Brazil
Serie D •
21.06.2026 — 22:00
Sao Jose
Elo: 1494λ (Beklenen Gol): 1.59
1 - 1
Tamamlandı
İY: 0 - 1
Santa Catarina
Elo: 1496λ (Beklenen Gol): 1.25
Model Güven Derecesi:
%55
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (0 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Sao Jose - Santa Catarina mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.59, Dep: 1.25 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Sao Jose %44.5 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %54.0, Karşılıklı Gol Var olasılığı %57.7, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %26.4 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %78.3
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Sao Jose xG
1.95
Dengeli
Santa Catarina xG
1.55
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%44.5
X (Beraberlik)
%26.4
2 (Deplasman)
%29.1
Çifte Şans 1X: %70.9
Çifte Şans X2: %55.5
Çifte Şans 12: %73.6
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %93.2
0.5 Alt: %6.8
1.5 Üst: %78.5
1.5 Alt: %21.6
2.5 Üst: %54.0
2.5 Alt: %46.0
3.5 Üst: %31.7
3.5 Alt: %68.3
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%57.7
KG Yok
%42.3
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%12.5
2-1
%9.2
1-0
%8.4
2-0
%7.4
1-2
%7.2
0-0
%6.7
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %33.8
İY X: %42.0
İY 2: %24.2
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %71.3
İY 0.5 Alt: %28.7
İY 1.5 Üst: %37.3
İY 1.5 Alt: %62.7
İY 2.5 Üst: %13.7
İY 2.5 Alt: %86.3
İY 3.5 Üst: %4.0
İY 3.5 Alt: %96.0
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
5.29
+
Dep
4.4
=
Toplam
9.69
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %63.1
8.5 Alt: %36.9
9.5 Üst: %50.3
9.5 Alt: %49.7
10.5 Üst: %37.8
10.5 Alt: %62.2
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.46 Korner (Ev: 2.43, Dep: 2.03)
İY 4.5 Üst: %46.0
İY 4.5 Alt: %54.0
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %54.8 |
Eşit: %12.5 |
Dep: %32.7
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
24.6
Ev: 13.8 • Dep: 10.8
İsabetli Şut
8.6
Ev: 4.9 • Dep: 3.7
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %72.4
21.5 Alt: %27.6
23.5 Şut Üst: %57.2
23.5 Alt: %42.8
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %62.7
7.5 Alt: %37.4
8.5 İsabetli Üst: %49.0
8.5 Alt: %51.0
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiSao Jose
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Santa Catarina
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Sao Jose (-0.25)
@1.96
%51.1 İhtimal
İade (Push): %0.0
Santa Catarina (+0.25)
@2.04
%48.9 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.75 Gol Üst
@2.09
%47.8 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.75 Gol Alt
@1.92
%52.2 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @4.38 | %22.8 | %0.0 | @1.30 | %77.2 |
| -1.25 | @3.91 | %25.6 | %0.0 | @1.34 | %74.4 |
| -1.00 | @3.44 | %29.1 | %21.5 | @1.41 | %70.9 |
| -0.75 | @2.66 | %37.6 | %0.0 | @1.60 | %62.4 |
| -0.50 | @2.26 | %44.3 | %0.0 | @1.80 | %55.7 |
| -0.25 Ana Hat | @1.96 | %51.1 | %0.0 | @2.04 | %48.9 |
| 0.0 | @1.66 | %60.3 | %26.6 | @2.52 | %39.7 |
| +0.25 | @1.51 | %66.4 | %0.0 | @2.98 | %33.6 |
| +0.50 | @1.41 | %70.9 | %0.0 | @3.44 | %29.1 |
| +0.75 | @1.29 | %77.3 | %0.0 | @4.41 | %22.7 |
| +1.00 | @1.18 | %85.0 | %16.6 | @6.68 | %15.0 |
| +1.25 | @1.16 | %86.4 | %0.0 | @7.34 | %13.6 |
| +1.50 | @1.14 | %87.5 | %0.0 | @8.01 | %12.5 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.33 | %75.2 | %0.0 | @4.04 | %24.8 |
| +2.00 | @1.40 | %71.2 | %24.6 | @3.47 | %28.8 |
| +2.25 | @1.63 | %61.2 | %0.0 | @2.58 | %38.8 |
| +2.50 | @1.86 | %53.7 | %0.0 | @2.16 | %46.3 |
| +2.75 Ana Hat | @2.09 | %47.8 | %0.0 | @1.92 | %52.2 |
| +3.00 | @2.49 | %40.2 | %22.5 | @1.67 | %59.8 |
| +3.25 | @2.85 | %35.1 | %0.0 | @1.54 | %64.9 |
| +3.50 | @3.21 | %31.2 | %0.0 | @1.45 | %68.8 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 6.8% | 6.5% | 4.6% | 1.9% | 0.6% | 0.1% |
| 1 Gol | 8.5% | 12.6% | 7.3% | 3.0% | 0.9% | 0.2% |
| 2 Gol | 7.5% | 9.3% | 5.8% | 2.4% | 0.8% | 0.2% |
| 3 Gol | 4.0% | 4.9% | 3.1% | 1.3% | 0.4% | 0.1% |
| 4 Gol | 1.6% | 2.0% | 1.2% | 0.5% | 0.2% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.5% | 0.6% | 0.4% | 0.2% | 0.1% | 0.0% |
Sao Jose — Son 5 Maç
Kayıtlı geçmiş maç bulunamadı.
Santa Catarina — Son 5 Maç
G
vs Joinville (E)
1 - 0
M
vs Joinville (D)
2 - 1
G
vs Joinville (E)
3 - 1
M
vs Joinville (D)
4 - 3
B
vs Figueirense (E)
2 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.