Spain
Tercera División RFEF - Group 11 •
10.05.2026 — 13:00
Llosetense
Elo: 1468λ (Beklenen Gol): 1.04
2 - 2
Tamamlandı
İY: 0 - 2
Formentera
Elo: 1581λ (Beklenen Gol): 1.36
Model Güven Derecesi:
%77
Llosetense - Formentera mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 1.04, Dep: 1.36 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Formentera %43.1 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %42.9, Karşılıklı Gol Var olasılığı %48.9, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %29.2 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %76.9
Modeller arası dağılım dengeli; maçta yüksek risk/sürpriz potansiyeli mevcut.
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Llosetense xG
1.51
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
Formentera xG
1.55
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım yüksek gol beklentisi (1.51 xG) üretmesine rağmen son vuruşlarda şanssızlık yaşamış (1.04 gol). Pozisyon üretme gücü yüksek olduğu için yakın zamanda gol patlaması bekleniyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%27.7
X (Beraberlik)
%29.2
2 (Deplasman)
%43.1
Çifte Şans 1X: %56.9
Çifte Şans X2: %72.3
Çifte Şans 12: %70.8
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %89.9
0.5 Alt: %10.1
1.5 Üst: %70.0
1.5 Alt: %30.0
2.5 Üst: %42.9
2.5 Alt: %57.1
3.5 Üst: %22.0
3.5 Alt: %78.0
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%48.9
KG Yok
%51.1
En Olası Skorlar
Top 6 Skor1-1
%13.8
0-1
%11.4
0-0
%10.1
1-2
%8.7
1-0
%8.5
0-2
%8.4
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %22.3
İY X: %45.9
İY 2: %31.7
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %65.2
İY 0.5 Alt: %34.8
İY 1.5 Üst: %30.0
İY 1.5 Alt: %70.0
İY 2.5 Üst: %9.5
İY 2.5 Alt: %90.5
İY 3.5 Üst: %2.4
İY 3.5 Alt: %97.6
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
4.17
+
Dep
4.64
=
Toplam
8.81
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %51.9
8.5 Alt: %48.1
9.5 Üst: %38.7
9.5 Alt: %61.3
10.5 Üst: %27.2
10.5 Alt: %72.8
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.05 Korner (Ev: 1.92, Dep: 2.13)
İY 4.5 Üst: %38.1
İY 4.5 Alt: %61.9
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %37.1 |
Eşit: %13.5 |
Dep: %49.4
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~2.24
+
Dep
~2.65
=
Toplam
~4.89
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %71.9
3.5 Kart Alt: %28.1
4.5 Kart Üst: %54.0
4.5 Kart Alt: %46.1
5.5 Kart Üst: %36.4
5.5 Kart Alt: %63.6
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%19.6
Ev KK: %8.8
Orta Risk
Dep KK: %11.9
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
21.8
Ev: 10.4 • Dep: 11.5
İsabetli Şut
7.6
Ev: 3.7 • Dep: 3.9
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %51.5
21.5 Alt: %48.5
23.5 Şut Üst: %35.0
23.5 Alt: %65.0
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %49.3
7.5 Alt: %50.7
8.5 İsabetli Üst: %35.5
8.5 Alt: %64.5
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiLlosetense
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Formentera
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Llosetense (+0.25)
@2.01
%49.7 İhtimal
İade (Push): %0.0
Formentera (-0.25)
@1.99
%50.3 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+2.25 Gol Üst
@2.02
%49.5 İhtimal
İade (Push): %0.0
+2.25 Gol Alt
@1.98
%50.6 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @9.30 | %10.8 | %0.0 | @1.12 | %89.2 |
| -1.25 | @8.51 | %11.8 | %0.0 | @1.13 | %88.3 |
| -1.00 | @7.72 | %13.0 | %17.0 | @1.15 | %87.0 |
| -0.75 | @4.75 | %21.0 | %0.0 | @1.27 | %79.0 |
| -0.50 | @3.60 | %27.8 | %0.0 | @1.38 | %72.3 |
| -0.25 | @3.08 | %32.5 | %0.0 | @1.48 | %67.5 |
| 0.0 | @2.55 | %39.2 | %29.3 | @1.65 | %60.8 |
| +0.25 Ana Hat | @2.01 | %49.7 | %0.0 | @1.99 | %50.3 |
| +0.50 | @1.75 | %57.0 | %0.0 | @2.33 | %43.0 |
| +0.75 | @1.56 | %64.3 | %0.0 | @2.80 | %35.7 |
| +1.00 | @1.36 | %73.6 | %22.5 | @3.79 | %26.4 |
| +1.25 | @1.30 | %76.9 | %0.0 | @4.33 | %23.1 |
| +1.50 | @1.26 | %79.5 | %0.0 | @4.88 | %20.5 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.53 | %65.2 | %0.0 | @2.87 | %34.8 |
| +2.00 | @1.70 | %58.7 | %27.2 | @2.42 | %41.3 |
| +2.25 Ana Hat | @2.02 | %49.5 | %0.0 | @1.98 | %50.6 |
| +2.50 | @2.34 | %42.7 | %0.0 | @1.75 | %57.3 |
| +2.75 | @2.78 | %36.0 | %0.0 | @1.56 | %64.0 |
| +3.00 | @3.63 | %27.5 | %21.0 | @1.38 | %72.5 |
| +3.25 | @4.11 | %24.3 | %0.0 | @1.32 | %75.7 |
| +3.50 | @4.59 | %21.8 | %0.0 | @1.28 | %78.2 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 10.1% | 11.4% | 8.4% | 3.8% | 1.3% | 0.4% |
| 1 Gol | 8.5% | 13.9% | 8.7% | 4.0% | 1.3% | 0.4% |
| 2 Gol | 4.9% | 6.7% | 4.5% | 2.1% | 0.7% | 0.2% |
| 3 Gol | 1.7% | 2.3% | 1.6% | 0.7% | 0.2% | 0.1% |
| 4 Gol | 0.4% | 0.6% | 0.4% | 0.2% | 0.1% | 0.0% |
| 5 Gol | 0.1% | 0.1% | 0.1% | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
Llosetense — Son 5 Maç
B
vs Formentera (D)
1 - 1
M
vs Formentera (D)
1 - 0
G
vs Formentera (E)
1 - 0
M
vs Formentera (D)
2 - 0
M
vs Formentera (E)
1 - 2
Formentera — Son 5 Maç
G
vs Cardassar (E)
3 - 1
B
vs Llosetense (E)
1 - 1
G
vs Migjorn (E)
6 - 0
G
vs Llosetense (E)
1 - 0
G
vs Migjorn (D)
0 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
6 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 11.01.2026 | Tercera División RFEF - Group 11 | Formentera | 1 - 1 | Llosetense |
| 19.01.2025 | Tercera División RFEF - Group 11 | Formentera | 1 - 0 | Llosetense |
| 07.09.2024 | Tercera División RFEF - Group 11 | Llosetense | 1 - 0 | Formentera |
| 21.02.2021 | Tercera División RFEF - Group 11 | Formentera | 2 - 0 | Llosetense |
| 15.11.2020 | Tercera División RFEF - Group 11 | Llosetense | 1 - 2 | Formentera |
| 22.12.2019 | Tercera División RFEF - Group 11 | Formentera | 2 - 1 | Llosetense |