Benin
Championnat National •
13.06.2026 — 18:00
Buffles
Elo: 1583λ (Beklenen Gol): 1.22
1 - 1
Tamamlandı
İY: 1 - 0
Bani Gansè
Elo: 1609λ (Beklenen Gol): 1.08
Model Güven Derecesi:
%70
Veri Kalitesi Bildirimi: İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
Buffles - Bani Gansè mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.22, Dep: 1.08 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Buffles %38.2 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %40.5, Karşılıklı Gol Var olasılığı %47.6, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %30.2 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %74
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Buffles xG
1.55
Dengeli
Bani Gansè xG
1.24
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%38.2
X (Beraberlik)
%30.2
2 (Deplasman)
%31.5
Çifte Şans 1X: %68.5
Çifte Şans X2: %61.8
Çifte Şans 12: %69.8
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %89.0
0.5 Alt: %11.0
1.5 Üst: %68.0
1.5 Alt: %32.0
2.5 Üst: %40.5
2.5 Alt: %59.5
3.5 Üst: %20.2
3.5 Alt: %79.9
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%47.6
KG Yok
%52.4
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%14.2
1-0
%11.2
0-0
%11.0
0-1
%9.8
2-1
%8.1
2-0
%7.4
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %28.5
İY X: %47.1
İY 2: %24.4
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %63.8
İY 0.5 Alt: %36.2
İY 1.5 Üst: %28.5
İY 1.5 Alt: %71.5
İY 2.5 Üst: %8.7
İY 2.5 Alt: %91.3
İY 3.5 Üst: %2.1
İY 3.5 Alt: %97.9
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.54
+
Dep
4.05
=
Toplam
8.59
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %48.9
8.5 Alt: %51.1
9.5 Üst: %35.8
9.5 Alt: %64.2
10.5 Üst: %24.6
10.5 Alt: %75.4
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 3.95 Korner (Ev: 2.09, Dep: 1.86)
İY 4.5 Üst: %36.1
İY 4.5 Alt: %63.9
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %49.7 |
Eşit: %13.7 |
Dep: %36.7
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
21.3
Ev: 11.5 • Dep: 9.8
İsabetli Şut
7.4
Ev: 4.1 • Dep: 3.4
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %46.6
21.5 Alt: %53.4
23.5 Şut Üst: %30.5
23.5 Alt: %69.5
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %46.7
7.5 Alt: %53.3
8.5 İsabetli Üst: %33.0
8.5 Alt: %67.0
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiBuffles
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Bani Gansè
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Buffles (0.0)
@1.83
%54.8 İhtimal
İade (Push): %30.3
Bani Gansè (+0.00)
@2.21
%45.2 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.25 Gol Üst
@2.14
%46.8 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.25 Gol Alt
@1.88
%53.2 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @5.92 | %16.9 | %0.0 | @1.20 | %83.1 |
| -1.25 | @5.29 | %18.9 | %0.0 | @1.23 | %81.1 |
| -1.00 | @4.66 | %21.5 | %21.3 | @1.27 | %78.6 |
| -0.75 | @3.25 | %30.8 | %0.0 | @1.45 | %69.2 |
| -0.50 | @2.62 | %38.2 | %0.0 | @1.62 | %61.8 |
| -0.25 | @2.22 | %45.0 | %0.0 | @1.82 | %55.0 |
| 0.0 Ana Hat | @1.83 | %54.8 | %30.3 | @2.21 | %45.2 |
| +0.25 | @1.59 | %62.9 | %0.0 | @2.69 | %37.2 |
| +0.50 | @1.46 | %68.5 | %0.0 | @3.17 | %31.5 |
| +0.75 | @1.32 | %75.6 | %0.0 | @4.10 | %24.4 |
| +1.00 | @1.19 | %84.3 | %18.8 | @6.39 | %15.7 |
| +1.25 | @1.16 | %86.0 | %0.0 | @7.13 | %14.0 |
| +1.50 | @1.15 | %87.3 | %0.0 | @7.86 | %12.7 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.59 | %62.8 | %0.0 | @2.69 | %37.2 |
| +2.00 | @1.80 | %55.7 | %27.6 | @2.26 | %44.3 |
| +2.25 Ana Hat | @2.14 | %46.8 | %0.0 | @1.88 | %53.2 |
| +2.50 | @2.48 | %40.4 | %0.0 | @1.68 | %59.7 |
| +2.75 | @2.98 | %33.6 | %0.0 | @1.51 | %66.4 |
| +3.00 | @3.99 | %25.1 | %20.4 | @1.33 | %74.9 |
| +3.25 | @4.50 | %22.2 | %0.0 | @1.29 | %77.8 |
| +3.50 | @5.01 | %19.9 | %0.0 | @1.25 | %80.1 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 11.0% | 9.9% | 5.9% | 2.1% | 0.6% | 0.1% |
| 1 Gol | 11.2% | 14.2% | 7.2% | 2.6% | 0.7% | 0.2% |
| 2 Gol | 7.5% | 8.1% | 4.4% | 1.6% | 0.4% | 0.1% |
| 3 Gol | 3.0% | 3.3% | 1.8% | 0.6% | 0.2% | 0.0% |
| 4 Gol | 0.9% | 1.0% | 0.5% | 0.2% | 0.1% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.2% | 0.2% | 0.1% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Buffles — Son 5 Maç
G
vs Damissa (D)
0 - 2
M
vs Espoir Savalou (E)
2 - 3
G
vs JSP (E)
2 - 0
M
vs Loto Popo (D)
2 - 0
B
vs AS Cotonou (E)
1 - 1
Bani Gansè — Son 5 Maç
M
vs Cavaliers (E)
2 - 4
M
vs Ayema (D)
1 - 0
G
vs Dadjè (D)
1 - 2
G
vs JSP (D)
1 - 2
B
vs Espoir Savalou (E)
0 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.