İngiltere
Premier League •
22.06.2026 — 11:00
Hunters
Elo: 1520λ (Beklenen Gol): 6.00
9 - 0
Tamamlandı
İY: 3 - 0
Khoromkhon
Elo: 1387λ (Beklenen Gol): 1.48
Model Güven Derecesi:
%72
Veri Kalitesi Bildirimi: Ev sahibi ekibin son dönem maç verisi 5'ten azdır (3 maç). Lig ortalamasına doğru yumuşatma ağırlığı artırıldı.
Hunters - Khoromkhon mücadelesinde Dixon-Coles ve Zamansal Ağırlıklı (Time Decay) Poisson modeli beklenen gol değerlerini Ev: 6.00, Dep: 1.48 olarak öngörmektedir. Model simülasyonuna göre Hunters %92.6 olasılıkla önde görünmektedir. 2.5 Üst olasılığı %97.6, Karşılıklı Gol Var olasılığı %77.0, Beraberlik ihtimali (Dixon-Coles τ düzeltmeli) ise %4.4 düzeyindedir.
AI Ensemble (Çoklu Model Karar Katmanı)
Mutabakat: %74.7
AI Sharp Pick (Yüksek Model Mutabakatı)
MS 1 (Ev Sahibi Galibiyeti)
Hibrit İhtimal
%73.7
Aktif Ensemble Bileşenleri:
Dixon coles: 51.4%
Elo: 32.4%
Xg: 16.2%
xG (Expected Goals) & Şans Regresyonu
Opta / StatsBomb Modeli
Hunters xG
3.74
⚠️ Aşırı Şanslı (Doygun)
Khoromkhon xG
1.60
Dengeli
xG Regresyon Notu: Takım ürettiği xG beklentisinden (3.74 xG) çok daha fazla gol attı (6.00 gol). Bitiricilikte geçici bir şans/seri dönemi yaşıyor; ortalamaya geri dönüş (negatif regresyon) riski yüksek.
Maç Sonucu (1-X-2)
Toplam: %100
1 (Ev Sahibi)
%92.6
X (Beraberlik)
%4.4
2 (Deplasman)
%3.0
Çifte Şans 1X: %97.0
Çifte Şans X2: %7.4
Çifte Şans 12: %95.6
Toplam Gol Alt / Üst
Poisson
0.5 Üst: %99.8
0.5 Alt: %0.2
1.5 Üst: %99.5
1.5 Alt: %0.5
2.5 Üst: %97.6
2.5 Alt: %2.4
3.5 Üst: %92.9
3.5 Alt: %7.1
KARŞILIKLI GOL (BTTS)
KG Var
%77.1
KG Yok
%23.0
En Olası Skorlar
Top 6 Skor5-1
%6.4
6-1
%6.4
7-1
%5.5
4-1
%5.3
5-2
%4.7
6-2
%4.7
İLK YARI 1-X-2 TAHMİNİ (HT)
İY 1: %76.6
İY X: %16.2
İY 2: %7.2
İLK YARI GOL ANALİZİ (HT GOALS)
İY 0.5 Üst: %95.5
İY 0.5 Alt: %4.5
İY 1.5 Üst: %83.1
İY 1.5 Alt: %16.9
İY 2.5 Üst: %59.8
İY 2.5 Alt: %40.2
İY 3.5 Üst: %34.4
İY 3.5 Alt: %65.6
Korner Analizi (İY & MS)
PoissonToplam Beklenen Korner (λ)
Ev
10.5
+
Dep
4.7
=
Toplam
15.2
MAÇ SONU KORNER ÇİZGİLERİ
8.5 Üst: %96.6
8.5 Alt: %3.4
9.5 Üst: %93.7
9.5 Alt: %6.4
10.5 Üst: %89.1
10.5 Alt: %10.9
İLK YARI KORNERLERİ
İY Beklenen: 6.99 Korner (Ev: 4.83, Dep: 2.16)
İY 4.5 Üst: %82.6
İY 4.5 Alt: %17.4
Korner Galibiyeti (1-X-2)
Ev: %91.3 |
Eşit: %3.6 |
Dep: %5.2
Kart Analizi (Sarı & Kırmızı)
Disiplin / FaulBeklenen Sarı Kart Dağılımı
Ev
~1.95
+
Dep
~2.3
=
Toplam
~4.25
TOPLAM SARI KART ÇİZGİLERİ
3.5 Kart Üst: %61.4
3.5 Kart Alt: %38.6
4.5 Kart Üst: %42.0
4.5 Kart Alt: %58.0
5.5 Kart Üst: %25.5
5.5 Kart Alt: %74.5
KIRMIZI KART RİSK ANALİZİ
Maçta Kırmızı Kart Çıkma İhtimali:
%17.3
Ev KK: %7.7
Orta Risk
Dep KK: %10.4
Şut & İsabetli Vuruş Analizi
Hücum HacmiBeklenen Toplam Şut & İsabetli Vuruş
Toplam Şut
35.6
Ev: 24 • Dep: 11.6
İsabetli Şut
14
Ev: 10 • Dep: 4
TOPLAM ŞUT ÇİZGİLERİ
21.5 Şut Üst: %99.4
21.5 Alt: %0.6
23.5 Şut Üst: %98.4
23.5 Alt: %1.6
İSABETLİ VURUŞ ÇİZGİLERİ (ON-TARGET)
7.5 İsabetli Üst: %96.8
7.5 Alt: %3.2
8.5 İsabetli Üst: %93.8
8.5 Alt: %6.2
Kadro Eksiklikleri, Sakatlık & Cezalı Etkisi (Lineup Impact)
Pozisyonel λ Çarpanı & Model DüzeltmesiHunters
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Khoromkhon
Tam Kadro
Hücum Gücü Kaybı: -%0.0
Savunma Zaafı: +%0.0
λ Çarpanı: ×1
Kritik as oyuncu sakatlığı veya cezası bildirilmedi. Temel gol beklentisi tam güçte.
