Benin
Championnat National •
20.06.2026 — 18:00
ASPAC
Elo: 1527λ (Beklenen Gol): 1.78
1 - 1
Tamamlandı
Cavaliers
Elo: 1482λ (Beklenen Gol): 1.07
Model Güven Derecesi:
%61
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (3 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı. | İki ekip arasında son döneme ait karşılıklı (H2H) maç kaydı bulunmuyor.
ASPAC - Cavaliers mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.78, Dep: 1.07 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre ASPAC %53.2 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %54.4, Karşılıklı Gol Var olasılığı %55.6, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %24.9 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %81.8
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
ASPAC xG
2.00
Dengeli
Cavaliers xG
1.24
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%53.2
X (Beraberlik)
%24.9
2 (Deplasman)
%21.9
Çifte Şans 1X: %78.1
Çifte Şans X2: %46.8
Çifte Şans 12: %75.1
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %93.4
0.5 Alt: %6.7
1.5 Üst: %78.7
1.5 Alt: %21.4
2.5 Üst: %54.4
2.5 Alt: %45.6
3.5 Üst: %32.1
3.5 Alt: %68.0
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%55.6
KG Yok
%44.4
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%11.8
2-1
%9.8
1-0
%9.4
2-0
%9.1
0-0
%6.6
1-2
%5.9
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %39.2
İY X: %41.1
İY 2: %19.6
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %71.5
İY 0.5 Alt: %28.5
İY 1.5 Üst: %37.5
İY 1.5 Alt: %62.5
İY 2.5 Üst: %13.8
İY 2.5 Alt: %86.2
İY 3.5 Üst: %4.0
İY 3.5 Alt: %96.0
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
5.67
+
Dep
4.03
=
Toplam
9.7
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %63.2
8.5 Alt: %36.8
9.5 Üst: %50.4
9.5 Alt: %49.7
10.5 Üst: %37.9
10.5 Alt: %62.1
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.46 Korner (Ev: 2.61, Dep: 1.85)
İY 4.5 Üst: %46.0
İY 4.5 Alt: %54.0
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %64.2 |
Eşit: %11.4 |
Dep: %24.4
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
24.6
Ev: 14.9 • Dep: 9.7
İsabetli Şut
8.6
Ev: 5.3 • Dep: 3.3
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %73.0
21.5 Alt: %27.0
23.5 Şut Üst: %57.9
23.5 Alt: %42.2
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %63.2
7.5 Alt: %36.8
8.5 İsabetli Üst: %49.6
8.5 Alt: %50.4
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiASPAC
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Cavaliers
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
ASPAC (-0.50)
@1.90
%52.8 İhtimal
İade (Push): %0.0
Cavaliers (+0.50)
@2.12
%47.3 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.75 Gol Üst
@2.08
%48.0 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.75 Gol Alt
@1.92
%52.0 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @3.38 | %29.6 | %0.0 | @1.42 | %70.4 |
| -1.25 | @2.99 | %33.5 | %0.0 | @1.50 | %66.5 |
| -1.00 | @2.60 | %38.5 | %23.2 | @1.63 | %61.5 |
| -0.75 | @2.15 | %46.6 | %0.0 | @1.87 | %53.4 |
| -0.50 Ana Hat | @1.90 | %52.8 | %0.0 | @2.12 | %47.3 |
| -0.25 | @1.66 | %60.4 | %0.0 | @2.52 | %39.6 |
| 0.0 | @1.42 | %70.5 | %25.2 | @3.39 | %29.5 |
| +0.25 | @1.34 | %74.8 | %0.0 | @3.96 | %25.2 |
| +0.50 | @1.28 | %78.0 | %0.0 | @4.54 | %22.1 |
| +0.75 | @1.20 | %83.6 | %0.0 | @6.11 | %16.4 |
| +1.00 | @1.11 | %90.2 | %13.6 | @10.23 | %9.8 |
| +1.25 | @1.10 | %90.9 | %0.0 | @11.03 | %9.1 |
| +1.50 | @1.09 | %91.6 | %0.0 | @11.84 | %8.5 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.33 | %75.4 | %0.0 | @4.07 | %24.6 |
| +2.00 | @1.40 | %71.4 | %24.5 | @3.50 | %28.6 |
| +2.25 | @1.63 | %61.4 | %0.0 | @2.59 | %38.6 |
| +2.50 | @1.86 | %53.9 | %0.0 | @2.17 | %46.1 |
| +2.75 Ana Hat | @2.08 | %48.0 | %0.0 | @1.92 | %52.0 |
| +3.00 | @2.47 | %40.4 | %22.6 | @1.68 | %59.6 |
| +3.25 | @2.83 | %35.3 | %0.0 | @1.55 | %64.7 |
| +3.50 | @3.19 | %31.3 | %0.0 | @1.46 | %68.7 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 6.6% | 5.4% | 3.3% | 1.2% | 0.3% | 0.1% |
| 1 Gol | 9.5% | 12.0% | 6.0% | 2.1% | 0.6% | 0.1% |
| 2 Gol | 9.2% | 9.9% | 5.3% | 1.9% | 0.5% | 0.1% |
| 3 Gol | 5.5% | 5.9% | 3.2% | 1.1% | 0.3% | 0.1% |
| 4 Gol | 2.4% | 2.6% | 1.4% | 0.5% | 0.1% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.9% | 0.9% | 0.5% | 0.2% | 0.0% | 0.0% |
ASPAC — Son 5 Maç
M
vs Loto Popo (D)
1 - 0
G
vs ASVO (E)
2 - 0
G
vs Dynamo Abomey (D)
1 - 2
Cavaliers — Son 5 Maç
G
vs Dragons (E)
2 - 1
G
vs Bani Gansè (D)
2 - 4
M
vs Hodio (E)
0 - 2
B
vs Espoir Savalou (E)
1 - 1
M
vs Espoir Savalou (D)
2 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
0 Maç
İki takım arasında sistemde kayıtlı geçmiş karşılaşma bulunmuyor.