Fransa
Ligue 1 •
03.05.2026 — 20:00
Sonacos
Elo: 1446λ (Beklenen Gol): 0.85
0 - 0
Tamamlandı
İY: 0 - 0
Pikine
Elo: 1486λ (Beklenen Gol): 0.54
Model Güven Derecesi:
%70
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Sonacos - Pikine mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 0.85, Dep: 0.54 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Sonacos %39.7 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %16.3, Karşılıklı Gol Var olasılığı %24.6, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %39.5 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %79.1
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Sonacos xG
1.20
Dengeli
Pikine xG
0.80
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%39.7
X (Beraberlik)
%39.5
2 (Deplasman)
%20.8
Çifte Şans 1X: %79.2
Çifte Şans X2: %60.3
Çifte Şans 12: %60.5
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %74.1
0.5 Alt: %25.9
1.5 Üst: %41.1
1.5 Alt: %58.9
2.5 Üst: %16.3
2.5 Alt: %83.7
3.5 Üst: %5.2
3.5 Alt: %94.8
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%24.6
KG Yok
%75.4
En Olası Skorlar
Top 6 Skor0-0
%25.9
1-0
%20.4
0-1
%12.6
1-1
%12.2
2-0
%9.0
2-1
%4.8
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %25.7
İY X: %59.4
İY 2: %14.9
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %46.0
İY 0.5 Alt: %54.0
İY 1.5 Üst: %13.3
İY 1.5 Alt: %86.7
İY 2.5 Üst: %2.5
İY 2.5 Alt: %97.5
İY 3.5 Üst: %0.4
İY 3.5 Alt: %99.6
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
3.79
+
Dep
2.87
=
Toplam
6.66
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %22.8
8.5 Alt: %77.2
9.5 Üst: %13.7
9.5 Alt: %86.3
10.5 Üst: %7.6
10.5 Alt: %92.4
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.06 Korner (Ev: 1.74, Dep: 1.32)
İY 4.5 Üst: %19.6
İY 4.5 Alt: %80.4
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %56.2 |
Eşit: %14.9 |
Dep: %28.9
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
15.7
Ev: 9.2 • Dep: 6.4
İsabetli Şut
5.5
Ev: 3.3 • Dep: 2.2
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %7.6
21.5 Alt: %92.5
23.5 Şut Üst: %3.0
23.5 Alt: %97.0
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %18.9
7.5 Alt: %81.1
8.5 İsabetli Üst: %10.5
8.5 Alt: %89.6
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiSonacos
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Pikine
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Sonacos (-0.25)
@2.02
%49.4 İhtimal
İade (Push): %0.0
Pikine (+0.25)
@1.98
%50.6 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+1.50 Gol Üst
@2.43
%41.1 İhtimal
İade (Push): %0.0
+1.50 Gol Alt
@1.70
%58.9 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @7.14 | %14.0 | %0.0 | @1.16 | %86.0 |
| -1.25 | @6.22 | %16.1 | %0.0 | @1.19 | %83.9 |
| -1.00 | @5.31 | %18.8 | %25.6 | @1.23 | %81.2 |
| -0.75 | @3.25 | %30.8 | %0.0 | @1.44 | %69.2 |
| -0.50 | @2.52 | %39.6 | %0.0 | @1.66 | %60.4 |
| -0.25 Ana Hat | @2.02 | %49.4 | %0.0 | @1.98 | %50.6 |
| 0.0 | @1.53 | %65.5 | %39.5 | @2.90 | %34.5 |
| +0.25 | @1.35 | %74.0 | %0.0 | @3.85 | %26.0 |
| +0.50 | @1.26 | %79.1 | %0.0 | @4.79 | %20.9 |
| +0.75 | @1.16 | %86.0 | %0.0 | @7.12 | %14.0 |
| +1.00 | @1.06 | %94.1 | %15.9 | @16.84 | %5.9 |
| +1.25 | @1.06 | %94.6 | %0.0 | @18.43 | %5.4 |
| +1.50 | @1.05 | %95.0 | %0.0 | @20.01 | %5.0 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @3.05 | %32.8 | %0.0 | @1.49 | %67.2 |
| +2.00 | @4.62 | %21.7 | %24.9 | @1.28 | %78.4 |
| +2.25 | @5.38 | %18.6 | %0.0 | @1.23 | %81.4 |
| +2.50 | @6.15 | %16.3 | %0.0 | @1.19 | %83.7 |
| +2.75 | @8.81 | %11.4 | %0.0 | @1.13 | %88.7 |
| +3.00 | @17.17 | %5.8 | %11.1 | @1.06 | %94.2 |
| +3.25 | @18.24 | %5.5 | %0.0 | @1.06 | %94.5 |
| +3.50 | @19.31 | %5.2 | %0.0 | @1.05 | %94.8 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 25.9% | 12.6% | 3.6% | 0.6% | 0.1% | 0.0% |
| 1 Gol | 20.4% | 12.2% | 3.1% | 0.5% | 0.1% | 0.0% |
| 2 Gol | 9.0% | 4.8% | 1.3% | 0.2% | 0.0% | 0.0% |
| 3 Gol | 2.6% | 1.4% | 0.4% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
| 4 Gol | 0.5% | 0.3% | 0.1% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.1% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Sonacos — Son 5 Maç
B
vs DSC (E)
1 - 1
M
vs Génération Foot (D)
1 - 0
G
vs La Linguère (E)
2 - 0
M
vs Gorée (D)
2 - 1
B
vs Jaraaf (E)
0 - 0
Pikine — Son 5 Maç
G
vs Génération Foot (E)
1 - 0
M
vs Teungueth (E)
0 - 2
M
vs AS Camberene (D)
1 - 0
B
vs Teungueth (D)
0 - 0
G
vs Teungueth (D)
0 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.