Asya Handikapları & Asya Gol Çizgileri (Asian Handicap Engine)
Pinnacle / Sendika Standartları
Quarter-Line & Push Modellemesi
🎯 Ana Handikap Çizgisi
Dengeli Sendika Hattı
Hunters (-2.00)
@1.55
%64.7 İhtimal
İade (Push): %21.0
Khoromkhon (+2.00)
@2.83
%35.3 İhtimal
🎯 Ana Asya Gol Çizgisi
Dengeli Gol Hattı
+4.00 Gol Üst
@1.19
%83.8 İhtimal
İade (Push): %16.6
+4.00 Gol Alt
@6.18
%16.2 İhtimal
ASYA HANDİKAP TABLOSU (SPREAD LINES)
| Handikap Çizgisi | Ev Adil Oran | Ev Şans (%) | İade (Push) | Dep Adil Oran | Dep Şans (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| -1.50 | @1.39 | %72.1 | %0.0 | @3.58 | %27.9 |
| -1.25 | @1.29 | %77.7 | %0.0 | @4.48 | %22.3 |
| -1.00 | @1.19 | %84.3 | %14.4 | @6.35 | %15.8 |
| -0.75 | @1.17 | %85.5 | %0.0 | @6.89 | %14.5 |
| -0.50 | @1.16 | %86.5 | %0.0 | @7.42 | %13.5 |
| -0.25 | @1.11 | %90.3 | %0.0 | @10.26 | %9.8 |
| 0.0 | @1.06 | %94.3 | %8.3 | @17.60 | %5.7 |
| +0.25 | @1.06 | %94.6 | %0.0 | @18.40 | %5.4 |
| +0.50 | @1.05 | %94.8 | %0.0 | @19.19 | %5.2 |
| +0.75 | @1.04 | %96.5 | %0.0 | @28.37 | %3.5 |
| +1.00 | @1.02 | %98.2 | %3.5 | @56.29 | %1.8 |
| +1.25 | @1.02 | %98.3 | %0.0 | @57.31 | %1.7 |
| +1.50 | @1.02 | %98.3 | %0.0 | @58.33 | %1.7 |
ASYA GOL ALT / ÜST TABLOSU (TOTAL LINES)
| Gol Çizgisi | Üst Oran | Üst (%) | İade | Alt Oran | Alt (%) |
|---|---|---|---|---|---|
| +1.75 | @1.01 | %99.0 | %0.0 | @98.83 | %1.0 |
| +2.00 | @1.01 | %99.0 | %3.6 | @96.99 | %1.0 |
| +2.25 | @1.03 | %97.1 | %0.0 | @34.89 | %2.9 |
| +2.50 | @1.05 | %95.4 | %0.0 | @21.58 | %4.6 |
| +2.75 | @1.05 | %95.2 | %0.0 | @20.62 | %4.9 |
| +3.00 | @1.05 | %94.9 | %8.9 | @19.66 | %5.1 |
| +3.25 | @1.10 | %90.5 | %0.0 | @10.54 | %9.5 |
| +3.50 | @1.16 | %86.5 | %0.0 | @7.41 | %13.5 |
Asya Handikapları beraberlik riskini elimine eder. ±0.25 ve ±0.75 çeyrek çizgilerinde yarı kazanma / yarı iade kuralı sendika matematiğine göre hesaplanmıştır.
Dixon-Coles & Poisson Skor Dağılım Matrisi (Isı Haritası)
Dixon-Coles τ Düzeltmeli (ρ = -0.075)| Ev \ Dep | 0 Gol | 1 Gol | 2 Gol | 3 Gol | 4 Gol | 5 Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 Gol | 0.2% | 0.1% | 0.1% | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
| 1 Gol | 0.7% | 1.2% | 0.8% | 0.4% | 0.2% | 0.0% |
| 2 Gol | 2.3% | 3.4% | 2.5% | 1.2% | 0.5% | 0.1% |
| 3 Gol | 4.6% | 6.8% | 5.0% | 2.5% | 0.9% | 0.3% |
| 4 Gol | 6.9% | 10.2% | 7.5% | 3.7% | 1.4% | 0.4% |
| 5 Gol | 8.2% | 12.2% | 9.0% | 4.5% | 1.6% | 0.5% |
Hunters — Son 5 Maç
G
vs Khoromkhon (E)
5 - 2
G
vs Ulaangom City (D)
2 - 8
G
vs Ulaangom City (E)
5 - 1
Khoromkhon — Son 5 Maç
M
vs Ulaangom City (E)
2 - 5
M
vs Ulaanbaatar (D)
7 - 0
M
vs Khovd Western (E)
1 - 3
M
vs Deren (D)
12 - 0
M
vs Hunters (D)
5 - 2
Karşılıklı Karşılaşmalar (H2H)
1 Maç| Tarih | Lig | Ev Sahibi | Skor | Deplasman |
|---|---|---|---|---|
| 10.05.2026 | Premier League | Hunters | 5 - 2 | Khoromkhon |