | %54.0 | %0.0 | @2.17 | %46.0 |
| +0.75 | @1.62 | %61.7 | %0.0 | @2.61 | %38.3 |
| +1.00 | @1.39 | %71.8 | %24.8 | @3.55 | %28.2 |
| +1.25 | @1.32 | %75.8 | %0.0 | @4.14 | %24.2 |
| +1.50 | @1.27 | %78.8 | %0.0 | @4.72 | %21.2 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.82 | %54.8 | %0.0 | @2.21 | %45.2 |
| +2.00 Ana Hat | @2.17 | %46.0 | %28.1 | @1.85 | %54.0 |
| +2.25 | @2.60 | %38.5 | %0.0 | @1.63 | %61.5 |
| +2.50 | @3.02 | %33.1 | %0.0 | @1.49 | %66.9 |
| +2.75 | @3.80 | %26.3 | %0.0 | @1.36 | %73.7 |
| +3.00 | @5.55 | %18.0 | %18.4 | @1.22 | %82.0 |
| +3.25 | @6.17 | %16.2 | %0.0 | @1.19 | %83.8 |
| +3.50 | @6.79 | %14.7 | %0.0 | @1.17 | %85.3 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 14.1% | 15.4% | 10.2% | 4.2% | 1.3% | 0.3% |
| 1 Gol | 9.4% | 13.8% | 8.0% | 3.3% | 1.0% | 0.3% |
| 2 Gol | 4.1% | 5.1% | 3.2% | 1.3% | 0.4% | 0.1% |
| 3 Gol | 1.1% | 1.3% | 0.8% | 0.3% | 0.1% | 0.0% |
| 4 Gol | 0.2% | 0.3% | 0.2% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Gzira United — Son 5 Maç
M
vs Sliema Wanderers (D)
2 - 0
M
vs Marsaxlokk (D)
2 - 0
M
vs Marsaxlokk (E)
0 - 1
G
vs Sliema Wanderers (D)
0 - 1
B
vs Marsaxlokk (E)
0 - 0
Marsaxlokk — Son 5 Maç
G
vs Gzira United (E)
2 - 0
G
vs Gzira United (D)
0 - 1
B
vs Gzira United (D)
0 - 0
M
vs Gzira United (E)
0 - 1
B
vs Gzira United (E)
1 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
6 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 17.09.2025 | Premier League | Marsaxlokk | 2 - 0 | Gzira United |
| 21.02.2025 | Premier League | Gzira United | 0 - 1 | Marsaxlokk |
| 08.12.2024 | Premier League | Gzira United | 0 - 0 | Marsaxlokk |
| 18.08.2024 | Premier League | Marsaxlokk | 0 - 1 | Gzira United |
| 06.04.2024 | Premier League | Marsaxlokk | 1 - 1 | Gzira United |
| 03.12.2023 | Premier League | Gzira United | 2 - 4 | Marsaxlokk |