Maç Listesine Dön
Austria Victoria NPL 2 • 21.03.2026 — 07:00

Port Melbourne

Elo: 1459
λ (Beklenen Gol): 2.54
0 - 2
Tamamlandı
İY: 0 - 1

North Geelong Warriors

Elo: 1414
λ (Beklenen Gol): 0.72
Model Güven Derecesi:
%69
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (2 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı.
Port Melbourne - North Geelong Warriors mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 2.54, Dep: 0.72 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Port Melbourne %76.2 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %63.1, Karşılıklı Gol Var olasılığı %47.8, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %15.9 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %83.7
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal %63.3
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4% Elo: 32.4% Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Port Melbourne xG 2.75
Dengeli
North Geelong Warriors xG 1.16
🔥 Pozitif Sıçrama Bekleniyor
xG Regresyon Notu: Takımın gol üretimi ve bitiricilik kalitesi istatistiksel xG beklentisiyle paralel seyrediyor.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi) %76.2
X (Beraberlik) %15.9
2 (Deplasman) %7.9

Çifte Şans 1X: %92.1
Çifte Şans X2: %23.8
Çifte Şans 12: %84.1
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %95.4 0.5 Alt: %4.6
1.5 Üst: %84.1 1.5 Alt: %15.9
2.5 Üst: %63.1 2.5 Alt: %36.9
3.5 Üst: %40.9 3.5 Alt: %59.1

KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var %47.8
KG Yok %52.2
En Olası Skorlar
Top 6 Skor
2-0
%12.4
3-0
%10.5
1-0
%9.3
2-1
%8.9
1-1
%7.6
3-1
%7.6

İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %56.1 İY X: %34.0 İY 2: %9.9
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %76.1 İY 0.5 Alt: %23.9
İY 1.5 Üst: %43.3 İY 1.5 Alt: %56.7
İY 2.5 Üst: %17.7 İY 2.5 Alt: %82.3
İY 3.5 Üst: %5.5 İY 3.5 Alt: %94.5
Korner Analizi (İY & MS)
Poisson
Toplam Beklenen Korner (λ)
Ev 7.18
+
Dep 3.27
=
Toplam 10.45
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %71.6 8.5 Alt: %28.4
9.5 Üst: %59.7 9.5 Alt: %40.3
10.5 Üst: %47.3 10.5 Alt: %52.7

İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 4.81 Korner (Ev: 3.3, Dep: 1.5)
İY 4.5 Üst: %52.5 İY 4.5 Alt: %47.5
Korner Galibiyeti (1-X-2) Ev: %85.8 | Eşit: %6.1 | Dep: %8.1
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / Faul
Beklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev ~1.95
+
Dep ~2.3
=
Toplam ~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4 3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0 4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5 5.5 Kart Alt: %74.5

KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali: %17.3
Ev KK: %7.7 Orta Risk Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum Hacmi
Beklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut 27.1
Ev: 19.5 • Dep: 7.6
İsabetli Şut 9.5
Ev: 6.9 • Dep: 2.6
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %85.9 21.5 Alt: %14.1
23.5 Şut Üst: %74.8 23.5 Alt: %25.2

İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %73.4 7.5 Alt: %26.6
8.5 İsabetli Üst: %61.2 8.5 Alt: %38.8
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model Düzeltmesi
Port Melbourne
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
North Geelong Warriors
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0 Savunma Zaafı: +%0.0 λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi Dengeli Sendika Hattı
Port Melbourne (-1.50)
@1.89
%52.8 İhtimal
İade (Push): %0.0
North Geelong Warriors (+1.50)
@2.12
%47.2 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi Dengeli Gol Hattı
+3.00 Gol Üst
@2.01
%49.8 İhtimal
İade (Push): %23.2
+3.00 Gol Alt
@1.99
%50.2 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
Handikap Çizgisi Ev Adil Oran Ev Şans (%) İade (Push) Dep Adil Oran Dep Şans (%)
-1.50 Ana Hat @1.89 %52.8 %0.0 @2.12 %47.2
-1.25 @1.68 %59.4 %0.0 @2.46 %40.6
-1.00 @1.47 %68.0 %22.3 @3.12 %32.0
-0.75 @1.39 %72.0 %0.0 @3.57 %28.0
-0.50 @1.33 %75.1 %0.0 @4.02 %24.9
-0.25 @1.22 %81.9 %0.0 @5.54 %18.1
0.0 @1.11 %90.1 %16.6 @10.11 %9.9
+0.25 @1.10 %91.0 %0.0 @11.12 %9.0
+0.50 @1.09 %91.8 %0.0 @12.13 %8.2
+0.75 @1.06 %94.6 %0.0 @18.40 %5.4
+1.00 @1.03 %97.6 %5.9 @40.90 %2.4
+1.25 @1.02 %97.6 %0.0 @42.19 %2.4
+1.50 @1.02 %97.7 %0.0 @43.49 %2.3
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
Gol Çizgisi Üst Oran Üst (%) İade Alt Oran Alt (%)
+1.75 @1.23 %81.3 %0.0 @5.36 %18.7
+2.00 @1.27 %78.7 %21.9 @4.70 %21.3
+2.25 @1.45 %69.0 %0.0 @3.23 %31.0
+2.50 @1.63 %61.5 %0.0 @2.59 %38.6
+2.75 @1.77 %56.4 %0.0 @2.29 %43.6
+3.00 Ana Hat @2.01 %49.8 %23.2 @1.99 %50.2
+3.25 @2.31 %43.3 %0.0 @1.76 %56.7
+3.50 @2.62 %38.2 %0.0 @1.62 %61.8
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)
Ev \ Dep 0 Gol 1 Gol 2 Gol 3 Gol 4 Gol 5 Gol
0 Gol 4.6% 2.4% 1.0% 0.3% 0.0% 0.0%
1 Gol 9.7% 7.9% 2.7% 0.6% 0.1% 0.0%
2 Gol 13.0% 9.3% 3.4% 0.8% 0.1% 0.0%
3 Gol 11.0% 7.9% 2.8% 0.7% 0.1% 0.0%
4 Gol 7.0% 5.0% 1.8% 0.4% 0.1% 0.0%
5 Gol 3.5% 2.5% 0.9% 0.2% 0.0% 0.0%
Port Melbourne — Son 5 Maç
G vs North Geelong Warriors (E)
4 - 0
G vs North Geelong Warriors (D)
0 - 2
North Geelong Warriors — Son 5 Maç
M vs Manningham United Blues (E)
1 - 3
M vs Port Melbourne (D)
4 - 0
M vs Port Melbourne (E)
0 - 2
B vs Manningham United Blues (D)
1 - 1
G vs Manningham United Blues (E)
2 - 0
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
2 Maç
Tarih Lig Ev Sahibi Skor Deplasman
27.05.2023 Victoria NPL Port Melbourne 4 - 0 North Geelong Warriors
25.02.2023 Victoria NPL North Geelong Warriors 0 - 2 Port Melbourne