Cambodia
Elite Two •
15.06.2026 — 17:00
Union Abong-Mbang
Elo: 1533λ (Beklenen Gol): 0.98
2 - 1
Tamamlandı
İY: 1 - 0
APEJES Academy
Elo: 1563λ (Beklenen Gol): 1.05
Model Güven Derecesi:
%63
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (4 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Union Abong-Mbang - APEJES Academy mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 0.98, Dep: 1.05 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre APEJES Academy %35.4 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %33.2, Karşılıklı Gol Var olasılığı %41.7, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %32.6 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %65.5
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Union Abong-Mbang xG
1.51
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
APEJES Academy xG
1.24
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.51 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (0.98 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%32.0
X (Beraberlik)
%32.6
2 (Deplasman)
%35.4
Çifte Şans 1X: %64.6
Çifte Şans X2: %68.0
Çifte Şans 12: %67.4
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %85.9
0.5 Alt: %14.1
1.5 Üst: %61.3
1.5 Alt: %38.7
2.5 Üst: %33.2
2.5 Alt: %66.8
3.5 Üst: %14.9
3.5 Alt: %85.1
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%41.7
KG Yok
%58.3
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%14.5
0-0
%14.1
0-1
%12.7
1-0
%11.9
0-2
%7.2
1-2
%7.1
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %23.9
İY X: %50.2
İY 2: %26.0
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %59.3
İY 0.5 Alt: %40.7
İY 1.5 Üst: %23.9
İY 1.5 Alt: %76.1
İY 2.5 Üst: %6.5
İY 2.5 Alt: %93.5
İY 3.5 Üst: %1.4
İY 3.5 Alt: %98.6
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.06
+
Dep
3.98
=
Toplam
8.03
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %41.2
8.5 Alt: %58.8
9.5 Üst: %28.8
9.5 Alt: %71.2
10.5 Üst: %18.8
10.5 Alt: %81.3
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.7 Korner (Ev: 1.87, Dep: 1.83)
İY 4.5 Üst: %31.2
İY 4.5 Alt: %68.8
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %44.0 |
Eşit: %14.3 |
Dep: %41.7
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
19.6
Ev: 10 • Dep: 9.6
İsabetli Şut
6.9
Ev: 3.6 • Dep: 3.3
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %32.4
21.5 Alt: %67.6
23.5 Şut Üst: %18.8
23.5 Alt: %81.2
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %38.0
7.5 Alt: %62.1
8.5 İsabetli Üst: %25.2
8.5 Alt: %74.8
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiUnion Abong-Mbang
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
APEJES Academy
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Union Abong-Mbang (0.0)
@2.11
%47.5 İhtimal
İade (Push): %32.6
APEJES Academy (+0.00)
@1.90
%52.5 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.00 Gol Üst
@2.17
%46.1 İhtimal
İade (Push): %28.1
+2.00 Gol Alt
@1.85
%53.9 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @8.19 | %12.2 | %0.0 | @1.14 | %87.8 |
| -1.25 | @7.38 | %13.6 | %0.0 | @1.16 | %86.5 |
| -1.00 | @6.57 | %15.2 | %19.8 | @1.18 | %84.8 |
| -0.75 | @4.08 | %24.5 | %0.0 | @1.32 | %75.5 |
| -0.50 | @3.13 | %32.0 | %0.0 | @1.47 | %68.0 |
| -0.25 | @2.62 | %38.2 | %0.0 | @1.62 | %61.8 |
| 0.0 Ana Hat | @2.11 | %47.5 | %32.6 | @1.90 | %52.5 |
| +0.25 | @1.73 | %57.7 | %0.0 | @2.36 | %42.3 |
| +0.50 | @1.55 | %64.6 | %0.0 | @2.82 | %35.4 |
| +0.75 | @1.38 | %72.2 | %0.0 | @3.60 | %27.8 |
| +1.00 | @1.22 | %82.0 | %21.2 | @5.54 | %18.1 |
| +1.25 | @1.19 | %84.1 | %0.0 | @6.29 | %15.9 |
| +1.50 | @1.17 | %85.8 | %0.0 | @7.03 | %14.2 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.82 | %54.9 | %0.0 | @2.22 | %45.1 |
| +2.00 Ana Hat | @2.17 | %46.1 | %28.1 | @1.85 | %53.9 |
| +2.25 | @2.60 | %38.5 | %0.0 | @1.63 | %61.5 |
| +2.50 | @3.02 | %33.1 | %0.0 | @1.50 | %66.9 |
| +2.75 | @3.79 | %26.4 | %0.0 | @1.36 | %73.7 |
| +3.00 | @5.53 | %18.1 | %18.4 | @1.22 | %81.9 |
| +3.25 | @6.15 | %16.3 | %0.0 | @1.19 | %83.8 |
| +3.50 | @6.78 | %14.8 | %0.0 | @1.17 | %85.2 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 14.1% | 12.8% | 7.2% | 2.5% | 0.7% | 0.1% |
| 1 Gol | 11.9% | 14.5% | 7.1% | 2.5% | 0.7% | 0.1% |
| 2 Gol | 6.3% | 6.7% | 3.5% | 1.2% | 0.3% | 0.1% |
| 3 Gol | 2.1% | 2.2% | 1.1% | 0.4% | 0.1% | 0.0% |
| 4 Gol | 0.5% | 0.5% | 0.3% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.1% | 0.1% | 0.1% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Union Abong-Mbang — Son 5 Maç
G
vs Kumba (E)
1 - 0
B
vs Avion Academy (D)
1 - 1
G
vs Racing (D)
1 - 2
G
vs Yafoot (E)
2 - 1
APEJES Academy — Son 5 Maç
B
vs Avion Academy (E)
0 - 0
G
vs Les Astres (D)
0 - 2
G
vs Foncha ST (D)
1 - 2
B
vs Canon (D)
1 - 1
G
vs Canon (E)
2 - 1
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.