Brazil
Serie D •
27.06.2026 — 21:00
Santa Catarina
Elo: 1496λ (Beklenen Gol): 1.44
1 - 1
Tamamlandı
İY: 0 - 0
Sao Jose
Elo: 1498λ (Beklenen Gol): 0.92
Model Güven Derecesi:
%59
Veri Kalitesi Bildirimi: Deplasman ekibinin son dönem maç verisi 5'ten azdır (1 maç).
Santa Catarina - Sao Jose mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.44, Dep: 0.92 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Santa Catarina %48.2 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %41.9, Karşılıklı Gol Var olasılığı %46.8, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %28.6 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %83.9
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Santa Catarina xG
1.91
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Sao Jose xG
1.20
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.91 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.44 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%48.2
X (Beraberlik)
%28.6
2 (Deplasman)
%23.1
Çifte Şans 1X: %76.9
Çifte Şans X2: %51.8
Çifte Şans 12: %71.4
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %89.6
0.5 Alt: %10.4
1.5 Üst: %69.2
1.5 Alt: %30.8
2.5 Üst: %42.0
2.5 Alt: %58.1
3.5 Üst: %21.3
3.5 Alt: %78.7
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%46.8
KG Yok
%53.2
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%13.5
1-0
%12.7
0-0
%10.4
2-0
%9.8
2-1
%9.0
0-1
%7.8
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %34.7
İY X: %45.9
İY 2: %19.3
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %64.7
İY 0.5 Alt: %35.3
İY 1.5 Üst: %29.3
İY 1.5 Alt: %70.7
İY 2.5 Üst: %9.1
İY 2.5 Alt: %90.9
İY 3.5 Üst: %2.2
İY 3.5 Alt: %97.8
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.98
+
Dep
3.7
=
Toplam
8.67
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %50.1
8.5 Alt: %50.0
9.5 Üst: %37.0
9.5 Alt: %63.1
10.5 Üst: %25.6
10.5 Alt: %74.4
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.99 Korner (Ev: 2.29, Dep: 1.7)
İY 4.5 Üst: %36.9
İY 4.5 Alt: %63.1
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %60.3 |
Eşit: %12.6 |
Dep: %27.1
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
21.6
Ev: 12.8 • Dep: 8.8
İsabetli Şut
7.6
Ev: 4.6 • Dep: 3
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %49.4
21.5 Alt: %50.6
23.5 Şut Üst: %33.1
23.5 Alt: %66.9
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %48.6
7.5 Alt: %51.5
8.5 İsabetli Üst: %34.8
8.5 Alt: %65.2
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiSanta Catarina
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Sao Jose
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Santa Catarina (-0.50)
@2.08
%48.1 İhtimal
İade (Push): %0.0
Sao Jose (+0.50)
@1.93
%51.9 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.25 Gol Üst
@2.07
%48.3 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.25 Gol Alt
@1.93
%51.7 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @4.15 | %24.1 | %0.0 | @1.32 | %75.9 |
| -1.25 | @3.66 | %27.4 | %0.0 | @1.38 | %72.7 |
| -1.00 | @3.16 | %31.7 | %24.0 | @1.46 | %68.3 |
| -0.75 | @2.44 | %41.0 | %0.0 | @1.69 | %59.0 |
| -0.50 Ana Hat | @2.08 | %48.1 | %0.0 | @1.93 | %51.9 |
| -0.25 | @1.78 | %56.1 | %0.0 | @2.28 | %43.9 |
| 0.0 | @1.48 | %67.5 | %28.8 | @3.07 | %32.5 |
| +0.25 | @1.37 | %72.9 | %0.0 | @3.69 | %27.1 |
| +0.50 | @1.30 | %76.8 | %0.0 | @4.31 | %23.2 |
| +0.75 | @1.20 | %83.0 | %0.0 | @5.90 | %17.0 |
| +1.00 | @1.11 | %90.4 | %15.0 | @10.37 | %9.6 |
| +1.25 | @1.10 | %91.1 | %0.0 | @11.29 | %8.9 |
| +1.50 | @1.09 | %91.8 | %0.0 | @12.20 | %8.2 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.56 | %64.1 | %0.0 | @2.79 | %35.9 |
| +2.00 | @1.74 | %57.4 | %27.4 | @2.35 | %42.6 |
| +2.25 Ana Hat | @2.07 | %48.3 | %0.0 | @1.93 | %51.7 |
| +2.50 | @2.40 | %41.7 | %0.0 | @1.72 | %58.3 |
| +2.75 | @2.86 | %34.9 | %0.0 | @1.54 | %65.1 |
| +3.00 | @3.79 | %26.4 | %20.8 | @1.36 | %73.6 |
| +3.25 | @4.28 | %23.4 | %0.0 | @1.30 | %76.6 |
| +3.50 | @4.78 | %20.9 | %0.0 | @1.26 | %79.1 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 10.4% | 7.8% | 4.0% | 1.2% | 0.3% | 0.1% |
| 1 Gol | 12.7% | 13.5% | 5.8% | 1.8% | 0.4% | 0.1% |
| 2 Gol | 9.8% | 9.0% | 4.2% | 1.3% | 0.3% | 0.1% |
| 3 Gol | 4.7% | 4.3% | 2.0% | 0.6% | 0.1% | 0.0% |
| 4 Gol | 1.7% | 1.6% | 0.7% | 0.2% | 0.1% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.5% | 0.4% | 0.2% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
Santa Catarina — Son 5 Maç
B
vs Sao Jose (D)
1 - 1
G
vs Joinville (E)
1 - 0
M
vs Joinville (D)
2 - 1
G
vs Joinville (E)
3 - 1
M
vs Joinville (D)
4 - 3
Sao Jose — Son 5 Maç
B
vs Santa Catarina (E)
1 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
1 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 21.06.2026 | Serie D | Sao Jose | 1 - 1 | Santa Catarina |